Montáž žaluzií, garážových vrat a bran - Mladá Boleslav, Jičín

Stínící technika je dnes na vysoké úrovni. Vybírat můžete z řady produktů, které mají zajímavý design i různé možnosti ovládání. Mohou být dokonce kombinovány se sítěmi proti hmyzu. Navíc umí nejen stínit, ale i chránit před zloději.

Jak se nejlépe chránit před sluncem a horkem?

Před sluncem je nutné se chránit po celý rok. Před horkem pak v letních měsících. Pomoci vám mohou klasické závěsy, anebo moderní stínící technika. Stínící technika umí mnohem víc. A k tomu je ještě dekorativní. V interiéru může sloužit nejen ke stínění, ale i jako výrazný dekorační nebo slaďující prvek. Stačí správná volba materiálu, designu a vše vypadá hned jinak. Problémem nejsou ani velké prosklené plochy, jako jsou zasklené lodžie či zimní zahrady. I zde najde stínící technika řešení. Zde dokonce vyniká design stínící techniky ještě více. Dalším místem, které nutně vyžaduje kvalitní stínící techniku je obytné podkroví. Výhodou stínící techniky, ať již té interiérové nebo exteriérové je její ovládání. Samozřejmě je možné nechat si nainstalovat stínící techniku s mechanickým ovládáním. Mnohem lépe uděláte, pokud si pořídíte ovládání elektrické a u větších ploch dálkové. To nejen usnadní obsluhu, ale i prodlouží životnost zařízení.

**venkovní žaluzie
**

** Více na http://www.zaluzielp.cz/.**

Montáž stínící techniky - Mladá Boleslav

Stínící techniky je celá řada. K nejpoužívanější patří** žaluzie a markýzy**. Dnes se již také hodně využívají profesionálně zhotovené sítě proti hmyzu. Výhodou kvalitních materiálů není jen krása, ale zejména funkčnost, která ve stejném stavu zůstává po léta.

Nabídka žaluzií v Mladé Boleslavi

Nabídka žaluzií je asi největší ze všech typů** stínící techniky**. Vybírat můžete ze žaluzií vertikálních i horizontálních. V nabídce je celá řada materiálů, která umožňuje sladění žaluzií s interiérem. Stačí jen nahlédnout do vzorníku, vybrat požadovaný odstín, a výsledek je zaručený. Žaluzie se hodí do všech prostor. Své místo mají v komerčních prostorách, v reprezentativních prostorách i v soukromí rodinných domů.

Horizontální žaluzie, oblíbený druh stínění

Patří mezi nejvyhledávanější a také nejpoužívanější druh zastínění. Používají se na oknech ze všech materiálů, tedy na plastových, hliníkových i dřevěných oknech. Dokonce problémem není ani atypický tvar okna. Horizontální žaluzie mohou klidně stínit okno ve tvaru oblouku nebo kruhu. Jejich velkou výhodou je jednoduchá montáž i jednoduché ovládání. Zároveň i to, že vyžadují pouze minimální údržbu a také jsou** cenově dostupné.**

**horizontální žaluzie
**

Horizontální žaluzie v luxusním provedení

Velmi krásným reprezentativním dojmem působí dřevěné žaluzie. Dřevěné žaluzie mohou mít až dvanáct odstínů dřeva. Snadno tak najdete odstín, který se bude hodit do vašich prostor. Dřevěné žaluzie působí v interiéru teple, ušlechtile a dodávají místnosti na luxusu i přírodním charakteru. Jedinou jejich nevýhodou je kratší životnost a nevhodnost do vlhkých a mokrých prostor.

