Prodej a montáž oken, dveří a žaluzií - Praha

Pokud uvažujete nad výměnou stávajících oken za nová, můžete se těšit nejen na výrazně lepší estetiku, ale také na nižší náklady za vytápění. A když již budete u výměny, zaměřte se také na moderní stínící techniku, sítě proti hmyzu aj.

Bez oken by byla každá obytná stavba „tak“ smutná. Okna se však nepostarají pouze o vnesení dostatečného množství světla, ale také o dodání nového čerstvého vzduchu při větrání a následně o efektivní zamezení úniku teplého vzduchu po jejich zavření. Okna je tak možné považovat za multifunkční zařízení. Vhodnými doplňky pak získáte navíc přidanou hodnotu. Můžete si vybírat z rozmanitého množství stínící techniky (horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, předokenní rolety aj.), parapetů (vnitřních, venkovních), sítí proti hmyzu atp.

Prodej a montáž oken, dveří Praha

Mohli bychom použít rčení „než se zima zeptá…“. Ono rčení se hodí i pro zajištění a připravení našeho domu, chaty, chalupy na další příchod zimy. Ještě stále není pozdě si nechat pro nadcházející topnou sezónu vyměnit Vaše stávající okna, kolem kterých to „pěkně profukuje“. Profukování kolem rámů však není jediným důvodem, který by „volal“ po odborné výměně. Je tu také otázka** izolačního skla**. U nových, moderních oken si můžete zvolit, zda budete chtít dvojskla, či trojskla. S výběrem těch pravých oken pro Vás, včetně volby typu skla, Vám pomůže odborná firma z Prahy, u které můžete očekávat komplexní servis, od zaměření po montáž.

Servis oken v Praze

Možná máme zažité, že co je nové, tak dobře „šlape“, bez nutnosti jakéhokoli odborného zásahu. To však neplatí v případě nových oken, ať už plastových, dřevěných, hliníkových. Nová, moderní okna, jsou sice spolehlivá, plnící svoji funkci x desítek let. Ovšem externího odborného servisu je třeba. Servis oken se týká především pravidelného seřízení, ale také údržby oken a dveří. Službu v podobě servisu oken a dveří můžete poptávat u firmy, která nabízí prodej, montáž oken.

Pravidelný servis a údržba oken

Domluvíte-li se s Vámi vybranou firmou na pravidelném** servisu oken**, pak můžete očekávat tyto dílčí služby: seřízení kování, promazání kování, impregnaci těsnění, případné odhalení závad včetně návrhu na jejich opravu.

Doplňkový sortiment k oknům Praha

Ať už si zvolíte okna plastová, dřevěná, hliníková, můžete si k nim pořídit kompletní doplňkový sortiment. O kterém doplňkovém sortimentu je řeč? Především máme na mysli stínící techniku, parapety, sítě proti hmyzu.

Stínící technika, nabídka stínící techniky v Praze

Pokud bychom zabrousili do dob našich babiček, pak při slovním spojení stínící technika, by se nám dostalo odpovědi v podobě závěsů. Závěsy je možné stále spatřit v řadě usedlostí a obytných budov. Přeci však jen závěsy přináší více nevýhod, než výhod. Navíc jejich možnosti jsou do velké míry omezené. A tak, budeme-li hovořit o moderní stínící technice, pak máme na mysli horizontální a vertikální žaluzie.

Horizontální žaluzie Praha

Chcete-li získat tzv. 3 v 1, pak Vás mohou zaujmout horizontální žaluzie. Nejenže Vás ochrání vůči slunečním paprskům, ale také díky nim budete moci regulovat světlo v místnosti. A navíc, budete si moci chránit Vaše soukromí před zvídavými pohledy sousedů a náhodných kolemjdoucích.

Výhody horizontálních žaluzií

Již výše zmíněné svým způsobem vypovídá o výhodách horizontálních žaluzií. Tím však jejich výčet ještě nekončí. S horizontálními žaluziemi se Vaše okna zbaví „nahoty“, prostor konkrétní místnosti se zútulní, a to nejen díky široké barevné škále. Určitě Vás také potěší rychlost montáže, minimální nároky na údržbu a cenová dostupnost.

