Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí

Chystáte se realizovat práce ve výškách? Ať už plánujete rekonstrukci střechy, novou fasádu či zateplení domu, zřejmě se bez lešení neobejdete. Pokud nemáte nikoho ve svém okolí, kdo by Vám lešení půjčil, obraťte se na specializovanou firmu.

Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí - ASC system s.r.o.

V Opavě a okolí nabízí vše, co se lešení týče, zkušená a kvalifikovaná firma ASC system s.r.o. Tato firma se mimo jiné specializuje na prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení. Vedle toho nabízí výrobu a distribuci hliníkových konstrukcí nejen pro práci ve výškách. Pokud se na firmu ASC system s.r.o. obrátíte, počítejte s vysokou kvalitou, trvanlivostí a spolehlivostí. Evropské certifikace jsou pro tuto firmu samozřejmostí. Hledáte-li spolehlivou firmu, která nabízí prvotřídní kvalitu, pak se jistě obraťte na firmu ASC system s.r.o. Své služby poskytuje po celé České republice, i v zahraničí. Navíc můžete veškeré nabízené produkty získat s exkluzivními slevami. Ani prodej na splátky není problém. Pro kompletní informace navštivte webové stránky firmy: http://www.ascgroup.cz, kde se můžete podrobně seznámit s nabízenými produkty i s ceníkem, včetně všech podmínek a možností využití služeb.

Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít


Telefonní kontakt:** +420 778 051 302 nebo +420 778 051 311**

Emailové spojení: ascgroup@email.cz

Firma ASC system s.r.o. vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Více informací o Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí naleznete zde: *** ** *****http://www.ascgroup.cz/**

Prodej a pronájem lešení

Rozhodli jste se pořídit lešení? V dnešní době není nic výjimečného mít doma kdykoliv** k dispozici lešení** a pro případ potřeby je použít. Lešení využívají jak velké či malé firmy, tak i soukromé osoby, které rády udržují svou nemovitost v pořádku. Pokud nepoužíváte lešení často, zřejmě se Vám vyplatí si lešení spíše pronajmout než koupit. Pronájem využívají ve velkém množství případů i firmy, které jej sice používají pro svou práci často, ale pronájem je pro ně pohodlnější z mnoha důvodů. Za prvé nemusí řešit, kam lešení uskladnit v době, kdy se nepoužívá a za druhé se nemusí starat ani o jeho dopravu, montáž, demontáž a odvoz. Všechny tyto práce totiž poskytuje firma, která lešení pronajímá. Navíc profesionální montáž i demontáž je velmi rychlá a přitom maximálně bezpečná. To vše samozřejmě díky bohatým zkušenostem profesionálů. Problémem pro ně není ani komplikovaný terén, skalnaté podloží či neobvyklé tvary rekonstruovaných objektů.

** ASC system s.r.o. **

Telefonní kontakt:*** *** +420 778 051 302 nebo +420 778 051 311*** ***

Emailové spojení: ascgroup@email.cz

web: *** ** *****http://www.ascgroup.cz/**

Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí

Kdy se lešení využívá?

Jestliže se chystáte na práce ve výškách, ale nejen na ně, pak je vhodné mít přichystané lešení. Lešení se využívá při** realizaci fasády**, při zateplení fasády a střechy, při výstavbě či rekonstrukci střechy, při pracích na okapech nebo při opravě okrajové části střechy. Jistě si vzpomenete na mnohem více prací, při nichž je lešení téměř nutností.

Prodej nebo pronájem lešení?

Záleží na každém, zda je pro něj výhodnější si lešení koupit nebo pronajmout. Jste-li firma, která lešení používá k realizaci většiny zakázek, zde je jistě výhodnější si lešení koupit a mít ho k dispozici neustále. Pokud nabízíte práce, v jejichž výčtu jsou i výškové práce, přičemž jejich realizace není tak častá, pak je možné dát přednost pronájmu lešení. Pronájem lešení skýtá kompletní servis, který zahrnuje dopravu, montáž, demontáž a odvoz. Také Vám odpadá starost s uskladněním lešení.

Kolik stojí prodej a pronájem lešení?

Ceny se odvíjí od typu lešení, od jeho velikosti a od materiálu, ze kterého je vyrobeno. Máte-li zájem o lešení, ať už o jeho koupi nebo pronájem, pak si můžete nechat u firmy nechat zpracovat bezplatnou cenovou nabídku, na základě které se lépe rozhodnete, co požadujete. Montáž lešení se pohybuje zhruba od 25 Kč/m2, demontáž od 20 Kč/m2. Pronajmout lešení si můžete již od 0,90 Kč/m2 na den. Ceny se samozřejmě různí i dle firmy, která služby spojené s lešením nabízí.

Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí

Kdy se investice do lešení vrátí?

Chystáte se lešení koupit a přemýšlíte, kdy se Vám investice do něj vrátí? Záleží na práci, kterou vykonáváte a na její četnosti. Jestliže potřebujete lešení pouze jednorázově, je Vám jistě jasné, že koupě lešení by nebyl logický krok. Stejně tak se Vám nevyplatí lešení kupovat, jestliže se jej chystáte použít jednou za několik let. Pokud ale lešení budete používat opakovaně, pak je lepší do něj investovat. Firmě, která se zabývá zateplováním plášťů budov, se investice vložené do lešení** vrátí již do dvou let.** V opačných případech se jak fyzickým osobám, tak i firmám, vyplatí si lešení půjčit.

Jaké lešení si pořídit?

Nemusíte si nutně kupovat kompletní sestavu lešení. Můžete si pořídit i jednotlivé komponenty. Některé firmy mají k dispozici části lešení a tyto potřebují pouze doplnit nebo lešení protáhnout. Lešení je vhodné volit s dobrou povrchovou úpravou, buď v lakovaném nebo pozinkovaném provedení. Takové lešení Vám nabídne vedle pěkného vzhledu i vyšší životnost. Na lešení je potřeba myslet včas. Pokud byste na něj zapomněli, mohla by Vám tato drobnost zdržet celou plánovanou akci. S druhem lešení je nejlepší si nechat poradit od odborníků, kteří lešení prodávají či pronajímají. Ti Vám doporučí nejvhodnější typ dle plánovaných prací a dle stavby, na kterou bude lešení použito. Existují různé druhy materiálů, ze kterých se lešení vyrábí. Žádat můžete ocel, dřevo nebo hliník. Lešení se liší také rozměry a jeho rozdílným využitím pro konkrétní stavbu. Mezi nejpoužívanější typy lešení na českém trhu patří hliníkové věže, lešení trubkové a lešení rámcové dílcové.

** ASC system s.r.o. **

Telefonní kontakt:*** *** +420 778 051 302 nebo +420 778 051 311*** ***

Emailové spojení: ascgroup@email.cz

web: *** ** *****http://www.ascgroup.cz/**

Kdo pronájem lešení využije?

Každý, kdo se chystá stavit, rekonstruovat, nebo opravovat památky, lešení využije. Nejčastěji si lešení půjčují majitelé domů a budov, ale také malé i velké firmy, provozovatelé hal, továren, filmaři nebo ti, kteří se starají o památky. Lešení se využívá i při výměně oken nebo při zateplování a opravě fasády.

Využijte kompletní servis

Firma, u které poptáváte pronájem lešení, Vám vždy navrhne** nejoptimálnější řešení**. Dle Vámi zadaných kritérií Vám naprojektují samotnou strukturu lešení, stejně jako i přesné množství dílů. Lešení může být pojízdné, trubkové nebo závěsné. Kompletním servisem se rozumí, že Vám firmy všechny díly lešení přivezou až na místo, kde se bude lešení montovat. Budete-li mít zájem, lešení Vám velmi rychle a kvalitně smontují k Vaší maximální bezpečnosti. Nechat si lešení profesionálně smontovat, se Vám jistě vyplatí. Můžete si pak být jisti dobrým** ukotvením, bezpečností a tuhostí celé konstrukce.** Poté, co stavbu či rekonstrukci dokončíte, pracovníci firmy opět přijedou na místo, kde lešení demontují, materiál složí a odvezou si ho zpět do skladu. Vy tak dostanete kompletní servis, a to bez jakýchkoliv starostí.

Prodej, pronájem, montáž a demontáž lešení - Opava a okolí

Na závěr

Budete-li si kupovat či půjčovat lešení, a hledáte firmu, která Vám nabídne vše požadované v nejlepší kvalitě a za rozumné ceny, pak se obraťte na odborníky s bohatými zkušenostmi, s dlouholetou tradicí a s širokou nabídkou všech druhů a typů lešení. U osvědčené firmy si můžete být jisti, že využíváte těch nejlepších služeb, jakých se Vám může dostat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14274 (magazinpodnikani.cz#3251)


Přidat komentář