Polep aut Hodonín

Toužíte po změně barvy svého vozu? Nebo potřebujete barevně sjednotit vaše firemní auta? Máme řešení. Změnit barvu auta můžete jednoduše, s výbornými výsledky i trvanlivostí pomocí fólie na polep aut.

Jak změnit barvu vozu?

Pokud ano, nemusíte hned vyhledávat nejvhodnější lakovnu. Postačí najít studio, kde aplikují polepy aut.** Polepy aut** nejsou jen reklamní potisky a cedule. Jde o technologii, která dokáže plně změnit barvu vašeho vozu. Vzhled auta je pak zcela srovnatelný s jakýmkoli lakovaným povrchem. Dokonce má i celou řadu výhod. Navíc nemusí jít o konečné řešení. Je možné prostě na určitou dobu auto převléci například z červené na zelenou barvu a později se vrátit k té původní pouhým sejmutím fólie. Technologie polepů aut je výjimečná nejen svými vlastnostmi, ale i možnostmi, které nabízí, variabilitou a jednoduchostí. Za připomenutí stojí i ceny polepů. Vycházejí totiž mnohem lépe než přelakování auta novým lakem.

Polepy nebo celopolepy aut?

V podstatě jde o totéž. Jen někde jsou celopolepy prezentované jako kompletní změna laku, a polepy jako částečná nebo reklamní. Nejvhodnější název by nejspíš byl autopolepy. Ovšem i toto je poněkud zavádějící. Polepy lze použít na všechny druhy aut, tramvají, autobusů, trolejbusů, dopravních aut, pracovních strojů. A určitě bychom našli řadu dalších možností. Jednou z nich je použití na motorky, motokáry, závodní stroje a jistě i autotuning a u veteránů.

Autopolepy Hodonín

Co si pod tím představit? V první řadě fólii s výjimečnými vlastnostmi. Fólie je vysoce kvalitní, vyrobená ze speciálně upravené fólie z hybridního PVC, vyvinutého s pomocí nejnovějších poznatků ve vývoji PVC a pigmentových technologií. Je odolná vysoké zátěži i UV záření. Je plně odolná i náročným klimatickým podmínkám. Je roztažitelná. Používá se v kusech, tedy jedním kusem je možné polepit či potáhnout různé díly karoserie auta. Fólie je nehořlavá, odolává nárazům, je barvostálá, lesklá i matná, má reprezentativní vzhled a vyžaduje jen minimální údržbu.Záruka na polep auta bývá 5 až 7 let.

Polepy na auto v Hodoníně

Polepy Hodonín jsou velmi rychlým řešením, když potřebujete měnit barvu vašeho auta, když potřebujete ochránit lak vašeho auta, ale chcete si zachovat jeho barvu, když chcete na auto umístit reklamu, která zaujme, osloví a udělá nejen auto, ale i prezentovanou firmu, výrobek, nebo službu výjimečnou.

Jak se provádí polepy aut?

Jde prakticky o potažení auta speciální fólií. Tak vaše auto získá naprosto nový a jedinečný vzhled. Kvalita této technologie, tedy autopolepu, je srovnatelná s lakem. Dokonce je lepší a umí lak auta chránit. Právě proto existují i** transparentní fólie**, které jsou určeny pro ochranu nového laku.

Instalace polepu na auto v Hodoníně

Instalaci je možné provádět na nepoškozený lak auta. Lak, který již je poškozený korozí, není vhodný. Vhodný však není ani zcela nový lak. Po aplikaci nového laku je třeba počkat asi 10 dní na vytvrzení a vyzrání laku. Někdy i více. Jinak by později nemusela fólie jít dobře sundat a mohla by lak poškodit. U běžných laků je instalace bez problémů, stejně jako sundání fólie po letech užívání. Samotná instalace fólie trvá 2 dny. První den většinou v odpoledních hodinách přivezete vůz a ten bude dokonale odmaštěn, umyt a vysušen. Sušit se bude i celou noc. Zároveň se bude i nahřívat na správnou teplotu, která je potřebná při aplikaci. Následující den bude instalována fólie. Fólie se instaluje v kusech. Tedy beze spár. Výjimku tvoří různá grafická díla. Pokud budete chtít střídat kreativně barvy, pak spoje sice budou, ale nebudou vidět. Skryjí se samotným přechodem barev. Na fólii je možné samozřejmě i aplikovat různé druhy reklam. Ať již potisk, nebo cedule.

Jak pečovat o polep na autě

Po aplikace se folie sedm dní nesmí nijak ošetřovat. Poté se běžně ošetřují stejně jako klasický lak. Jen se** nesmí** používat horký vosk, vysokotlaké mytí ze vzdálenosti bližší než 100 centimetrů a čištění pomocí rozpouštědel. Jinak je možné auto mýt v myčce na auta, ručně šamponem, nebo ho můžete pravidelně přivést na údržbu tam, kde vám instalovali folii. Nejvhodnější je návštěva asi 4 krát ročně. Zde vám auto ošetří** speciálními přípravky na folii**. Jedním z nich je speciální tekutý tvrzený vosk, díky kterému získá folie vysoký lesk a na jejím povrchu se bude usazovat méně nečistot. Zároveň se pravidelným používáním zvýší životnost fólie.

