Půjčovna GoPro kamer

Milujete dovádění ve vodě, adrenalinovou jízdu na horském kole nebezpečným terénem či dovádění na lyžích v čerstvě nasněženém prašanu? Všechny Vaše nevšední zážitky můžete zachytit na speciální outdoorovou kameru.

Outdoorové kamery

Obliba outdoorových kamer neustále roste. Není to proto, že by lidé rok od roku více sportovali. Je to dáno tím, že vynálezci takového zařízení již začali myslet i na sportovce a příznivce nevšedních a vzrušujících zážitků a jim přizpůsobili elektrotechniku, která dokáže zachytit jedinečné okamžiky, které by obyčejný fotoaparát či klasická kamera jen stěží dokázali. Outdoorové kamery se vyznačují jedinečnými přednostmi. Klasické kamery sice také můžou splnit svůj účel, ovšem rozhodně nevynikají odolnou konstrukcí, a proto je potřeba na ně dávat pozor a střežit je, aby nedošlo k jejich rozbití dříve, než se na ně podaří pořídit záznam. Outdoorové kamery natáčejí pořád. Nemusíte je vypínat a zapínat, nemusíte dávat pozor na to, jestli je přílišné vlhko, prší, sněží, nebo se zrovna potápíte. Zvládnou cokoliv. Však právě pro tyto účely byly vyrobeny.

Ceny outdoorových kamer

Vzhledem k rozrůstajícímu se počtu výrobců outdoorových kamer dochází k poklesu cen za toto zboží. Výrobci se předhánějí v tom, kdo vyrobí kameru s větším počtem funkcí, přitom s nižší cenou. Výsledkem je to, že nyní můžete pořídit velmi kvalitní outdoorovou kameru již od tisícikoruny, zatímco před pár lety se taková kamera pohybovala v cenové relaci kolem deseti tisíc korun. Za deset tisíc dnes sežene již opravdu vysoce kvalitní model, který každého nadchne svými možnostmi, o kterých se Vám snad ani nezdálo.

Kamery GoPro

Pokud hledáte skutečnou špičku mezi outdoorovými kamerami, pak jsou to kamery GoPro. Kamera této značky má v sadě balení ochranné pouzdro, díky němuž se Vaše kamera ani při pádu či hrubším zacházení nepoškodí. Jde o pouzdro vodotěsné a to až do hloubky 60 metrů. Samozřejmě záleží na typu GoPro kamery. Kamery GoPro patří k nejmenším a nejlehčím sportovním kamerám. Mají dokonale propracované technické parametry, že v této oblasti nemají konkurenci. Některé typy GoPro kamer mají jako součástí balení i dálkové ovládání. Kamery umí současně fotit a nahrávat video, dokážou pořídit fotografii v rozlišení 12Mpx. I z toho důvodu se staly velmi oblíbenými mezi všemi sportovci, jak rekreačními, tak i vrcholovými. GoPro kamery jsou vhodné jak pro cyklisty, pro potápěče, turisty, lyžaře, i pro příznivce motosportu, běhu a mnoho dalších.

Obecně o kamerách GoPro

Kamera GoPro je vhodná na hory i do vody. Zkrátka všude tam, kde se provozují sporty a nezáleží na tom, jak adrenalinové, nebezpečné i v jakém prostředí. Kamery GoPro mají nespočet geniálních funkcí, pro které se staly nejoblíbenějšími mezi outdoorovými kamerami. Kamera GoPro je velmi malá kamerka, kterou si sportovci pořizují pro natáčení extrémních sportů a sportovních aktivit všeho druhu. Součástí balení GoPro kamery je pouzdro, které je voděodolné i nárazu odolné. GoPro kameru je možné upevnit dle jejího příslušenství buď ke kolu, na sklo auta, k helmě, na plochu prkna, na model letadla, k rámu kola nebo na další místa dle sportu, pro který jste se rozhodli si kameru pořídit. Kamera GoPro se stává stále častěji již téměř nutnou výbavou každého sportovce, který svůj sport miluje, který si rád uchovává vzpomínky na své sportovní zážitky a který se rád kochá prostředím, ve kterém se zrovna při svých sportovních aktivitách nachází.

