Prodlužování vlasů - kadeřnictví Brno

Která z dívek, žen by si nepřála mít bohatou kštici? A která by nechtěla mít vlasy tak dlouhé, jak jen to jde? Jenže přání a realita se mnohdy značně liší. V případě hustých a dlouhých vlasů si však Vaše přání můžete jednoduše splnit.

Stačí k tomu opravdu málo, vyhledat vhodné profesionální kadeřnické studio a svěřit se do odborných rukou kadeřníka. Chcete-li mít jistotu, že prodloužené vlasy nijak nepoškodí Vaše vlasy a budete se moci těšit z nového účesu po dlouhou dobu, pak určitě vybírejte dobře.

Prodlužování a zhušťování vlasů v Brně

Prodloužit a zhustit vlasy je možné v současné době hned několika metodami. Ne však každá z metod je k vlasům šetrná, ne každá všem vyhovuje a v neposlední řadě ne každá se může pochlubit snadností a rychlostí při samotném prodloužení.

Než začne kadeřnice prodlužovat vlasy

Předtím, než vůbec dojde k prodloužení a zhuštění, prokonzultujete s kadeřnicí Vaše přání, požadavky. Kadeřnice odborně zhodnotí stav Vašich vlasů, podrobně Vám vysvětlí, jak zvolená metoda prodloužení proběhne, jaká délka vlasů by pro Vás byla vhodná, ale také, jak o prodloužené vlasy pečovat, jak často poté chodit ke kadeřnici za účelem úpravy účesu aj.

Metoda prodlužování a zhušťování vlasů – Ring Extension Brno

Metoda** Ring Extension** je jedinečná v tom, že je nejen šetrná k vlastním, tj. přírodním vlasům, ale je také velmi rychlá. Vaše proměna bude doslova za pár hodin. Stačí si vyhradit dopoledne, nebo odpoledne a ani se nenadějete, budete z kadeřnictví odcházet s hustými, dlouhými vlasy, které si současně můžete nechat i nabarvit Vámi zvoleným odstínem a nechat si je sestříhat a upravit.

Způsob prodlužování vlasů metodou Ring Extension v Brně

Jednotlivé metody mezi sebou se také liší způsobem prodlužování. Zajímá Vás, co s Vámi vlastně bude kadeřnice dělat? Co můžete očekávat? S jakými nástroji se na Vás obrazně řečeno vrhne?

Možná jste se, jako zájemkyně o prodloužení vlasů, setkaly s metodou, která probíhá „zatepla“, kdy jsou ke kořínkům vlasům připevňovány a zatavovány jednotlivé pramínky. Metoda** Ring Extension** je metodou tzv. zastudena. Nemusíte mít tedy žádné obavy, že by u Vašich vlasů došlo k poškození a Vy je po sundání prodloužených vlasů, musely nechat razantně ostříhat.

Prodlužování metodou Ring Extension – krok za krokem

Metoda** Ring Extension** sice není metodou za tepla, nicméně, i v tomto případě je třeba speciálních kleští. Jednotlivé přírodní pramínky vlasů se právě díky těmito kleštěmi připevní, a to v takovém počtu řad, podle délky, ale také hustoty původních vlasů.

Délka prodloužených vlasů

Mohlo by se zdát, že zájemkyně o prodloužené vlasy, je chtějí mít co nejdelší. Ovšem, rozhodně není výjimkou, že si dívky a ženy nechávají prodloužit vlasy, a to třeba „jen“ po ramena. Není tedy pravidlem a neplatí úměra, že prodloužené vlasy jsou jen vlasy dlouhé. Ovšem jistý limit zde platí, a to minimální délka. Ta by po prodloužení měla činit kolem 15 cm.

Česání prodloužených vlasů

Abyste se mohly těšit po dlouhou dobu z kvalitně přidělaných vlasů, je třeba o ně také náležitě pečovat, a to včetně každodenního česání. Rozhodně není na místě se z důvodu obav o případné vytrhnutí vlasů, česání vzdát a vlasy nechat „jen tak“. Velmi rychle by došlo k jejich zacuchání, což by pak mělo za následek jediné – sundání prodloužených vlasů.

Pro česání prodloužených vlasů je důležité používat speciální kartáč, který je jemný, jak k Vašim přírodním vlasům, tak prodlouženým, a to včetně spojů. Zavítáte-li do profesionálního kadeřnictví, pak Vám k nově prodlouženým vlasům tento kartáč věnují. Nebudete tak muset kartáč nikde shánět.

Opětovná návštěva kadeřnického studia po prodloužení

I když se Vám může zdát, že Vaše vlastní vlasy rostou velmi pomalu, přijde po pár měsících nutnost opětovně navštívit kadeřnické studio, kde jste si nechaly vlasy prodloužit. Ovšem „nutnost“ není snad ani na místě. Alespoň budete mít „záminku“ si odpočinout a nechat si vlasy upravit.

Počítejte zhruba s dobou třech až pěti měsíců, kdy se objednáte do kadeřnického studia, aby Vám kadeřnice prodloužené vlasy posunula blíže ke kořínkům. Možná jste si však sami všimli, že některé dívky, ženy chodí s viditelně odrostlými prodlouženými vlasy. Těžko říci, zda z důvodu nedostatku volného času, nebo ušetření financí. Každopádně to však nevypadá vůbec přirozeně a pěkně. Z původního záměru tak mít pěknou, hustou a dlouhou kštici, vyjde zcela něco jiného.

Posunutí jednotlivých pramínků ke kořenu vlasů

Ani při posunutí jednotlivých pramínků, nedojde k žádnému poškození Vašich vlasů, pokud ovšem zvolíte profesionální kadeřnické studio, které je na prodlužování danou metodou specialistou.

Při posunutí použije kadeřnice speciální malé kleštičky. Díky nim může jednotlivé spojovací kroužky lehce a šetrně přecvaknout. Pramínky prodloužených vlasů se pak snadno vyčešou.

Metoda prodlužování a zhušťování vlasů – Keratin Brno

Další z velmi oblíbených a šetrných** metod prodlužování vlasů**, je prodlužování keratinem. V tomto případě se však jedná o metodu prodloužení za tepla. V podstatě je princip prodlužování shodný, jako u metody Ring Extension. Rozdíl spočívá v upevnění jednotlivých pramínků vlasů, za pomoci kleští a působení tepla. Obavy však nejsou na místě. Používaná teplota je totiž obdobná, jako kdybyste používaly například žehličku na vlasy. Nijak tedy nedojde k poškození Vašich přírodních vlasů. Opět je však třeba si vybrat profesionální kadeřnické studio, které má s prodloužením vlasů zkušenosti. Mít totiž „spálené“ vlasy, a to z důvodu neznalosti určení teploty, nekvalitních pomůcek, apod., není nic příjemného.

Další výhody metody prodloužení vlasů keratinem

Kromě šetrnosti k Vašim vlastním vlasům, se může metoda prodloužení keratinem pochlubit i tím, že pramínky vlasů je možné opakovaně použít. V rámci jejich posunutí ke kořínkům tak není nutné volit pramínky nové. Ostatně, to platí také u výše uvedené metody prodloužení. Podmínkou však je, aby bylo o vlasy pečováno kvalitními šampony, správným způsobem umývány (ne v předklonu) a česány.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13702 (magazinpodnikani.cz#2675)


Přidat komentář