Jak odstranit polep auta

Jde zcela bez problémů. Přesto, až budete chtít fólii odstranit, tak si zajeďte do dílny ke specialistům. Ti ji odstraní bez sebemenšího poškození původního laku. Tak bude auto bez jakéhokoli ušmudlání, zbytků lepidel nebo flie.

Životnost polepu na autě

Výrobci fólie uvádí životnost u vinylové fólie 4 až 5 let a u polyalifatických fólií 6 až 8 let. Životnost se však prodlužuje i správnou instalací a péčí. Tak může být mnohem delší, než uvádí výrobce.

Jaké jsou typy folií na auto

Fólií existuje více. Ale jsou dva základní typy s různým užitím. Tím jsou** barevné fólie**, které vám změní barvu auta a pak fólie transparentní, které slouží pro ochranu laku.

Barevné folie na auto

Jde o fólie, které zcela změní barvu vašeho laku auta. Lze je použít v podstatě na cokoli s lakovaným povrchem. Existují barevné řady, ze kterých je možné vybírat různé odstíny. Stejně jako je možné volit lesklé nebo matné provedení.

Nabídka barevných odstínů

Základní barevná řada nabízí 14 pastelových odstínů. Speciální matná řada má 6 odstínů, přičemž vyniká odstín zelený a matně oranžový. Designové carbon fólie jsou pro potahování jednotlivých dílů, jako jsou nárazníky, prahy nebo i kapota. Jejich využití je především u autotuningu. Speciální řadou jsou metalické fólie. Ty jsou opravdu dokonalé. Vzhledově zcela předčí klasický metalický lak. Vyniká na nich krásná černá perleť.

Transparentní folie pro ochranu laku auta

Jde o novinku, která je velmi žádaná. Tato fólie má stejně výjimečné vlastnosti jako fólie barevná, ale je průsvitná a nijak nemění barvu auta. Slouží jen a pouze k ochraně laku před poškozením. Ideální je aplikace hned po zakoupení nového vozu. Transparentní fólie může chránit jednotlivé části vozu, které bývají často poškozeny odletujícími kamínky, vodou, prachem, solemi, ale je možné fólií potáhnout i celé auto a dodat mu tak nejen lepší životnost, snadnější údržbu, ale i perfektní ochranu před klimatickými podmínkami. Velmi vhodné je potáhnutí fólií všech aut, které jezdí do terénu, pak i extrémně zatěžovaných vozů, závodních strojů, ale i třeba vozů pro taxislužbu nebo přepravní společnosti. Dále se ochranná fólie laku doporučuje každému, kdo nevlastní garáž a jeho auto je vystaveno neustálým rozmarům počasí i neopatrnosti ostatních parkujících a vandalismu.

Reklamní autopolepy Hodonín

Fólie mohou sladit všechna firemní auta do jednoho odstínu. Mohou být potištěny, mohou být polepeny, mohou tvořit různé barevné kombinace. Zkrátka fólie a um reklamních designerů jsou tím pravým pro každého, kdo chce, aby jeho činnost byla vidět. Auto se zajímavě provedenou reklamou je vidět denně na různých místech a tak je reklamou velmi účinnou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14044 (magazinpodnikani.cz#3021)


Diskuze a zkušenosti

Josef | 12.03.2013 08:42
Re: Polep aut Hodonín Prosím o zaslání kalkulace a případného termínu na polep vozidla dle přiložené fotografie (s malými změnami).Jedná se o vozidlo TOYOTA HIACE rok výroby 1997. Jde o polep stejného vozidla jako na přiložené fotografii (po opravě laku). Jednalo by se o polep celého obvodu vozidla, ( 3 cca10cm široké barevné pruhy o celkové délce cca 11m), bez vetrikálních částí původního provedení. Jde mi o orientační cenu zakázky k porovnání nabídek. Děkuji, Josef

Ivana | 29.03.2013 09:05
Re: Polep aut Hodonín Dobrý den,ráda bych si u vás nechala polepit bílou folií střechu fabie kombi. Zajímala by mě přibližná cena. Děkuji

Pavel | 10.04.2013 07:29
Re: Polep aut Hodonín jde o formana. a ještě bych chtěl potahnout masku a mračítko. děkuji za odpověd

Jonáš | 10.04.2013 07:30
Re: Polep aut Hodonín dobrý den. chtěl bych se zeptat jestli mi polepíte kapotu, střechu a 5 dveře +kryt nasavani vzduchu (na kapotě),stříšku a křídlo na 5 dveře karbonovou folií a pokud by to šlo tak i nějak nalepit tu stříšku a křídlo na 5 dveře. kolik by stála folie + práce? nebo tu folií si seženu sám? děkuji za odpověď

Anonym | 14.05.2013 07:05
Re: Polep aut Hodonín Zdravím Měl bych zájem o polep folií ale jen přední kapoty mého vozu. Jedná se o Xsara Picasso, světlá modrá barva. Je možno u Vás se nějak objednat a podobně? Jsem z Hodonína. Předem děkuji za odpověď a případnou nabídku. Jan

Michal | 22.02.2016 21:59
Kolik by stál celopolep na auto bmw e46 coupe na tmavou mordrou lesklou?


Přidat komentář