Malířské práce - Přerov

Barvy, různé úpravy stěn, tapety, samolepky na zeď nebo kombinace toho všeho dokáže nápaditě změnit, rozjasnit a zvýraznit interiér. Nová úprava stěn a nátěry nábytku dokáží navodit pocit celkově nového interiéru.

Malířské práce - Přerov

Hledáte-li odborníka přes malířské práce a bydlíte v oblasti Přerov, máme pro Vás tip na pana Zdeňka Vránu. U firmy pana Vrány práce můžete poptávat služby týkající se úpravy interiéru, úpravy stěn, vymalovaní pokojů, restaurací a veřejných prostorů, dekorace maleb na zdi, tapetování, úpravy fasád domů. Více informací o službách firmy Zdeňka Vrány naleznete na internetových stránkách www.malovani-vrana.cz. Kontaktovat pana Vránu můžete na tel. čísle +420 777 844 033, na e-mailu zd.vrana@gmail.com.

Úprava interiéru, úprava stěn, nábytku Přerov

Každý interiér v průběhu času zešedne, začne působit smutně a unaveně. To je čas, kdy je zapotřebí dát mu novou energii pomocí barev tapet, úprav stěn, nábytku, ale i radiátorů nebo dveří oken a zárubní. Celkově sladěný interiér dokáže rozehnat smutky a vykouzlit veselou náladu. Barvy mají čarovnou moc. Je však nutné umět je používat, správně je kombinovat, ladit, znát jejich moc a působení na člověka. Pokud vše dobře naplánujete, vznikne zcela nový interiér. A je celkem jedno, zda ho budete ladit do moderních tónů nebo naopak do tónů klasických až historických.

Jak zajímavě upravit stěny a interiér?

Vhodné je využít dekorativních úprav stěn v kombinaci s tapetami. Také vhodná kombinace barev, která se opakuje na jednotlivých prvcích nebo zařízení interiéru je velmi zajímavá. Pokud se rozhodnete zároveň s malováním změnit i barvu zárubní, dveří, oken i radiátorů nezapomeňte na všeobecná pravidla. Dveře, zárubně, zábradlí a okna by většinou měla mít v celém interiéru stejnou barvu. Proto se k jejich nátěrům často využívá neutrálních barev. Radiátory a trubky mohou být v tónu stěny. Zásluhou toho celkově opticky zapadnou do stěny a nepůsobí v místnosti rušivě. Dnes je možné upravovat nejen zdi zajímavými technikami, ale i nátěry. S pomocí různých pomůcek jako jsou houby a houbičky, kamínky, štětce, lepicí pásky a další materiály lze vykouzlit nový vzhled nábytku. Vzniká tak nábytek jednobarevný, s různými druhy mramorování, s pruhy, emblémy, nápisy, puntíky nebo plastickými efekty.

Plastická stěrka na stěně Přerov

Plastická stěrka se nanáší většinou pouze** na jednu stěnu**, kterou má zvýraznit, učinit ji zajímavou a přitáhnout na ni pozornost. Plastické efekty jsou vytvářené speciálními pomůckami, hladítky, mořskými houbami, štětkami, válečky, špachtlemi, a dalšími pomůckami. Efekty je možné dále upravovat a také barevně dekorovat. Doporučuje se kombinovat tuto stěrku s několika odstíny stejné barvy v jedné místnosti. Pokud se stěrka doplní zajímavou dekorací a ještě se osvětlí, vznikne téměř dramatický obraz.

Vyhlazovací stěrky, vyhlazení stěn Přerov

Tyto stěrky se používají pro vyhlazení různých nerovností a poškození stěn. Zároveň mohou sloužit jako podklad pro různé úpravy stěn malbou, tapetou nebo dekorací.

Benátský štuk, nahrazení mramoru Přerov

Jde o velmi zajímavou a zároveň dostupnou úpravu stěn. Tato úprava nahrazuje obklad mramorem. Jde o dokonalou imitaci s vynikajícími vlastnostmi, kterou lze využít i ve vlhkém prostředí. Navíc je možné použít benátský štuk na každé stěně. Dokonce i na sádrokartonu. Benátský štuk vzniká ztvrdnutím směsi vápence a prachu z drceného mramoru. Je odolný vůči působení vysoké vlhkosti a přímého styku s vodou a odolává i plísním. Hodí se proto do koupelen a jiných extrémně vlhkých prostor. Velmi zajímavě působí okolo krbu nebo krbových kamen. Lze ho totiž použít například k povrchové úpravě římsy, která byla postavena z levnějších materiálů. Zásluhou benátského štuku dostane luxusní podobu leštěného kamene nebo mramoru.

