Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Cítíte přes okna nesnesitelné horko? Oslňuje vás přes okna slunce? Nebo prostě toužíte po soukromí? Je nejvyšší čas na instalaci žaluzií a stínící techniky, jako jsou třeba markýzy.

Naštěstí doba, kdy jediné zastínění představovaly těžké a tmavé závěsy plné prachu už je pryč. Dnešní doba je jiná a těmto nemoderním závěsům nepřeje. Závěsy se pořizují pouze lehounké a ozdobné a k ochraně před slunečními paprsky (nebo před zvědavými pohledy) slouží žaluzie a další stínící technika, markýzy nebo rolety. Ty nás bezpečně ochrání nejen před sluncem, ale také izolují před zimou či větrem a přitom nám dokáží poskytnout i dostatek světla.Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Nevíte si rady se stínící technikou? Můžete se obrátit na firmu SUN LS, která provádí montáž stínící techniky v Praze 5 a okolí, bližší informace na http://www.sunls.cz/. Firma SUN LS se zabývá stínící technikou již 17 let. Montáž stínící techniky u nich můžete využít jak v obytných, tak v pracovních místnostech. Svou práci odvádí firma SUN LS zcela zodpovědně, čistě, rychle a největší důraz klade vždy na plnou spokojenost svých zákazníků. A proč oslovit právě tuto firmu? Jednoduše proto, že nabízí:

  • markýzy a zastínění zimních zahrad,
  • bezpečnostní rolety, žaluzie vertikální, horizontální, hliníkové, bambusové a dřevěné,
  • pergoly, garážová vrata,
  • zimní zahrady, okna a dveře,
  • sítě proti hmyzu,
  • stínící techniku

Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5
Objednávky můžete psát na email: litecky@sunls.cz, nebo zavolat na tel.: +420 776 774 162.
## Prodej a montáž stínící techniky v Praze 5

V nabídce stínící techniky jsou dnes takové možnosti, že vybrat si z celé řady produktů a služeb může být trochu problém. Proto je rozhodně nejlepší obrátit se přímo na specialistu, který prodej a montáž stínící techniky nabízí. Takováto firma vám doporučí vhodný typ podle konkrétní situace a nabídne vám bohatý výběr materiálů, barev, vzorů, provedení i ovládání. Společně pak vyberete tu nejvhodnější stínící techniku pro vybraná okna, dveře, balkony, zimní zahrady nebo terasy a tato firma zastínění také dodá a namontuje. Montáž odborníkem vás totiž v konečném výsledku vyjde** levněji,** protože laik obvykle udělá během montáže nějakou chybu nebo tuto techniku během montáže dokonce poškodí. Odborník má bohaté zkušenosti, má vše potřebné, co k montáži potřebuje a všechen materiál pořídí levněji než vy. Navíc vám dá záruku na výrobek i na jeho montáž.

Ochrana před sluncem, ochrana proti hmyzu

Možná se vám zdá tato otázka divná - samozřejmě, stínící technika nás ochrání před sluncem. Ale to opravdu není všechno. Stínící technika umí také pomoci proti únikům tepla z domu, což se týká zejména starších oken nebo střešních oken, a dokáže nás ochránit před zloději. Moderní stínící technika nabízí regulaci v několika stupních zatemnění od mírného účinku až po plnou tmu, můžete ji ovládat pomocí dálkového ovladače nebo si pořídit automatické žaluzie či rolety apod. Součástí nabídky jsou také parapety, velice oblíbené sítě proti hmyzu apod.Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Stínící technika Praha 5

Již víme, že stínící technika slouží k ochraně a zastínění prostor, kde je nežádoucí dopad slunce. Stínící technika nabízí elegantní, moderní a cenově příznivé řešení, jak dokonale zastínit okna na všech typech budov. Zastínění oken zvýší váš komfort a zároveň sníží výdaje za energii. Stínící technika je určena především pro exteriérové zastínění s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Existuje také interiérové zastínění.

