Malířské práce - Praha a okolí

Malířské práce patří k těm, které vyžadují znalosti a zejména co nejdelší praxi. Mnozí z nás se pouštějí do malování sami, ale pravdou je, že profesionálnímu přístupu se nic nevyrovná. Potřebujete doma vymalovat a nevíte si rady? Oslovte odborníka.

První věcí, která Vás na návštěvě uchvátí, jsou zdi. Porovnáváte je s těmi svými a mnohdy také diskutujete s člověkem, u kterého jste na návštěvě o jejich barevnosti či druhu výmalby apod. K tomu, aby byly Vaše stěny dokonalé, je potřeba oslovit profesionálního malíře.

Jednou z dobře zavedených a kvalitních malířských firem je firma Jiřího Hataše. Tato firma provádí veškeré malířské a natěračské práce a techniky v bytech, bytových domech, rodinných domech i firemních budovách. Firma pracuje v oboru již delší dobu a má mnoho spokojených zákazníků. Doporučí Vám barvy a jejich odstíny do jednotlivých pokojů, vhodně je zkombinuje a představí Vám nejrůznější moderní techniky i s jejich využitím ve Vašem interiéru.

Firma provádí:

 • návrhy interiérů
 • kompletní rekonstrukci i realizaci interiérů
 • kompletní zařízení i vybavení interiérů
 • malířské práce
 • dekorační malby
 • kuchyně
 • stylový nábytek
 • koupelny

Kontaktovat pana Jiřího Hataše můžete na telefonním čísle 607 975 467 nebo na e-mailové adrese j.h.interiery@gmail.com. S firmou budete určitě spokojeni jako i předešlí zákazníci.
- Malířské práce - Praha a okolí - Jiří Hataš - Tel: 607 975 467 - E-mail: j.h.interiery@gmail.com

barvy se štětcem

Malířské práce

Vždy, když se rozhodneme, že je na čase doma vymalovat, je potřeba se rozmyslet, zda si vymalujeme svépomocí, nebo oslovíme malíře. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že malířská firma zvládne vše daleko lépe, rychleji a navíc se vyhneme tolik nenáviděného úklidu, který nás po každém vymalování čeká. Hledání malířské firmy je na mnoha místech velký problém, ale podíváme-li se na malířské práce obecně, jsou firmy, zabývající se malířstvím všude. Otázkou je, zda jsou tyto firmy schopny vymalovat Váš domov přesně tak, jak si přejete Vy. Nejlepším způsobem jsou v případě hledání malíře reference.

Co zajistit před výmalbou interiéru

Před malováním nás čeká nelehký úkol, kterým je příprava pokoje, což obnáší stěhování nábytku či jeho umístění doprostřed místnosti a následné zakrytí krycí plachtou. Poté, co je nábytek přichystán musíme zakrýt krycí páskou vypínače a zásuvky a také položit igelit na podlahu, abychom ji neznehodnotili. Jakmile je vše toto hotovo, je na řadě příprava stěn. Obecně platí, že stěna, kterou chceme malovat, musí být zcela rovná, bez děr a rýh, které je potřeba zasádrovat a poté musíme stěnu očistit od mastnot, nečistot a prachu. Máme-li stěnu takto připravenu, můžeme ji omýt vodou se saponátem a poté necháme uschnout.

Penetrační a protiplísňové nátěry

Penetrační nátěr nesmí při malování chybět, neboť je to důležitá součást malování. Penetrační nátěr nám zaručí rovnoměrné vsakování barvy do omítky a zamezí vzniku map a barevných disproporcí na stěnách a stropu. Máme-li v místě nátěru problémy s plísní, je potřeba stěnu ošetřit protiplísňovým nátěrem, který je potřeba aplikovat velmi důkladně, přičemž je vhodné nechat toto na odborné firmě. Jakmile máme stěny ošetřeny, můžeme přistoupit k samotné výmalbě.

 • Malířské práce - Praha a okolí
 • Jiří Hataš
 • Tel: 607 975 467
 • E-mail: j.h.interiery@gmail.com

Tapetářské práce

Všichni jistě známe tapety, avšak stále máme proti tomuto způsobu zkrášlování stěn předsudky a to zejména proto, že je v nás stále ta představa minulých let, kdy byly na stěnách staré a ponuré tapety neurčitých barev a stejných pochmurných vzorů. V dnešní době si již můžeme vybírat tapety mnoha barev, vzorů a nejen to, můžeme si vybírat také tapety, které jsou vyrobeny z různých druhů materiálů. Ty tam jsou doby, kdy byly otapetovány celé zdi, neboť dnešní doba nabízí tapety, které je možno aplikovat pouze na jednu část zdi, přičemž ji můžeme kdykoli podle potřeby vyměnit za jinou.

Dekorační nástřiky

Chceme-li mít doma na stěnách něco výjimečného, obracíme se na malíře s prosbou, dekoračního nástřiku. Dekorační nástřik je vhodné zvolit také v případě, že jsou naše stěny nerovné a nelze je dokonale opravit. Pravdou také je, že pořízením dekoračního nástřiku dostanou naše stěny elegantní vzhled.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13525 (magazinpodnikani.cz#1910)


Přidat komentář