Kvalitní autoservis Nissan Ostrava

Máte se svým vozem nějaké problémy? Veškeré opravy je lepší nechat na profesionálech – oprava tak vydrží déle a bude kvalitněji provedená. Kvalitní autoservis Vám navíc po celou dobu opravy zapůjčí náhradní vozidlo zdarma.

Máte novější auto nissan, který netrpí žádnými problémy? I zánovní auta nissan by měly podstupovat pravidelné jednoroční prohlídky, při kterých se provede běžná údržba a čištění, výměna provozních kapalin apod. A pokud se odhalí nějaká závada ještě v začátku, tím lépe, neboť se tak zamezí budoucí škodě a taktéž cena za malou opravu bude výrazně nižší, než za větší.

Nissan

Autoservis Nissan Ostrava

Jste z Ostravy nebo okolí? Pak pro vás máme tip na** autoservis**, kde vás přijmou každý všední den od 8 do 17 hodin. Autoservis Nissan Ostrava nabízí garanční a servisní prohlídky, opravy a úpravy elektroinstalace, klempířské a lakýrnické práce – opravy karoserie, pneuservis, výměnu pneumatik, měření a úpravy geometrie podvozku, kontrolu a opravy brzd a tlumičů, servis, čištění a opravy auto-klimatizace, zajištění STK a měření emisí a také služby ručního mytí vozů a čištění interiérů. Více informací najdete na internetových stránkách.

Lakování automobilů Nissan Ostrava

Máte na svém autě nissan nějaká poškození laku? Nebo máte starší auto, kterému by nové lakování hodně vylepšilo vzhled? Když se nechá kompletně nalakovat starší automobil, vypadá pak, jako by právě sjel z výrobní linky, jako by šlo o nové auto.

Častěji se však provádí lakování pouze těch dílů karoserie, které jsou poškozené. Snahou samozřejmě je, aby nově lakovaný díl karoserie barevně dokonale napodobil zbytek karoserie. Přesto nově lakovaný díl bude trochu znát a to tím více, čím je auto starší, protože nové lakování bude vypadat nově, barva bude více svěží, zatímco zbytek auta už bude mít svou „patinu“.

Zkoušeli jste si zjistit, na kolik by vás lakování karoserie vyšlo? Možná vás překvapilo, že ceny v jednotlivých autoservisech mohou být dosti odlišné – lakýrníci stojí před dilematem, zda mají svým klientům nabídnou levnější služby, avšak s použitím méně kvalitních materiálů, anebo vsadit na kvalitu, ovšem za vyšší cenu, která může leckoho odradit.

Lakování Nissan Ostrava

Budete chtít nalakovat celý nissan nebo jen poškozený díl karoserie? Při lakování celého vozu někteří lakýrníci používají postup, při kterém okna a další části auta, které nemají být nalakovány, pečlivě zakryjí novinami nebo igelitem. Tento postup však používají amatérští lakýrníci nebo kutilové – v autosalonu se lakování aut provádí profesionálními postupy, které zajistí dlouholetou životnost lakování.

V autoservisu Nissan Ostrava se lakované části karoserie nejprve demontují a poté se odborným způsobem připraví na lakování. Díly karoserie se zbrousí, vyrovnají, vytmelí a poté znovu zbrousí. Následuje nanesení plniče, který se používá pod metalízu nebo barvu a poté se aplikuje bezbarvý lak. Nalakovaný díl je nutné vypálit v lakovací peci a pak nechat vysušit a vytvrdnout.

Po nalakování nový lak potřebuje nějakou dobu na dokonalé vytvrdnutí. Proto aby jste nový lak neponičili hned na začátku, doporučuje se první měsíc po nalakování nejezdit s autem do myčky, neleštit karoserii atp.

Čištění, plnění, dezinfekce a opravy automobilových klimatizací

Nissan

Máte ve vašem voze klimatizaci? A víte, že klimatizace vyžaduje pravidelné čištění a údržbu? Pouze pravidelné čištění dokáže klimatizaci udržet jak v dobrém funkčním stavu, tak bez zápachu, které je způsoben přemnožením bakterií a plísní v klimatizační jednotce.

