Pojišťovací poradce - Olomouc

Chcete se pojistit? Široká nabídka různých typů pojištění a velké množství poskytovatelů pojištění činí trh s pojištěním i ostatními finančními produkty značně nepřehledným. Pokud si nevíte rady, mohl by vám pomoci pojišťovací poradce.

V dnešní době je na výběr opravdu široká nabídka** pojišťovacích služeb**. Je možné nechat pojistit téměř cokoliv. A aby toho nebylo málo, i v případě že přesně víte který typ pojištění požadujete, musíte si ještě vybrat z nespočtu více nebo méně známých firem, které pojištění poskytují. Pokud se v nabídce pojištění ztrácíte, zkuste využít služeb pojišťovacího poradce Olomouc.

Životní pojištění, úrazové pojištění, penzijní připojištění Olomouc

Existuje velmi mnoho typů pojištění. Hlavní typy pojištění jsou tyto:

 • Životní pojištění slouží především jako ochrana vašich blízkých před důsledky vaší případné smrti. Hodí se pro toho, kdo vydělává v rodině nejvíce peněz a zbytek rodiny je na jeho příjmech více či méně závislý. Některé druhy životního pojištění lze použít zároveň i jako spořící produkt. Jednotlivé druhy životního pojištění jsou investiční, kapitálové, rizikové a důchodové životní pojištění.
 • Úrazové pojištění slouží k pokrytí léčby, kterou jste podstoupili z důvodu úrazu. Rovněž vám bude vyplácena jakási náhradní mzda v předem dohodnuté výši po dobu, kdy vlivem úrazu nebudete schopni vykonávat své povolání.
 • Cestovní pojištění se hodí na veškeré cesty do zahraničí, jak služební, tak i soukromé. Cestovní pojištění si lze zařídit samostatně, ale lze ho dokoupit i k platební kartě.
 • Pojištění automobilů lze rozdělit na dvě skupiny. První určitě všichni řidiči znají. Jmenuje se povinné ručení a jak vyplývá z jeho názvu, je povinné. Můžete si ovšem svobodně vybrat pojišťovnu, u které si povinné ručení uzavřete. Druhý typ pojištění automobilů je havarijní pojištění. Havarijní pojištění vám na rozdíl od povinného ručení zaplatí škody na vašem automobilu i v případě, že viníkem nehody budete vy. Havarijní pojištění může podle podmínek konkrétní pojišťovny krýt také škody na automobilu způsobené vandalismem, popřípadě můžete dostat finanční náhradu za váš automobil v případě jeho ukradení. K havarijnímu pojištění si lze nechat připojistit také čelní sklo nebo všechny skla, přepravovaná zavazadla, nebo sjednat připojištění pro přepravované osoby, asistenční služby či náhradní vozidlo aj.
 • Soukromé zdravotní pojištění slouží pro případ nemoci, kdy vám bude vyplácena náhrada ušlého zisku z důvodu nemožnosti vykonávání vašeho povolání.
 • Penzijní připojištění slouží ke zlepšení vaší finanční situace v důchodovém věku.
 • Pojištění odpovědnosti vás ochrání před finančními následky škody, kterou způsobíte v běžném životě nebo v zaměstnání.
 • Pojištění právní ochrany slouží k úhradě nákladů soudního řízení. V případě, že byste se někdy dostali do konfliktu ze zákonem, pojištění právní ochrany vám zaplatí právníky, všechny soudní výdaje a také případné soudní výdaje protistrany, pokud soud určí, že je musíte zaplatit v důsledku prohraného sporu vy.
 • Pojištění nemovitosti slouží k pojištění budovy pro případ povodní, požáru, vichřice a jiných ničivých událostí. Nezahrnuje v sobě však pojištění jejího vnitřního vybavení. Pro pojištění vybavení domu je potřeba uzavřít pojištění domácnosti.
 • Pojištění domácnosti vám zajistí finanční náhradu za zničené vybavení domácnosti, které bylo způsobeno například požárem, povodní, vytopením, zloději atp. Pojištění domácnosti bývá někdy mylně zaměňováno s pojištěním celého domu, tedy s pojištěním nemovitosti. Pro pojištění stavby je ovšem potřeba uzavřít pojištění nemovitosti.
 • další typy pojištění – kromě výše uvedených typů pojištění existují další méně známé typy pojištění, jako například pojištění přerušení provozu, pojištění zásilek, cenností a peněz při přepravě, pojištění úvěru, různé typy zemědělských pojištění (například pojištění plodin nebo pojištění zvířat), pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře, pojištění profesní odpovědnosti a další.

