Kadeřnické a kosmetické salony

Chcete být krásná, dokonalá a sebevědomá? Vyberte si jednu z rozsáhlých služeb kadeřnických a kosmetických salonů. dostane se vám péče o vlasy, nehty, pokožku a zároveň se uvolníte a užijete si relaxace.

Jak být krásná a přitažlivá?

Chcete být krásná a přitažlivá? Myslíte, že si zasloužíte nechat se hýčkat? Uvažujete o nějaké zajímavé změně image, nebo se zkrátka chcete upravit na romantický večer s partnerem? Neváhejte tedy navštívit kadeřnický salonkosmetický salon.


Manikúra a nehtová modeláž v profesionálním salonu

Krásné nehty jsou velmi trendy a patří k úspěšné image každé z nás. Přinášíme vám několik druhů úprav nehtů.

Modeláž nehtů gelem a akrylem - co je lepší

Zde si můžete vybrat dle svého uvážení hned z několika materiálů. Salóny nabízí i modeláž nehů gelem i akrylem.

Akrylové nehty - vlastnosti

 • Akrylové nehty jsou velmi vhodné pro tenké nehty
 • Toužíte-li po výrazně delších nehtech, volte spíše akrylové
 • Živíte se manuální prací nebo jste v kanceláři? Akrylové nehty jsou vhodné pro ty, jenž pracují manuálně
 • Akrylové nehty jsou velmi pevné
 • U akrylových nehtů je snadnější jejich aplikace
 • Aplikace akrylových nehtů je také jednoduchá, ovšem na druhou stranu vyžaduje určitou zručnost manikérky
 • Akrylové nehty není zapotřebí dávat vytvrdit do UV lampy

Gelové nehty - vlastnosti

 • Modeláž gelových nehtů se řadí mezi nejšetrnější metodu
 • Gelové nehty působí zcela přirozeným vzhledem
 • Gelové nehty jsou pružné, odolné
 • Gelové nehty jsou vhodné, trápí-li Vás astma, nebo alergie, a to díky tomu, že se zpevňují v UV lampě
 • U gelových nehtů není zapotřebí si nechat dělat celé nehty, stačí Vaše vlastní nehty potáhnout vrstvou gelu, čímž se zvýší jejich pevnost
 • Gelové nehty Vám dokonale přilnou k Vašemu vlastnímu nehtu

Základní manikúra, ošetření rukou, masáž rukou

Krom úpravy nehtů se jedná o ucelené ošetření rukou, včetně masáže.

Aqua manikúra, vodní lázeň na ruce

Aqua manikúra je populární způsob v příjemné vodní lázni zjemní pokožku ruky, zároveň vám bude poskytnuto kompletní ošetření nehtů a nehtové kůžičky, které je obohaceno o relaxační masáž a luxusní zábal.

Teplá manikúra, zvláčnění pokožky rukou

Teplá manikúra zvláčňuje pokožku na rukou a kůžičku kolem nehtů. Účinky se dostaví již po prvním použití, např. lámavé nehty se rychle zpevní. Změkčující působení lázně ze zahřátého vitamínového mléka usnadní manikérkám provedení perfektní manikúryúpravu nehtové kůžičky. Při teplé manikúře se používá zahřáté mléko, které se aplikuje na nehty a pokožku. Mléko dodává pokožce a nehtům kolagen, který pokožku zjemňuje.

Francouzská manikúra, elegantní vzhled nehtů

Francouzská manikúra je velmi jednoduchá a v tom je její kouzlo. Tento nenápadný způsob se hodí k nehtům pro každou příležitost, vypadají velmi hezky a zdravě.

Pedikúra, péče o nohy

Také vás trápí obvyklé potíže nohou? Nechejte si je tedy ošetřit a přitom si příjemně zarelaxujte.

Gelové koupele pro nohy Jelly Pedi

Naprostou novinkou jsou gelové koupele pro nohy Jelly Pedi. Do pedikérské vaničky se přidá prášek Jelly pedi, který promění vodu v gelovou konzistenci, a vy si můžete po dobu 10 minut provádět jemnou masáž krouživými pohyby v gelové lázni.

Květinová koupel nohou

Patří k lázeňským zážitkům v salónech. Zábaly a koupele se dají různě kombinovat a vy dopřáváte sobě i nohám aromaterapeutický zážitek.