Přerov fládrování, imitace dřeva Přerov

Jde o velmi starou techniku, která však začala být opět zajímavá nejen v malířství, ale i v nátěrech. Touto malířskou technikou lze vytvářet různé imitace dřeva. Provádí se na hladké povrchy jako je stěna, dveře nebo nábytek. Pokud chcete nátěr omývat, je nutné ho opatřit lakem.

Malířská technika pro imitaci kůže Přerov

Tato malířská a natěračská technika se provádí na vyhlazené povrchy. To znamená na stěně, sádrokartonu nebo nábytku. Struktura této dekorace je sice minimální, ale přesto natolik výrazná, že její využití vyvolá dokonalý pocit pokrčené kůže i se světlejšími cestičkami. Barevnost lze vybrat přesně podle vkusu a zařízení místnosti.

Starobylý vzhled stěny a nábytku Přerov

Tyto techniky zažívají opět návrat. Rozdíl mezi nimi přece jen je. Starobylý vzhled stěny nebo nábytku vzniká pomocí nových moderních technik. Vznikají tak vymývané a špachtlové techniky, imitace batiky, vytváření vzorů pomocí hadříků či houbičky, vytváření stylových podkladů, umělé navození starobylého povrchu, nebo imitace kamene. Všechny tyto techniky mají jedno společné a to, že je lze použít k výmalbě stejně jako k nátěrům. Velmi často se používají pouze na část stěny nebo nábytku. Většinou slouží jako doplňkové techniky, které však dodají na zajímavosti a na kráse. Pomocí těchto technik můžete udělat ze starého opotřebovaného nábytku nový.

Perleťové dekorace na stěnách Přerov

Tyto nátěry a malby vytvářejí efekty, které se krásně lesknou. Lze s nimi dokonce napodobovat drahé kovy. Velmi často se používají pouze na jedné stěně nebo v pokoji teenagerů. V pokoji teenagerů se často využívá takzvaných metalických odlesků.

Nanášení lazur na stěny Přerov

Nanášejí na hrubší, strukturované podklady, na kterých nejlépe vyniknou. Mohou se také nanášet na speciální přetíratelné tapety. Lazury se nanáší v jedné nebo více barvách, stírají se suchým štětcem, kdy zůstane v prohlubních více barvy a na výstupcích minimálně. Lazury se nanáší houbou, hadříky, nebo válečky.

Dekorační malby na zeď v Přerově

Tyto malby se vytváří na přání zákazníka. Často se vybírají ze speciálních katalogů, podle kterých je malíř namaluje. V pokoji působí dominantně. Na hlavní zdi může být namalována největší část obrazu a na ostatních stěnách pouze jednotlivé prvky. Nejčastěji se tyto malby využívají v dětských pokojích.

Tapety, tapetování, dekorativní tapety Přerov

To je množství barev, vzorů i materiálu. Tapety mohou dotvářet interiér na zdech i nábytku. Vždy záleží na tom, jaký druh tapety použijete. V nabídce bývají obyčejné papírové tapety, ale i vysoce dekorativní tapety, které vyrovnávají nerovnosti, izolují teplo i hluk. Jako doplněk se vyrábějí bordury v různých šířkách. Mohu se také přetírat barvou. Vznikne tak reliéfní vzor.

Fasády domů, antigraffiti nátěry v Přerově

Fasády se natírají speciálními barvami, které jsou odolné počasí, UV záření a dalším vlivům. Nejsou bohužel odolné proti občanům se spreji. Proto je vhodné opatřit nově natřenou fasádu antigraffiti nátěrem. Ten zvýší její odolnost natolik, že když bude postříkána sprejem, tak bude stačit její ostříkání proudem vody a sprej i s ochranným nátěrem sjede dolů. Nátěr je pak nutné znovu obnovit.

Novinky v interiéru Přerov

Nebojte se kombinovat klasickou malbu s novými technikami. Často tak vznikají zajímavé neotřelé interiéry, ve kterých se budete cítit velmi dobře. Pokud si nebudete jisti kombinací nebo výběrem technik či barev, tak vám poradí odborníci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13377 (magazinpodnikani.cz#1585)


Přidat komentář