Klimatizace Nissan Ostrava

Klimatizaci v každém automobilu nissan je nutné pravidelně čistit a dezinfikovat. Vnitřní prostředí klimatizace je totiž ideálním místem pro množení škodlivých plísní a mikroorganismů – je zde neustálé vlhko a příznivá teplota, což plísním i jiným mikroorganismům vyloženě svědčí. Jedině pravidelná údržba klimatizace ji dokáže udržet bez těchto zdraví škodlivých škůdců, plísní a také zápachu, které tyto organismy způsobují.

Zbavit klimatizaci zápachu a mikroorganismů, to není jediný důvod, proč nezapomínat na její pravidelnou údržbu. Stejně jako motor a ostatní části vozidla potřebují pro správné fungování pravidelné prohlídky a údržbu či případné opravy, totéž je nutno pro dokonalou funkčnost poskytnout také klimatizační jednotce – jedná se především o doplnění chladiva, výměnu oleje v klima kompresoru, čištění a dezinfekci.

Nové pneumatiky od Auto Nissan Ostrava

Měníte si pneumatiky sami, nebo si na tuto práci netroufáte? Anebo se vám nechce? Ať je to tak nebo tak, využijte služeb autoservisu, kde vám pneumatiky za nové nebo vaše vlastní vymění během několika desítek minut. Výměna pneumatik v autoservisu je výhodná v tom, že práce je hotová daleko rychleji než kdybyste si pneumatiky měnili sami, navíc se neušpiníte a vše máte bez námahy.

Když se vydáte do pneuservisu, můžete svou návštěvu rovnou spojit s pravidelnou servisní prohlídkou, čištěním, plněním a další údržbou klimatizační jednotky, s případnou opravou nebo lakováním karoserie, s klempířskými pracemi atp., prostě s čímkoliv, co potřebujete na autu udělat, ale stále jste to odkládali kvůli nedostatku času. Díky tomu si všechny potřebné prohlídky a opravy odbudete při jedné návštěvě.

Výměna pneumatik na zimní

Letos přišlo chladné počasí a námrazy velmi brzy. Už na přelomu září a října v noci a nad ránem teploty klesají i na několik stupňů pod bod mrazu. Byť zákon ukládá mít zimní pneumatiky teprve od prvního listopadu, přesto se vyplatí nepodceňovat včasné přezutí na zimní gumy. Pokud je to třeba, pak i mnohem dříve, než jak to ukládá zákon. Pokud si pneumatiky přezujete včas, budete ušetřeni pozdějšího návalu, který v pneuservisech bývá pravidelně každý rok v období okolo začátku listopadu, kdy je ze zákona povinné mít zimní gumy.

Opotřebení zimních pneumatik

Nissan

Jak dlouhou své zimní pneumatiky používáte? Jsou ještě v pořádku a funkční? Pokud si nejste jisti, nechte si v poradit v servisu, kde vám speciálním přístrojem změří míru opotřebení pneumatiky, resp., hloubku dezénu. Zimní pneumatiky je doporučeno používat maximálně 4 sezóny po sobě.

Vyznáte se ve značení pneumatik?

Na každé pneumatice by mělo být přítomno označení. Pokud kupujete pneumatiku, kde označení chybí, raději si nákup rozmyslete. Speciální označení určuje rozměry pneumatiky, její konstrukci a další nezbytné údaje. Označení pneumatiky může vypadat například následovně: „185/65 R15 88T“.

  • První číslo, tedy 185, značí šířku pneumatiky v milimetrech.
  • Druhý údaj, v tomto případě 65, určuje poměr šířky a výšky pneumatiky v procentech.
  • Následující písmeno, v našem příkladu R, udává typ konstrukce pláště. Písmeno R znamená radiální, D diagonální a B bias belted.
  • Číslo které následuje po písmenu, v tomto případě 15, označuje průměr ráfku v palcích.
  • Poslední číslo, tentokrát 88, označuje index zátěže pneumatiky.
  • Písmeno, které se nachází na úplném konci označení, v tomto případě T, udává index rychlosti pneumatiky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14254 (magazinpodnikani.cz#3231)


Diskuze a zkušenosti

doležel leonard | 03.05.2015 15:55
Re: Kvalitní autoservis Nissan Ostrava potřebuji popradit popřípadě opravit x traila 2006 tdci. za studena asi 10 minut tam něco cvrká od vstřiků, po zahřátí to přestane. trisky byly na ultrazvuku, jsou v pořádku. 602714815


Přidat komentář