Francouzská pedikúra

Samozřejmě i pro vaše nohy je zde připraven tento opravdu decentní, skvěle vypadající styl.

Kadeřnictví, péče o vlasy, úprava vlasů

Jako první si představíme veškerou péči o vaše vlasy, kterou kadeřnické salony nabízí. Kadeřnictví zvou na návštěvu jak pány, tak i dámy. Dnešní salony nabízí zpravidla i populární prodlužování vlasů. Pokud se cítíte napjatě a ve stresu, určitě vyzkoušejte také uvolňující masáže vlasové pokožky. Samozřejmě zde bývá k dispozici řada profesionálních výrobků, které si můžete zakoupit.

Dámské kadeřnictví - střih, barvení, účesy, masáže

Hlavní spektrum kadeřnických služeb:

 • Diagnóza vlasů
 • Masáže vlasové pokožky
 • Foukání, stříhání, barvení a melírování
 • Svatební a společenské účesy
 • Relax, výživa na vlasy a hydratační zábaly
 • Líčení: společenské,svatební,televizní
 • Vyholování znaků strojkem a břitvou
 • Zdobení třpytkami a barevnými spreji

Pánské kadeřnictví - střih, barvení, masáže

Proč by muži měli stát v pozadí péče o vlasy. I pro ně existuje celá řada služeb:

 • Stříhání
 • Barvení a melírování, zakrytí šedin, tónování vlasů
 • Lesk, proužek, znak
 • Vyholování znaků strojkem nebo břitvou
 • Masáže vlasové pokožky, obličeje a krční páteře

Nabídka dětského kadeřnictví

Využijte nabídky pro malé parádnice a parádníky. Rozmazlujte své děti. Mnohé salóny krom sestřihů nabízí dětem následující bonusy:

 • Barevné pramínky řasenkou, které se dají umýt
 • Barevné pramínky na připnutí
 • Možnost moderních účesů
 • Prodej gumiček, skřipců, ozdob a čelenek

Prodlužování a zhušťování vlasů

Profesionálky salónu se neustále vzdělávají, aby vašim vlasům přinesly tu nejlepší péči. Přinášíme vám alespoň tři techniky** prodlužování a zhušťování vlasů.**

Co je Easy clip?

Easy clip jsou vlasové třásně, které jsou všity do síťky jako jeden celek. Vlasy jsou mírně zvlněné. Je to** nejjednodušší způsob prodlužování a zhuštění vlasů**, které je hotovo během pár minut. V salónu si síťku můžete zapůjčit nebo zakoupit.

Simply perfekt - vlasy na sponkách

Jedná se o vlasové třásně na sponkách – clipech. Opět jde o méně náročnou metodu, která je hotová během pár minut. Třásně jsou vyrobeny z lidských vlasů, a proto jsou k nerozeznání od pravých. Tato metoda je vhodná pro svatební a společenské účesy.

Prodlužování vlasů ultrazvukem

Technika ultrazvuku spočívá v přikládání jednotlivých pramínků k hlavě a následných silným přitištěním k pravým vlasům. Jeden pramínek vyjde na 120 – 160 Kč. Samozřejmě je důležitá hustota pravých vlasů.

Masáže vlasové pokožky

Uvedeme alespoň dva typy masáží vlasové pokožky, klasickou a indickou. Vychutnejte si tento luxusní způsob relaxace, který trvá až hodinu. Přínos pro vaše vlasy je hloubková, regenerační kůra. Neváhejte a dopřejte si zasloužené rozmazlování.

Infračervené hloubkové teplo pro hubnutí

Chcete zhubnout, zmenšit objem nebo marně bojujete s celulitidou? Můžete využít tepelně-infračervený systém s rychle znatelnými výsledky. Speciální bandážový oblek přilne k problémovým partiím a výsledky jsou znatelné takřka okamžitě. Během této příjemné aplikace jsou problémové partie silně prokrvovány. Tím se dosáhne předpokladu pro efektivní a úspěšné odbourávání tuků v požadovaných místech.

Současně se silně podnítí látková výměna, rozpustí se odpadní látky, které jsou pak lymfatickým systémem transportovány pryč a vyloučeny z těla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12823 (magazinpodnikani.cz#373)


Přidat komentář