Sádrokartonové práce - Břeclav, Hodonín

Sádrokarton je velmi poptávaným materiálem. A není se vlastně ani čemu divit. Práce s ním jde doslova od ruky. Díky svým vlastnostem nachází sádrokarton široké uplatnění v bytech, domech, komerčním sektoru. Poznejte i Vy přednosti sádrokartonu.

Hledáte-li efektivní a moderní řešení pro Váš domov, pak sádrokarton je vhodnou volbou. Můžete s ním doslova změnit vzhled celého bytu či domu. Sádrokarton je přímo ideální pro rozdělení a přepažení místností. Líbí se Vám zabudované osvětlení ve stropní části? Ale prosekávat beton se Vám zrovna nechce? Nemusíte, použijte sádrokartonové desky.

Sádrokartonové práce - Břeclav, Hodonín

Sháníte-li v Břeclavi** nebo v Hodoníně** šikovného, všestranného řemeslníka, pak Vám můžeme dát tip na firmu pana Romana Příkazského. Obrátit se na něj můžete v případě zájmu o*** ***

 • sádrokartonové práce
 • minerální podhledy
 • instalační příčky
 • půdní vestavby

Specializací firmy je také montáž střešních oken, sádrokartonové podlahy OBS, montáže hromosvodů a dokonce výstavba krbů.*** *V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených služeb, se můžete s panem Romanem Příkazskýmdohodnout na nezávazné konzultační schůzce. Kontaktovat jej můžete na e-mailu suchy.prikazsky@seznam.cz nebo na tel: +420 608 740 309.

Více na internetových stránkách ** www.sadrokartony-suchy.4fan.cz.

sádrokartony

 • Roman Příkazský
 • Tel.: +420 608 740 309
 • E-mail: suchy.prikazsky@seznam.cz

Práce se sádrokartonem na Břeclavsku

Zajímá Vás, z čeho je vlastně vyroben sádrokarton? Sám název již částečně napovídá, že jednu složku sádrokartonu tvoří sádra. Další složku tvoří minerální vlákna a vysokopevnostní karton.

Sádrokarton je materiálem výjimečně odolným a tvarově stálým. Co Vás jistě také potěší, je jeho příznivá cena. Při práci se sádrokartonem se používají sádrokartonové desky, které se mohou pochlubit svojí velmi nízkou hmotností. Díky tomu nijak nezatěžují konstrukci objektu. Výrobci přichází, co se týká sádrokartonových desek, s nabídkou rozličných velikostí i tvarů desek.

Využití sádrokartonu u rekonstrukcí

Sádrokarton se může pochlubit celou řadou výhod. Jejich výčet se neustále rozšiřuje, a to v souladu s tím, kde všude je možné sádrokarton použít. Pojďme nyní k jednotlivým výhodám sádrokartonu.

Se sádrokartonem, sádrokartonovými deskami se velmi rychle pracuje. S některým materiálem je taková piplačka, že trvá, než se s ním pokročí. To však neplatí pro sádrokarton. Sádrokarton je také velmi oblíbený z důvodu, že se dá lehce tvarovat do všelijakých tvarů. Libí se Vám oblouk vedoucí z předsíně či obývacího pokoje do kuchyně? Pak můžete využít možnosti sádrokartonu. Ne u každého materiálu si můžete být jisti, že bude rovný. Kdežto sádrokarton se může pochlubit naprosto rovnými plochami. Zvažujete využití sádrokartonu jako podhledu, stropu, ale obáváte se, zda příliš nezatíží nosnou konstrukci? Vaše obavy nejsou vůbec na místě. Jednou z vlastností sádrokartonu je totiž nízká hmotnost. A u podhledu a stropu ještě zůstaneme. Povětšinou se k podhledům, stropům klienti uchylují proto, že chtějí vyřešit nové možnosti osvětlení. V případě sádrokartonu není vůbec nutné sekat do zdiva, abyste v něm vedli rozvody. Sádrokarton tak nijak nenarušuje konstrukci objektu.

Plánujete podhledy, rekonstrukci bytového jádra, předěl místností aj.?  Pak Vás vyjde investice do sádrokartonu povětšinou levněji, než kdybyste volili materiál jiný (cihly, tvárnice aj.). Náš vkus se postupem času mění. Není tedy nic divného na tom, že to, co se nám líbí dnes, se nám za pár let již nebude líbit. Sádrokarton je výjimečný i v tom, že umožňuje rychlou změnu vzhledu a funkčnosti interiéru. Není-li Vám lhostejné životní prostředí, pak pro Vás máme dobrou zprávu i v tomto případě. Sádrokarton je totiž recyklovatelný. Takže se při jeho volbě nemusíte nikterak obávat, že byste nějakým způsobem zatěžovali ekologii.

