Prodej a montáž střešních oken - Heřmanův Městec

Kvalitně vyrobená a namontovaná střešní okna jsou k nezaplacení. V podkrovním prostoru Vám poskytují požadovaný komfort a nabízejí mnoho výhod. Rozhodující je však správný výběr značky oken a profesionalita firmy.

Prodej a montáž střešních oken - Heřmanův Městec

logo Dvořák střechy

Kvalitní značková střešní okna prodává a montuje firma Dvořák – střechy s.r.o., která působí v Heřmanově Městci a okolí pro bližší informace se obraťte na www.dvorak-strechy.cz. Tato firma se specializuje na montáž a renovaci střech včetně tesařských a klempířských prací po celém Pardubickém a** Královéhradeckém kraji**. Firma** Dvořák – střechy s.r.o.** je držitelem prestižních certifikátů od výrobců střešních krytin. Mezi další činnost firmy patří hydroizolace plochých střech, prodej střešních krytin, střešních fólií a střešních oken uznávaných značek Velux a Roto. Požadujete kvalitně odvedenou práci, rozumné ceny, solidnost a profesionální jednání?

Pak Vám doporučujeme využít nabídky firmy Dvořák – střechy s.r.o.,

** Kontaktovat firmu můžete na telefonním čísle: +420 602 823 142**

popřípadě na emailu: info@dvorak-strechy.cz.

Pro zhlédnutí kompletní nabídky prací, včetně fotogalerie a dalších podrobných informací o prováděných činnostech navštivte internetovou stránku:** http://www.dvorak-strechy.cz**.

Prodej střešních oken Heřmanův Městec

Firem, které prodávají střešní okna, najdete spousty. Nabízená** střešní okna** se liší kvalitou, způsobem provedení, barvou, rozměry, pevností, precizností propracování a dalšími vlastnostmi, pro které stojí za to okna jednotlivých firem porovnat a posoudit, která jsou opravdu kvalitní a vhodná pro Vaše bydlení. Pokud máte v plánu pořídit si okna na celý život, kvalitní, která budou splňovat ty nejpřísnější kritéria, pak jejich výběr rozhodně nepodceňujte a nechejte si s volbou oken odborně poradit. Funkce střešních oken jsou velmi důležité a nekvalitní okna včetně neodborně provedené montáže můžou napáchat nenávratné škody. Oslovte firmu, která nabízí dodávku oken pouze osvědčených výrobků včetně odborné montáže v Heřmanově Městci.

Střešní okna ROTO, nabídka Heřmanův Městec

Tato střešní okna se vyrábějí z dřevěných i z plastových profilů. Hodí se do místností, kde je možný výskyt vyšší relativní vlhkosti vzduchu. Hledáte-li okna, která Vás nezklamou, na které se můžete spolehnout, u nichž je reklamace opravdu velkou výjimkou, pak Vám musíme doporučit střešní okna značky ROTO. Jedná se o nejvýznamnějšího výrobce oken v Evropě.

Dřevěné profily oken této značky jsou vyrobeny z lamelované severské borovice. Dřevěný profil je hloubkově impregnován a pro konečnou povrchovou úpravu se nabízí možnost použít akrylátového laku ve dvou vrstvách. Plastový profil oken ROTO je vyroben ze tříkomorových nebo čtyřkomorových PVC profilů v barvě bílé, s možností dekorů borovice a zlatý dub.

střešní okno Roto

ROTOse při výrobě střešních oken řídí jedinou základní myšlenkou, a tou je kvalita, která je spojená s profesionálním provedením a s dokonalou technologií a designem střešních oken. Střešní okna ROTO nabízejí svým uživatelům více volnosti, více komfortu a více pohodlí. Střešní okna ať už v plastovémnebo v dřevěném provedení, jsou vybavena špičkovým bezpečnostním kováním ROTO, které je opatřeno nadstandardními funkcemi. Tato střešní okna můžete otevírat třemi možnými způsoby, díky čemuž maximálně využijete obytný prostor. Otevírání střešních okenje buď kyvné, výsuvně kyvné nebo výklopné/kyvné. Tato ojedinělá, kvalitní a nenahraditelná střešní okna vynikají technickou úrovní a tím nejkvalitnějším zateplením na trhu. Jsou ideální volbou a řešením pro všechny typy obytného podkroví, vytvořených za jakýmkoliv účelem. Svou vysokou variabilitou zajišťují nadstandardní pohodlí uživatelům. Navíc to všechno na velmi příznivé ceny a 15-ti letou zárukou.

Co všechno si můžete u střešních oken Roto vybrat?

