Nábytek na míru - Praha - západ

Originální a kvalitní nábytek zhotovený přesně podle vašich představ je investicí do spokojeného a krásného domova. Přitom nábytek zhotovený na míru je mnohem kvalitnější a odolnější než nábytek z obchodu.

Potřebujete zařídit interiér, ale nemůžete si nikde vybrat vhodný nábytek? Jsou vaše prostory atypické a potřebujete tedy nábytek na míru? Pak nehledejte řešení v obchodě. Vaše první cesta by měla vést do interiérového studia, k architektovi nebo přímo do** truhlářské dílny**.

Jednu takovou Vám můžeme doporučit. Jedná se o firmu pana Petra Pustějovského, která nabízíkuchyňské linky, ložnice, postele, komody, vestavěné skříně s příslušenstvím, obývací stěny, kancelářský nábytek, dětské pokoje, dveře vchodové a interiérové, výrobu dřevěných oken, obklady interiérů, schody, obložení stávajících schodů a zábradlí, police a regály, pergoly, ploty a paravany a zahradní nábytek.

Firma pana Petra Pustějovského působí na našem trhu již mnoho let a můžete od ní očekávat komplexní servis při výrobě nábytku na zakázku, a to od jednoduchého příslušenství až po složité a výrobně náročné interiéry domácností. Pan** Pustějovský** má své vlastní výrobní prostory i stroje, a proto jsou veškeré zakázky vyřízeny v nejkratším možném čase. Navíc nábytek vám bude vyroben v té nejvyšší kvalitě. Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete se na pana*** *Pustějovského obrátit buď telefonicky na telefonním čísle: 777 242 573, nebo cestou emailu na adrese: petr.pusta@seznam.cz.

Více na internetových stránkách http://www.pptruhlarstvi.cz/

Logo Firmy Petra Pustějovského

 • Nábytek na míru - Praha - západ
 • Petr Pustějovský
 • Tel: 777 242 573
 • E-mail: petr.pusta@seznam.cz
 • Web: www. pptruhlarstvi.cz

Interiérová studia

Co zde najdete? Odborníky na interiér - návrháře, bytové designery, i architekty. Po vysvětlení vašeho přání vám nabídnou tvorbu návrhu řešení. Pokud jde o větší kusy nábytku, nebo o zařízení celého pokoje či bytu, pak je návrh za příjemnou cenu, a může být i zdarma. To v případě, že si nábytek necháte ve studiu i zhotovit a pak nainstalovat. Pokud je objednávka v určité výši, pak dostanete často i zajímavou slevu. A sjednáte-li si i služby** architekta**, pak vám navrhne kromě nábytku i řešení celého interiéru. Tedy barevné řešení, osvětlení i doplňky.

Návrh nábytku od architekta

Jako další se nabízí možnost nechat si vypracovat návrh nábytku přímo architektem. Výhodou je, že návrh se nijak nespojuje s jeho realizací. Architekt vám navrhne nábytek na míru, zároveň s barevným řešením, uspořádáním a doplňky. S projektem se pak vydáte do truhlářské dílny.

Truhlářská dílnatruhlářství

Využít služeb truhlářské dílny můžete hned ve dvou případech. Velké truhlářské dílny jsou schopny přijmout zakázku od vytvoření projektu až po samotnou instalaci nábytku na místě. Tato varianta má své výhody. Od počátku spolupracujete s jedním odborníkem, který za celou zakázku nese odpovědnost. Druhou variantou je vybrání si menší truhlářské dílny, kam přijdete s již hotovým projektem. Truhlář vám pak vyrobí nábytek na míru a zpravidla ho také instaluje přímo u vás doma.

Plány, projekt, zadání zakázky nábytku na míru

Nábytek na míru je řešením, které většinou vyplyne ze situace. Nejprve máte určité prostory a ty chcete zařídit. Pak dojdete ke zjištění, že jako jediná možnost připadá v úvahu nábytek na míru. Od této chvíle to chce zvažovat, vymýšlet a kreslit. No a nakonec je nutné nechat si vytvořit projekt. Kterou možnost z výše uvedených zvolíte, je na vás. Projekt by však měl být nejprve vytvořen v** 3D provedení** a měl by mít možnost úpravy v takzvané vizualizaci. A teprve až vy sami odsouhlasíte, že návrh nábytku je přesně to, co chcete, by měl být projekt vyhotoven do konečné podoby. Nyní je možné zadat zakázku. Pokud projekt není její součástí. V tom případě je nutné zadat zakázku ještě před jeho vytvořením a pak ji upřesnit.

Sjednání zakázky nábytku na míru

Zakázka by měla být sjednána podle pravidel. Měla by obsahovat objednávku, projekt, specifikovat materiál, dodání hotového nábytku, jeho montáž přímo na místě a cenu. Chybět by neměl ani způsob vyřízení případné záruky. Většina truhlářství vyžaduje při sjednání zakázky 50% platby předem a zbylou půlku po přebrání hotového díla.