Hliníkové žaluzie, hliníkové žaluzie v imitaci dřeva

Barevný hliník je u žaluzií nejpoužívanějším materiálem vůbec. Lamely se různě naklánějí a tak zabraňují pronikání tepla a slunečních paprsků. Ovládání je velmi lehké pomocí řetízku. Boční vedení jistí silonová nit. Veškeré ovládání je kryté plastovými kryty v barvě bílé nebo hnědé. Výběr odstínu krytí i lamel záleží na přání zákazníka. Zajímavostí je, že hliníkové horizontální žaluzie mohou být i v provedení imitace dřeva, která je tak dokonalá, že na první pohled vám nedojde, že nejde o dřevo.

Vertikální žaluzie, látkové žaluzie

Jde o** látkové žaluzie,** které nahrazují klasické záclony a závěsy. Zásluhou používaných materiálů jsou tyto žaluzie lehké, funkční, pohodlné, dekorativní a velmi snadno se udržují i ovládají. Ovládat je můžete buď** klasicky**, nebo pomocí** elektrického ovládání.** Látkové žaluzie jsou vyráběny z antistatické látky, která zabraňuje usedání prachu. To však není jediná výhoda materiálu lamel horizontálních žaluzií. Tou další je i schopnost udržovat teplo v místnosti. V chladných měsících a zejména v noci dokáží vertikální žaluzie udržet teplo až o 2 stupně vyšší než žaluzie horizontální. Na celkovou tepelnou pohodu to má velký vliv. V letních měsících pak vertikální žaluzie odráží nejen světlo, a sluneční paprsky, ale i teplo. V místnosti tak může být chladněji.

vertikální žaluzie

Žaluzie pro velké prosklené plochy

Vertikální látkové žaluzie jsou výborným řešení pro zimní zahrady a všude tam, kde jsou prosklené velké plochy. Tyto žaluzie dokáží proměnit každý interiér ve velmi příjemné místo. Může za to výběr materiálů i jejich barevnost, která ve vhodných kombinacích přináší do interiéru příjemnou atmosféru.

Montáž vertikálních žaluzií Mladá Boleslav

Žaluzie se montují buď do stropu, nebo do stěny. Montáž do stropu je stabilnější, do zdi však levnější, neboť ušetříte za materiál žaluzií. Velmi důležité je, aby vertikální žaluzie nedosahovali až na podlahu. Je důležité, aby končily asi 2 centimetry nad podlahou. Jinak vám pro montáž vertikální žaluzie zaměří a také spočítá odborná firma, která vám je bude instalovat.

Sítě proti hmyzu Mladá Boleslav

Jsou efektivním doplňkem oken i dveří, který umí ochránit váš domov před invazí problematického hmyzu. Sítě jsou vyrobeny ze** speciálního vlákna**, které nekoroduje, a má vysokou životnost. Rám sítě je z hliníku, který je ošetřen vypalovacím lakem. Rámy mívají nejčastěji barvu bílou nebo hnědou. Vychází to z klasicky zbarveného okna. Tak rám splyne s oknem, a téměř není vidět.

Markýzy výsuvné, kazetové, balkonové Mladá Boleslav

Krásně barevné látkové markýzy jsou symbolem slunečného léta. Používají se zejména k zastřešení velkých teras, v komerčních i soukromých prostorách. Najdete je však i nad výlohami, kde chrání zboží před vyblednutím a zároveň svou barevností oživují vzhled obchodu i celé ulice. Markýzy se vyrábí v mnoha provedeních. Vybírat můžete z výsuvných, kazetových, balkonových, samostatných markýz a také markýz k zastínění zimních zahrad. Ovládání je vhodné volit i podle počtu a velikosti žaluzií. Pro malé žaluzie stačí jednoduché** mechanické ovládání.** Pro větší počet žaluzií je vhodné volit elektrické ovládání na spínač nebo dálkové elektrické ovládání.

**markýzy
**

Nabídka stínící techniky v Mladé Boleslavi

Je potřebná, krásná, zajímavá, dodává interiéru i exteriéru šmrnc. Stejně jako krása je důležitá i montáž. Proto se se stínící technikou vždy obracejte na odborníky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13851 (magazinpodnikani.cz#2825)


Přidat komentář