Praha 5 interiérové látkové rolety

Mezi velice oblíbené stínící prvky patří interiérové látkové rolety. Nabízí pohodlné ovládání a jsou ideální všude tam, kde potřebujeme chránit vnitřní prostředí místnosti před nadměrným slunečním světlem a teplem a rovněž se stávají estetickým doplňkem interiéru. Nové hi-tech materiály navíc posouvají látkové rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití.

Markýzy pro zastínění balkonu nebo terasy v Praze 5

Markýzy jsou nejen stínícím, ale i dekoračním a estetickým prvkem, který zvyšuje originalitu stíněného prostoru. Markýzy se vyrábějí v různých velkostech, takže s nimi lze zastínit malý balkon i velká terasa. Markýzy se vyrábějí nejčastěji z lehkého hliníku a speciální látky, která je různě barevná, odolná UV paprskům, impregnovaná a antistatická. Celé provedení markýzy se odvíjí od zastiňovaného prostoru a potřeby ovládání. Základním typem je ovládání klikou a v případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním.Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Předokenní hliníkové žaluzie a rolety

Tyto rolety mohou výrazně ovlivnit komfort a úspornost bydlení, protože mají díky polyuretanové pěně, kterou jsou vyplněny všechny lamely, výborné tepelně-izolační vlastnosti, které v zimě udržují v domě teplo a v létě ho zase nepustí dovnitř. Dokáží snížit i nadměrnou hlučnost, která přichází zvenčí a zároveň chrání okna před prachem nebo nepříznivými povětrnostními vlivy. Předokenní rolety však poslouží i jako ochrana před zloději, kdy slouží jako výborná ochrana proti vloupání.

Vertikální žaluzie, ovládání manuálně a elektromotorem

Vertikální žaluzie jsou svým vzhledem trochu podobné závěsům. Skládají se z vodící lišty a stínících lamel, které z lišty volně splývají až téměř k podlaze, nebo jen vnitřnímu okennímu parapetu. Lamely jsou většinou z odolných textilií, které odolávají slunci i prachu. Mohou být však i z dřevěných tkanin, dřeva či bambusu. Ovládat je lze opět manuálně, ale častěji se volí ovládání elektromotorem. Jejich hlavní předností je schopnost zaclonit velké plochy, možnost plynulé regulace světla natáčením lamel, tvarová přizpůsobivost a také široká nabídka barev a materiálů.

Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Horizontální interiérové žaluzie z hliníku, z bambusu

Největší plus žaluzií je jejich variabilnost stínění. Horizontální žaluzie lze zcela nebo částečně vytáhnout, různě nastavovat jejich lamely nebo úplně sklopit, čím dosáhnete plného zastínění. Žaluzie se vybírají podle typu a materiálu, ze kterého jsou vyrobena okna. Pro plastová okna jsou vhodné žaluzie ovládané řetízkem. Pro okna výklopná a otočná zase žaluzie instalované mezi skla, které se nemohou použít, pokud mají okna izolační zasklení. V těchto případech se používají žaluzie s vodící strunou, která brání jejich odklopení od okenního křídla. Pro naprosté zatemnění se instalují domykatelné žaluzie, které mají speciální tvar lamel. Žaluzie mohou být z různých materiálů. Často bývá použit klasický barevný hliník, ale může se jednat také o bambus. Ovládání žaluzií může být mechanické nebo elektrické.

Montáž sítí proti hmyzu Praha 5

Sítě proti hmyzu jsou velice oblíbené a jedná se o nejefektivnější přirozenou ochranu proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří. Kvalitní sítě jsou vyrobeny z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a velmi dobře snáší teplotní rozdíly.Montáž žaluzií a stínící techniky - Praha 5

Opravy žaluzií, servis a zajištění náhradních dílů Praha 5

Pokud hledáte dodavatele stínící techniky v Praze 5, doporučujeme vybrat si takového, který nabízí také opravy a servis. Žaluzie nebo jakoukoliv stínící techniku pak bez problémů opravuje v případě, že výrobek je z jeho produkce. Opravuje ale také žaluzie jiných dodavatelů v případě, že má k dispozici dané komponenty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13833 (magazinpodnikani.cz#2807)


Přidat komentář