 • Nábytek na míru - Praha - západ
 • Petr Pustějovský
 • Tel: 777 242 573
 • E-mail: petr.pusta@seznam.cz
 • Web: www. pptruhlarstvi.cz

Jaká je kvalita nábytku na míru

Nábytek vyrobený na míru má nejvyšší možnou kvalitu. Je vyrobený přesně podle vašich představ, z kvalitního materiálu a přesně zapadne do interiéru.** Zakázková výroba** se vyznačuje profesionálním zpracováním, smyslem pro detail, funkčností a stabilitou. Samozřejmostí je dokonalá povrchová úprava a pevnost všech spojů. Navíc, pro smontování a instalaci nábytku si nemusíte brát dovolenou. Nábytek vám smontuje přímo na místě truhlář. Usadí ho do vybraného prostoru a vyzkouší jeho funkčnost. Teprve potom vám nábytek oficiálně předá.

Postele na míru

Nejčastěji pořizovaným nábytkem jsou postele. Postel na zakázku umožňuje nejen přesné zapadnutí do interiéru, ale i vysoce kvalitní spaní. Je vyrobená s ohledem na vysokou kvalitu zpracování, komfort odpočinku a dlouhou životnost. Bytelnost postelí nevychází pouze ze zvoleného materiálu, ale i z požadované nosnosti. Postele na zakázku jsou navíc vybaveny kvalitními polohovatelnými rošty, a matracemi, které se řadí ke zdravotním.Postel na míru

Vestavěné i jiné skříně

Jsou druhým nejčastěji objednávaným nábytkem na míru. Zejména vestavěné skříně je nutné vyrobit na míru daného prostoru, do kterého budou instalovány a připevněny. Vestavěné skříně mohou plně suplovat šatnu i komoru. Hodí se tedy do ložnice a pak k vyplnění jakéhokoli místa, které může takto plnit funkci úložného prostoru. Skříně však vždy nemusí být jen vestavěné. I když je pravdou, že právě vestavěné skříně ušetří prostor a poskytnou velké úložné místo, které ještě vylepší využití programů pro ukládání věcí. K neznámějším patří drátěný program. Klasické skříně na zakázku mohou vhodně doplňovat ložnice, i další pokoje. Jejich výhodou je, že jsou vyrobeny opravdu kvalitně, mají tedy dlouhou životnost a vnitřní uspořádání je na vaše přání.

Kuchyň na míru

Na třetí příčce nábytku na míru je vybavení kuchyně a kuchyňská linka. Výhodu zhotovení na míru je nejen perfektní využití daného prostoru, ale i zohlednění potřeb majitele kuchyně. Celá kuchyň je uspořádaná tak, aby všechny činnosti na sebe navazovaly. Tak se zjednoduší i zrychlí jednotlivé činnosti. Stejný design jako má linka, může mít i ostatní zařízení kuchyně. Celek pak působí originálně, pohodově a teple.

 • Nábytek na míru - Praha - západ
 • Petr Pustějovský
 • Tel: 777 242 573
 • E-mail: petr.pusta@seznam.cz

Vybavení dětského pokoje na míru

Ideální je, pokud nábytek v dětském pokoji roste spolu s dítětem. Nábytek pro novorozence postačí jednoduchý, ale může být i základem, který budete v budoucnu rozšiřovat. U dětského nábytku na míru je nejdůležitější jeho** kvalitní zpracování a bezpečnost**. Výhodou pak je přírodní materiál a konečná úprava ekologickými laky.

Nábytek do obývacího pokoje na míru

Dnešní představy o zařízení obývacího pokoje se liší. Obývákové stěny již nejsou moderní a rozdíl je i v nábytku na míru pro malý byt a pro velký dům. Nábytek na míru do obývacího pokoje by měl korespondovat s vašimi koníčky, s představou odpočinku i s počtem přístrojů a lidí, kteří pokoj navštěvují. Nezapomeňte, že jde o místnost pro všechny, pro setkávání celé rodiny. Je tedy nezbytné nábytek přizpůsobit. S tím vám poradí architekt, anebo přímo v truhlářské dílně truhlář. Výhodou je, že truhlář umí vyrobit nábytek v jakémkoli stylu.

obývací stěny

Zařízení předsíně na míru

Účelné zařízení prostoru na míru se vyplatí také u předsíní, a chodby. Prostory zde nejsou nijak velké a tak je nutné využít opravdu každého centimetru. Zakázková výroba nábytku nabízí originální řešení, které bude neokoukané, praktické a přivítá příjemně každého příchozího.

Nábytek na míru a jeho výhody

Výhoda jsou zřejmé. Správně naplánovaný nábytek využije efektivně prostor bytu či domu. Zároveň je perfektně zpracovaný, tedy je bezpečný, pevný a originální. Celý prostor koresponduje u nábytku na míru s jeho majitelem. Styl, materiál i uspořádání tak odpovídá životnímu stylu celé rodiny.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14070 (magazinpodnikani.cz#3047)


Přidat komentář