Psí služby - Praha-západ

Hledáte spolehlivé lidi, kteří se vám s láskou postarají o vašeho čtyřnohého mazlíčka, když jedete pryč? Dnes už nemusíte být uvázání doma se zvířetem. Svěřte ho do rukou pečlivých a spolehlivých lidí. Máme pro vás tip.

Už jste slyšeli pojem hotel pro psy? Nejde rozhodně o něco pro zhýčkaná zvířata, ale o praktickou a užitečnou službu pro majitele takového tvora. Pokud máte třeba křečka nebo papouška, je to zvíře v kleci, které nestojí o tolik péče. Samozřejmě v rámci základních živočišných potřeb musí být každý obstarán, ale nemusíte s nimi třeba chodit ven, teoreticky jim vydrží strava na delší dobu a nejsou až tolik citově vázaní na svého pána. Takový pes ale v podstatě nemůže být ani den sám. Pokud jste páníčky, jistě víte, jaké to je, když potřebujete jet na dovolenou. Většinou se o vaše mazlíčky mohou postarat přátelé nebo příbuzní. Někdy je ale nechcete obtěžovat, jindy zase můžete mít strach, že zvíře nezvládnou. Kam pak s takovým zvířetem? Dát ho odborníkům,** kteří mají ke zvířatům vztah** a umí to s nimi. Proto dnes v hojné míře rostou různá ubytovací zařízení pro zvířata, kde se postarají o vašeho mazlíčka během doby, co budete užívat slunce třeba někde u moře. Příjemné a klidné prostředí vás jen ujistí v tom, že o vaše zvíře bude bezvadně postaráno a každý z vás bude mít dovolenou. Podívejte se proto, co takový hotel může nabízet.

Hotel pro psy Praha-západ

Hotely pro psy dnes sice nejsou u nás tolik rozšířené jako např. v západních zemích, ale stále více se po nich lidé ptají. Proto je dobré vědět, jaká kritéria požadavky byste měli na takový hotel mít. Předně se podívejte na prostředí. Velká zahrada a útulné místo pro každé zvíře jsou důkazem toho, že provozovatelé vaše miláčky nebudou nijak omezovat. Čistota je též samozřejmostí, alespoň ta v rámci možností provozování takového zařízení. Všímejte si i vztahu provozovatele ke zvířatům, protože i na tom se hodně ukáže, jak se bude chovat k vašemu mazlíkovi. Nejlepší samozřejmě je, když máte takový hotel někde při ruce, ale raději dejte na dobré reference. Koneckonců, zvíře zde odevzdáte a pak ho jen vyzvednete. Proto dbejte spíše na to, jak na vás prostředí a majitelé firmy budou působit. Podívejme se na takový hotel více zblízka.

Ubytování psa v době dovolené Praha-západ

Pokud víte, že máte zázemí pro své zvíře, tak si v klidu užijete dovolenou. I když třeba máte hodnou babičku, která by vám pohlídala pejska, ale víte, že to nezvládá, je lepší mít jistotu v někom profesionálnějším.

Nezbytnou devizou je ta skutečnost, že si můžete odjet na dovolenou nebo třeba se vzdálit a nejste vázáni tím, že pes potřebuje vyvenčit, nakrmit a podobně. Takové zvíře může žít i 18 let a vy pak jste dlouho uvázaní. Když ale víte, že je o něj postaráno, je to hned klidnější pocit.

Hotelu můžete využít i jako prostředku, když jedete na služební cestu. Také vám zde vašeho psa pohlídají a vy můžete v klidu vycestovat.

psích hotelech se též velmi často rádi postarají i o jiné zvíře, protože k němu mají vztah. Máte tak výhodu, že takové prostředí není jen určené pouze jednomu druhu, ale více tvorům. Podívejte se proto více zblízka na služby psího hotelu.

Možnosti hotelu pro psy Praha-západ

Těchto služeb využíváte ve zmiňovaných případech, když potřebujete někam odjet. Nutno podotknout, že někdy taková zařízení nabízejí třeba i formu školky pro zvířata, tedy se vám postarají o pejska, když třeba jste v práci. Jak se v případech, kdy využíváte služeb psího hotelu, postupuje?

Předně si zjistěte, jestli je pro pejska vůbec volno, abyste si byli jistí. Vaše zvíře by mělo být v pořádku, to znamená, nemělo by být konfliktní a ve vážnějším zdravotním stavu.

Až povezete své zvíře do ubytovacího zařízení, vezměte mu, co má rád. Pelíšek, hračku a jiné věci, které mu připomenou domov. Bude pak ve větší pohodě. Samozřejmostí je i krmivo, na které je zvíře zvyklé, protože čím více se mu bude připomínat domov, tím lépe. Nezapomeňte i případné doklady, jako je očkovací průkaz a podobně, aby měl hotel vše k dispozici.

Salon pro psy Praha-západ

Zkrášlit vašeho pejska, to neznamená jen vytvořit něco povrchního. Úprava zvířat je leckdy důležitá i zdravotně. Ať už se to týká střihu srsti, mytí nebo úpravy drápků či uší. Jaké služby nabízí salony pro psy?

Služby salonu pro psy

Základem je úprava srsti, protože majitelé psů většinou sami neumí stříhat psy a ani by na to neměli trpělivost. To v takovém zařízení nehrozí. Zde se mu postarají o srst i drápky. Zvláště kvůli nim by se pes měl svěřit do péče odborníků, protože pokud se střihne špatně, může to psa bolet. Mezi** služby psího salonu** může patřit i vykoupání, jelikož ne každý majitel má se zvířetem trpělivost. Dále můžete nechat psovi vyčistit uši či případný jiný maz z těla, aby se zabránilo nemocem a infekcím.

Svěřte svého miláčka do péče profesionálů, kteří se o něj postarají. Pokud mají vztah ke zvířeti, je to lepší, než kdybyste nechali zvíře příbuzným, byť by to mysleli dobře, ale třeba psa by nezvládli. Využijte služeb zařízení pro zvířata, protože je to stále čím dál větší trend. Nemusíte se tedy bát. Stačí si zjistit pozitivní reference, podívat se na prostředí a promluvit si s majiteli. Pokud vše proběhne v pořádku, pak bude i péče o vašeho miláčka dokonalá. Vy si užijete dovolenou a vaše zvíře nebude ve stresu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13756 (magazinpodnikani.cz#2729)


Přidat komentář