Přírodní kosmetické služby

Krásná pleť s mladistvým vzhledem je dána nejen věkem, ale také péčí a životosprávou. Denní stres se na naší pleti, zejména kolem očí, projeví, aniž bychom chtěli. Nicméně je nutné si dopřát relax a cílené techniky, které nehezké váčky pod očima zničí.

Moderní člověk v moderním světě má tu vlastnost, že žije v neustálém shonu, běhu, nestíhá, čeká, dobíhá apod. Holt moderní doba má po nás vysoké nároky, a jestliže chceme pracovat, vydělávat, třeba i vzdělávat se, mít přitom čas na své koníčky, rodinu a občas si jen tak zalenošit, musíme obětovat svoji pohodlnost a trochu více se přičinit. Jenže neustálý stres či práce dlouho do noci na nás také zanechá stopu. A nemalou. Otoky očních víček, bolesti hlavy, ztuhlý krk a záda, a mnoho dalších.Dobu nezastavíme, avšak můžeme těžkým očním víčkům či bolavé hlavě poměrně snadno odlehčit – stačí se například jednou týdně, na hodinu až dvě svěřit do rukou profesionálů.

Mikromasáž očního okolí, zbavení se váčků pod očima

Jestliže někdo prohýří celou noc, s jistotou to na něm druhý den z rána dobře poznáme. Mimo jiné, znatelnými důkazy o divoké noci a ještě divočejším probouzení jsou takzvané kruhy pod očima. Oči vypadají dost unaveně, krom toho, že skutečně jsou. A nejen večírková noc v okolí našich očí zanechává viditelné stopy. Příliš moc práce, nezdravý způsob života, stres, spousta hodin strávených u televize a ještě hůř – u počítače apod. Toto všechno se také hravě podepíše na nezdravém vzhledu očí a jeho okolí.

A důvod k tomu je jasný. Ono totiž oční okolí je dosti citlivé místo. Jedná se vlastně o nejjemnější a pro některé možná překvapení – nejchoulostivější část celého obličeje a rozhodně tedy jednu z nejcitlivějších částí lidského těla vůbec.

V takovém případě pomůže účinná, cílená a velice příjemná mikromasáž očního okolí. Jedná se o techniku přesně a speciálně sestavenou pro tuto oblast, která nejen že uvolňuje napětí okolí očí, ale také kůži v této oblasti zpevňuje.

Je to soubor jemných, až hladivých tahů, dále kroužkování, lehkých poštipů, také poklepů a všechny tyto měkké techniky na sebe nav zájem navazují. Výsledky této jedinečné masáže jsou znát. Jistěže nejúčinnější je vždy pravidelná návštěva a to jednou za týden až dva.

Mikromasáž očního okolí nejen že si bravurně poradí s váčky pod očima, také omezuje vrásky kolem očí, posiluje svaly obočí, což ocení starší dámy, neboť ať chceme či ne, tato pokožka postupem času klesá a důležité je ji v zájmu mladistvého vzhledu posilovat. Metoda je také skvělá pro samotné oči. Jednak omezuje nitrooční tlak, čímž dochází k posílení zraku a dokonce i k lepšímu zprůchodnění dutin. Tím, že podporuje odplavování toxinů, podporuje obnovu buněk a zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky, pokožce dodává pružnost, hebkost a udržuje ** její mladistvý vzhled**.

Relaxační masáž obličeje, pružná a hebká pleť

Pravidelný stres je znát nejen na našich očích, ale také na celém obličeji. Pokožka je strnulá, mimo to se na ni objevují nezdravě vypadající místa, jako jsou pupínky, příliš mastná místa v kontrastu s nimi zas příliš suchá místa. Výjimkou nejsou ani černé tečky, ucpané póry apod. Častý stres a napětí se pozná v obličeji i díky vytvoření takzvaných zlých vrásek.

V tomto případě pomůže relaxační masáž celého obličeje. Jde o techniku, která cíleně působí na problémová místa, ze kterých nahromaděné na pětí uvolňuje. Mimo to působí i na lymfatický sytém, který stimuluje, tím pádem podporuje odvod toxinů z těla ven. Pokožka je tak zbavená škodlivin, které způsobují právě její nezdravě vypadající vzhled, také se zbaví případných otoků, zvláště pak váčků pod očima.

Relaxační masáž obličeje také dokonale působí na svalovou tkáň v obličeji, která je věkem přirozeně oslabenější. Díky technice, která nejen že odvádí z těla toxiny, ale také zlepšuje krevní oběh a navíc i vzpružení ochablých svalů, působí pleť mnohem mladším a zdravým dojmem.

Pravidelná návštěva relaxační masáže zajistí pokožce pružnost, dostatečnou hydrataci, odplaví z ní nahromaděné jedy a škodliviny, pleť je vyvážená, ani ne suchá, ani ne mastná. Velice hebká na dotek a zbavena otoků, a značně omezena od vrásek. To vše následně vede k oddálení stárnutí pleti.

Technika je určená jak pro ženy, tak muže a do procedury je zařazena i jemná masáž krku, ramen a dekoltu.

Jak se zbavit celulitidy, anticelulitidová kúra

Námi všemi nenáviděná** celulitida** je postrachem snad všech žen. Že se pomerančová kůže netýká jen vás a vaší nejlepší přítelkyně je znát z médií. Slovo celulitida je skloňováno ve všech pádech a televizní pořady jsou protkány reklamami, kde se představují produkty, krémy či spreje, které snadno a rychle zbaví pokožku nevzhledných dolíčků. Nic proti dokonalým krémům, ale protože celulitida je otázkou celého podkoží, jednoduché nastříkání drahé směsi v rozprašovači asi jen tak nezabere. Jistě je však skvělým doplňkem při anticelulidové kúře.

Celulitida vzniká při zvýšeném ukládání triglyceridů v tukových buňkách. Jak přeložit tuto ne pro všechny smysluplnou informaci? V každém přídě je nutné podotknout, že celulitida nepostihuje pouze ženy s nadváhou či obezitou. I modelky, což ostatně lze vidno z bulvárních fotek, či štíhlé ženy jsou chtě nechtě obdarovány pomerančovou kůrou. Při celulitidě jde, velice jednoduše řečeno, o zatvrdlý tuk. Pro jeho rozpohybování a tudíž i zbavení se celulitidy je nutný pravidelný pohyb v těle. Bohužel je to dáno nejen nepravidelným sportováním, sedavým zaměstnáním nebo nedostatkem pohybu vůbec, ale také geneticky. S tím se holt musíme smířit.

Lepší než bědovat nad nespravedlivou přírodou je se proti celulitidě postavit a zajít k profesionálům.

Anticelulitidní masáž, detoxikace organismu

Celulitidní kúra je komplexní procedura přísně cílená proti nenáviděným dolíčkům na kůži. Toto ošetření zahrnuje deset kůr. Poprvé se provádí nanášením účinných kosmetických přípravků, následně je provedena anticelilutidní masáž a nakonec přichází účinný zábal. Prakticky se jedná i o detoxikaci organismu, neboť procedura, zejména pak masáž, rozproudí krevní oběh a taktéž lymfatický systém. Po pravidelné návštěvě procedury bude navíc i vaše pokožka jemná, přitom pevná, pružná, sametově hebká a hlavně bez nenáviděných dolíčků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12889 (magazinpodnikani.cz#489)


Přidat komentář