Proč si pořídit GoPro kameru

Přestože je současný trh přímo přesycen sportovními kamerami, stále si své prvenství v žebříčku outdoorových kamer drží akční kamery GoPro. Je to díky jejich skvělým vlastnostem i kvalitou obrazu. GoPro kamery patří mezi špičky v daném oboru a vždy jsou připraveny uspokojit i ty nejnáročnější potřeby každého uživatele. GoPro kamery jsou jako jediné mezi sportovními kamerami vybaveny již v základním balení ochranným krytem, který ochrání kameru před poškozením způsobeným nárazem, vodou nebo vlhkostí. GoPro kamery si drží své prvenství také díky příslušenství, které zahrnuje mimo jiné LCD displej, přídavnou baterii, přídavný WiFi modul, držák s přísavkou, dálkové ovládání, samolepící držák, autonabíječku, držák na řídítka a cele další spektrum výbavy.

Nahrávání zvuku

V balení GoPro kamery, jak jsme již uvedli, se nachází vodotěsný kryt. Tento kryt je proděravěný, díky čemuž je poté nahrávaný zvuk přes vestavěný mikrofon dosti kvalitní. I tak je ale potřeba počítat s tím, že zvuk není úplně ideální. I tak Vás však jeho kvalita příjemně překvapí. Majitelé videí však v naprosté většině případů svá videa velmi rádi doplňují dalšími zvukovými stopami, jako jsou známé písničky, apod., proto jsou připomínky o zvuku kamery nepodstatné. Zvuk je potřeba u sportovních kamer brát s rezervou. Jde spíše o bonus k vysoce kvalitnímu videu, pro který byla kamera pořízena. Pokud však někdo kupuje kameru proto, že vyniká vedle obrazu i skvělým zvukem, měl by jistě počítat s tím, že zvuková stopa bude při pršení rušivá kvůli kapkám dopadajícím na vodotěsný kryt.

Pořizování fotografií GoPro kamerou

Kvalita fotek je velmi vysoká. Lepší fotografie pořídíte v exteriéru než v interiéru. S tím by se však mělo počítat vzhledem k tomu, že jde o sportovní kameru, kdy naprostá většina sportů se realizuje ve venkovním prostředí. Při pořizování fotografií lze nastavit samospoušť nebo sekvenční snímání. Kamera oplývá i funkcí time lapse, což znamená, že kamera snímá v určitém časovém intervalu a následně je možné jednotlivé fotografie spojit do jednoho videa.

Závěr

Co říct závěrem? GoPro kamera je právem považována za špičku mezi sportovními kamerami. V současné době i přes přesycený trh outdoorovými kamerami nemá příliš mnoho konkurentů. Díky tomu, že si můžete pořídit celou řadu příslušenství, se z GoPro kamery stává naprosto univerzální kamera, kterou si může každý uživatel přizpůsobit vlastním požadavkům a potřebám. GoPro kamera natáčí velmi kvalitně, a pořizuje kvalitní fotografie, se kterými si můžete následně hrát dle libosti. Kamera GoPro je určena pro naprosto všechny sportovce. Jde o nejideálnější zaznamenávající pomůcku při sportování, vyznačuje se kvalitním příslušenstvím, oplývá nápaditostí a nabízí široké možnosti všem uživatelům. Navíc je velmi malá, lehká, tudíž dobře skladná a při sportu nezavazí, ba o ní ani nevíte. Pokud rádi sportujete a zaznamenáváte rádi své sportovní zážitky, pak by Vám GoPro kamera, kterou navíc v současné době můžete pořídit již velmi výhodně, neměla chybět ve Vaší výbavě. S GoPro kamerami nemáte možnost zapomenout na nevšední sportovní zážitky, na sportovní rekordy, a na situace, do nichž se možná už nikdy v budoucnu nedostanete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14321 (magazinpodnikani.cz#3298)


Přidat komentář