Vertikální žaluzie Praha

Vertikální žaluzie mohou v plné míře nahradit, jak závěsy, tak záclony. Budete si moci vybírat ne z jedné, či dvou barev. Povětšinou se setkáte s celým vzorníkem barev, respektive barevných odstínů. Díky tomu budete moci s laděním Vašeho interiéru doslova kouzlit. Můžete se rozhodnout pro nenápadnost, eleganci, ale také pro jasný kontrast, kde právě žaluzie budou tím dominantním prvkem konkrétní místnosti.

Využití vertikálních žaluzií

Kam se hodí vertikální žaluzie? Vertikální žaluzie se hodí prakticky do jakéhokoli prostoru. Můžete si je nechat namontovat do Vašeho bytu, domu, ale také na chatu, chalupu, či do kanceláře, prodejny, hotelu aj. Vertikální žaluzie nejsou vůbec nudné. Naopak jsou elegantním řešením, které celý prostor efektivně provzdušní, na rozdíl od těžkých závěsů. A jistě také oceníte jejich možnost různého natáčení, podle toho, jak zrovna půjde světlo a Vy budete chtít mít doma více, nebo méně světla.

Vámi vybraná montážní firma, Vám také může za pomoci vertikálních žaluzií efektivně rozdělit konkrétní místnost na dva prostory. Díky vertikálním žaluziím tak můžete dosáhnout vytvoření tzv. falešné stěny. Za ní se může ukrývat například pracovna, pokojíček pro nový přírůstek do rodiny, ale také zástěna pro uložení věcí, bot, šatstva aj.

Lamely vertikálních žaluzií

U výběru ještě zůstaneme. Tentokráte se však zaměříme na materiál jednotlivých lamel vertikálních žaluzií. Vybrat si budete moci mezi látkovými lamelami a lamelami plastovými. Látkové lamely jsou vyhledávané především v obytných objektech. Plastové lamely se hodí do výrobních hal, kanceláří, ordinací, na chodby apod.

Jak se zbavit obtížného hmyzu v domě

Jsme-li v přírodě, tak musíme počítat, že se jen těžko vyhneme „střetu“ s nějakým tím pro nás obtížným hmyzem. A to dokonce, i když jsme použili sebelepší ochranný sprej, či jiný přípravek. Jsme-li však doma, či na chatě, chalupě, tak rádi přivítáme povětšinou jen vítané návštěvníky, kteří mají tak jeden, až dva páry končetin (lidé, pejsci, kočičky). Hmyz mezi vítané návštěvníky nepatří. Při vaření, čtení knihy v obývacím pokoji, či ležení v ložnici, můžeme zažít nejednu těžkou chvilku, když kolem nás neúnavně poletuje nějaká ta muška. Smířit se s tím však nemusíte.

Sítě proti hmyzu Praha

Nabízí se efektivní řešení v podobě sítí proti hmyzu. Sítě představují v současnosti přirozenou a přitom nejefektivnější ochranu vůči hmyzu. Navíc svým moderním vzhledem nijak nenaruší eleganci a nadčasovost nových oken. Spíše jim dodají ten správný punc.

Prodej a montáž sítí proti hmyzu v Praze

Jak v případě prodeje, tak montáže sítí proti hmyzu, se můžete obrátit na specializovanou firmu. A pro jakou síť je možné se rozhodnout? Vybrat si můžete mezi sítí rolovací, nebo sítí pevnou. O možnostech, jejich výhodách, se můžete poradit s Vámi vybranou firmou. U kvalitních sítí určitě oceníte, že nepodléhají korozi a dobře snáší teplotní výkyvy. Navíc si budete moci zvolit mezi různými barvami.

Parapety plastové, dřevotřískové, vnitřní, venkovní

Kam s květináčky s bylinkami, či rostlinami? Mít v každé místnosti stůl, nebo stolek pro jejich umístění? To není zrovna efektivní, co do využití prostoru, požadavků na světlo a estetiku. Květináčky a truhlíky mají své místo na parapetu, ať už vnitřním, nebo venkovním. Parapetů se vzdát nemusíte ani v případě, pokud si necháte vyměnit Vaše stávající okna za okna nová plastová, dřevěná, hliníková. Jen je třeba dobře zvolit parapety, včetně jejich odborné montáže. Pro vnitřní parapety se volí parapety plastové, či dřevotřískové. V případě venkovních parapetů je dobré dát přednost například ohýbanému hliníkovému parapetu, taženému parapetu, či parapetu pozinkovanému.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13962 (magazinpodnikani.cz#2937)


Přidat komentář