Manuální i elektrické ovládání, různé dekory oken, lemování oken nejen v Hliníku, ale také Mědi, TitanZinku a samozřejmostí jsou i barvy RAL. V nabídce najdete velké množství doplňků, které vám zpříjemní život v podkroví, žaluzie, venkovní i vnitřní rolety, sítě proti hmyzu atd.

Střešní okna Velux, nabídka Heřmanův Městec

Systém** střešních oken Velux** se skládá z mnoha různých komponentů, které ve svém celku vytvoří konečný luxusní výsledek. Mezi základní komponenty patří střešní okno a lemování. Lemování střešního okna zajišťuje dokonalé a vodotěsné osazení do střešního pláště. Parotěsná fólie, která je dalším komponentem střešního okna, brání teplému a vlhkému vzduchu, a zabraňuje tak jeho prostupu do střešní konstrukce. Dalšími součástmi okna je plisovaný límec a izolační rám. Tyto dva komponenty zajišťují výrazné zlepšení tepelně izolačních vlastností namontovaných oken. Střešní okna Velux můžete samozřejmě doplnit různými typy dekorativních a stínicích doplňků, které Vám umožní efektivně regulovat intenzitu světla a tepla v podkrovní místnosti. Na střešní okna značky Velux poskytuje jejich výrobce desetiletou záruku.

Výhody střešních oken Velux

Střešní okna Velux patří k velmi oblíbeným značkám střešních oken. Ne nadarmo patří k nejčastěji prodávaným oknům. Při koupi střešních oken Velux získáte mnohem více denního světla, než Vám poskytne vikýřové okno o stejných rozměrech. Střešní okna této značky poskytují opravdu co nejvyšší možnou míru přirozeného větrání místnosti. Je to dáno tím, že jsou vybavena ventilační klapkou, díky které můžete větrat i v případě, že počastí není zrovna dvakrát příznivé. Pokud budou střešní okna Velux vhodně umístěná, o což se Vám postará specializovaná firma mající s těmito okny své zkušenosti, poskytnou Vám lepší výhled ven. K další výhodě těchto střešních oken patří, že se vyznačují naprosto jednoduchým způsobem ovládání. Můžete je ovládat buď manuálně, nebo elektricky. Záleží na Vás, která volba je pro Vás pohodlnější. Střešní okna Velux se v základní nabídce prodávají v 10 různých velikostních provedeních. Vy tak máte neomezené množství možností uspořádat více oken vedle sebe.

střešní okno Velux

Vzhled střešních oken Velux

Lemování pro střešní okna značky Velux se vyrábí buď v provedení hliníku, nebo v mědi. Pokud si přejete, může Vám firma zabývající se prodejem a montáží střešních oken této značky dodat i lemování a střešní okna v provedení titanzinek. Ke střešním oknům se dodávají i montážní doplňky a ostění. Při dodržení určitých podmínek, se kterými Vás samozřejmě specializovaná firma seznámí, je záruka na okna Velux prodloužena na dobu 10 let. Výběr povrchové úpravy závisí na Vás. Můžete vybírat z vysoce kvalitního výběrového dřeva zpracovaného ze severské borovice, které se upravuje procesem třívrstvé laminace. Tento proces zaručuje značnou tuhost a tvarovou stabilitu dřevěných profilů. Další možností je bílé polyuretanové provedení, u kterého je povrchová vrstva z polyuretanu opatřena a ochráněna díky odolnému laku v bílé barvě s UV filtrem. Taková okna jsou vhodná např. do koupelny nebo do kuchyně. Ke  všem střešním oknům značky Velux se dodávají různé ovládací prvky, jak manuální, až po ty elektrické na dálkové ovládání.

Co všechno si můžete u střešních oken Velux vybrat?

Máte na výběr z široké řady zastiňovacích doplňků, které budou mít vliv intenzitu světla v podkrovní místnosti, kterou můžete regulovat. Zastiňovací doplňky jsou na manuální, elektrické nebo solární ovládání. Zvolit si můžete rolety, markýzy, žaluzie, předokenní rolety nebo sítě proti hmyzu.

Dále můžete vybírat z různých druhů zasklení. Do střešních oken je standardně montované dvojsklo – 54 s úsporou energie, nebo dvojsklo – 59, které má navíc vnější tvrzené sklo, dvojsklo – 73, které má vedle vnějšího tvrzeného skla i lepší zvukovou izolaci a vnitřní lepené bezpečnostní sklo. Dále je možnost využít zasklení – 60, které je navíc ještě opatřeno samočisticím povrchem nebo trojsklo – 64, které se doporučuje pro energeticky úsporné domy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13960 (magazinpodnikani.cz#2935)


Přidat komentář