Půjčky na bydlení, půjčky na auto, spotřebitelské úvěry Olomouc

Půjčky lze podle podmínek za kterých se realizují rozdělit na několik typů. Půjčky lze rozdělit také podle toho, zda se za ně ručí nějakým majetkem, zda mají ručitele, nebo zda jsou bez ručení. Nejčastější typy půjček jsou hypotéka, leasing, spotřebitelský úvěr, půjčka ze stavebního spoření, kontokorent na bankovním účtu a další.

Vyřízení hypotéky v Olomouci

Například v případě hypotéky se bance ručí zástavním právem na nemovitost. Hypotéku lze použít k jakémukoliv účelu, nejen k pořízení nemovitosti. Pokud však bude hypotéka použita k** financování nemovitosti**, ať ke koupi, stavbě, dostavbě či rekonstrukci, nabízejí banky zpravidla zvýhodněné úrokové sazby.

Nemovitosti - prodej, pronájem, koupě v Olomouci

Máte** nemovitost k prodeji** nebo ji chcete nabídnout k pronájmu? Nebo naopak chcete nemovitost koupit či si nějakou pronajmout? Existuje velká spousta inzertních novin, kde můžete vyhledávat nabídky majitelů nemovitostí nebo poptávku po nemovitostech. A pokud se podíváte na internet, tam naleznete nabídek a poptávek nemovitostí ještě mnohonásobně více. Jenže málokdo má čas, chuť a trpělivost pravidelně procházet inzertní noviny a časopisy s nemovitostmi a to ani nemluvím o internetu, kde se nové nabídky objevují každou chvíli. Pokud vás nebaví sledovat trh s nemovitostmi, avšak nechcete žádnou nabídku prošvihnout, nebo nemovitost nabízíte, ale nemáte čas komunikovat se zájemci a organizovat prohlídky nemovitosti, kontaktujte zprostředkovatele prodeje a pronájmu nemovitostí.

Olomouc služby zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

Pokud se spojíte s někým, kdo nabízí** služby zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí**, získáte několik výhod. Každý, kdo takové služby nabízí, by měl mít odpovídající znalosti a zkušenosti. Takový zprostředkovatel zná všechny kroky, které je potřeba při obchodu s nemovitostí učinit a proto by se nemělo stát, že se stanete obětí podvodníka, který vám například nabídne pronájem, vybere od vás peníze a teprve později se ukáže, že vůbec nebyl majitelem nabízené nemovitosti. Všichni zprostředkovatelé obchodu s nemovitostmi by navíc měli mít řádné pojištění pro případ, že by** obchod s nemovitostí** neproběhl zcela v pořádku. Další výhodou využití služeb zprostředkovatele obchodu s nemovitostmi je to, že nebudete muset neustále pročítat inzertní tiskoviny a internet, neboť zprostředkovatel bude požadované nemovitosti vyhledávat za vás. Pokud sháníte** nemovitost**, další velké plus využití služeb zprostředkovatele obchodu s nemovitostmi je to, že vám budou jako prvním nabízeny nemovitosti, které požadujete. Běžná praxe je totiž taková, že zprostředkovateli sdělíte všechny své požadavky a nároky na nemovitost, kterou hledáte. Když pak zprostředkovatele osloví někdo, kdo nabízí právě takovou nemovitost, kterou hledáte, zprostředkovatel ji nabídne jako první exkluzivně jen vám. Pouze v případě, že o nemovitost nebudete jevit zájem, umístí ji do inzertních novin nebo na příslušné internetové stránky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13841 (magazinpodnikani.cz#2815)


Přidat komentář