Sádrokartonové podhledy, montáž Břeclav, Hodonín

Byli jste na návštěvě u Vašich známých a zaujalo Vás zabudované bodové osvětlení ve stropu? Uvažujete, že byste si tímto způsobem také vylepšili Vaši předsíň, kuchyň nebo obývací pokoj? Kouzlo spočívá v použití sádrokartonu. Díky němu je možné si nechat udělat sádrokartonové podhledy a stropy.

Vedle toho, že sádrokarton dotvoří moderní vzhled Vaší domácnosti, se může pochlubit i svojí účelností. Pro sádrokartonové podhledy se totiž povětšinou rozhodujeme, když potřebujeme instalovat inženýrské sítě. Sádrokarton se postará o jejich dokonalé ukrytí.

sádrokartonové podhledy

 • Roman Příkazský
 • Tel.: +420 608 740 309
 • E-mail: suchy.prikazsky@seznam.cz

Zlepšení zvukové izolace stropu

Jeden z důvodů, proč volit sádrokartonové podhledy jsme prakticky již uvedli ve výše uvedeném odstavci. Jedná se o rozvody inženýrských sítí.

Proč jít s davem a mít doma rovné stropy, když sádrokarton umožňuje vytvořit stropní klenbu? Uvidíte, jak budou návštěvy uchváceny Vaší vstupní halou, předsíní, nebo obývacím pokojem.

Necháte-li si obložit zdi sádrokartonem, významně tím přispějete ke zvýšení protipožární odolnosti. Došlo-li by k případnému požáru, sádrokarton by bránil, aby se oheň dostal do dalšího patra.

Bydlíte v panelovém bytě a Vaši sousedi jsou poněkud hlučnější? Nebo bydlíte v patrovém domku a Vaše děti si rády pustí hudbu nahlas? Pouvažujte nad sádrokartonovým stropem. Díky němu zlepšíte zvukově izolační vlastnosti stropu. A co více, zlepšíte i tepelně izolační vlastnosti stropu. Tzv. tím zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Starší domy se mohou „pochlubit“ vysokými stropy. Těžko však říci, zda Vám to přináší výhody. Především pak ve spojitosti s vytápěním místností. Pokud nechcete každoročně trnout, jaké vyúčtování za teplo Vám přijde, pak využijte sádrokartonu ke snížení stropu.

Montáž dveřních pouzder

Bydlíte v bytě, kde jsou ještě původní dveře a jejich upevnění do rámu? Dříve se však jednalo o naprostý standard. Čas a s ním nové možnosti, co se týká dveří a zárubní, značně pokročili. I když není výjimkou, že stále najdeme v panelových bytech původní dveře, poptávka po nových dveřích stoupá. A právě dveře do pouzdra jsou stále více žádané. Jejich vzhled je v porovnání s původními dveřmi o poznání na vyšší úrovni. Navíc však také významně šetří prostor, protože nemusíte brát v potaz potřebný prostor při plném otevření dveří. Co také není zanedbatelné, je to, že v porovnání s klasickými otočnými dveřmi nepropouští průvan.

Je Váš interiér volen do světle, tmavě hnědé barvy, nebo bílé? Ať tak či onak, u dveří si můžete zvolit nejen jejich barvu, ale i celkový vzhled a tvar. Dveře mohou být plné, či s prosklenými průhledy. Záleží zcela na Vašem vkusu a přání.

dveřní pouzdra

Montáž sádrokartonových příček

Sádrokartonové desky umožňují libovolně rozdělit jednotlivé místnosti ve Vašem bytě, domě. Jak již bylo výše uvedeno, se sádrokartonem se pracuje rychle a snadno. Objednáte-li si odbornou firmu, může se během jediného víkendu doslova změnit ráz Vašeho bydlení. Dříve, dokud nebyla možnost sádrokartonu, se využívaly pro příčky klasické cihly. Ovšem s příchodem sádrokartonových desek, jdou cihly v tomto případě spíše stranou. Příčky ze sádrokartonu se totiž mohou pochlubit lepšími zvukově izolačními vlastnostmi, protipožárními vlastnostmi, lepšími tepelně izolačními vlastnostmi. A oproti cihlám je navíc sádrokarton také výjimečně lehký.

Sádrokartonové příčky však nenachází jen uplatnění v soukromém sektoru. I firmy je častokráte využívají, například jako rozdělení jedné velké kanceláře na menší pracovní prostory, pro zajištění většího soukromí pracovníků.

Sádrokarton může být právem označován jedinečným materiálem moderní doby. Se sádrokartonovými deskami se dá skutečně kouzlit. Podhledy, stropy, klenuté oblouky, příčky, bytová jádra, dveřní pouzdra – toto vše sádrokarton umožňuje.

 • Roman Příkazský
 • Tel.: +420 608 740 309
 • E-mail: suchy.prikazsky@seznam.cz

sádrokartonové příčky

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13206 (magazinpodnikani.cz#1201)


Přidat komentář