Instalatérské a topenářské práce - Benešov

Bez instalatérských a topenářských prací se v žádném případě neobejde žádná dnešní domácnost. Správným, odborným a moderním provedením těchto prací získá Váš dům či byt na pohodlnosti a komfortu.

Instalatérské práce na Benešovsku

Instalatérské práce zahrnují široké spektrum různých odborných činností, proto je nanejvýš důležité, aby byl řemeslník, přesněji řečeno instalatér vyučen v oboru a měl i dostatek zkušeností. Jako hlavní pracovní náplň instalatérů jsou nejrůznější instalace a opravy v oboru vodo, topo, plyn.** Instalatér** se tak nejčastěji zabývá například opravou vodovodů, čištěním a opravou kanalizace, výstavbou nových rozvodů vodovodu a kanalizace, dále instalaci plynových přípojek a jejich revize, instalace plynových spotřebičů a mnoho jiného. Mezi další činnosti patří také topenářské práce, jako je instalace kotlů a jejich revize, instalace radiátorů, rozvody topení, a další. Vzhledem k tomu, že se jedná o odvětví se stále novými produkty a technologiemi, je nezbytné, aby si instalatér neustále doplňoval znalosti a držel s těmito novinkami krok.

Instalatérské a topenářské práce - Benešov

Instalatérské a topenářské práce - Benešov

Jste-li z okolí Benešova, poptáváte instalatérské a topenářské práce, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Petra Říhu.** Pan Říha nabízí instalatérské a topenářské práce v Benešově, montáž podlahových topení, kanalizace, projekční práce, prodej instalatérského materiálu a sanitární techniky.** Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Petra Říhu kontaktovat na telefonním čísle +420 602 319 736. Osobně lze pana Říhu navštívit na adrese** :Čtyřkoly 82** ** Čtyřkoly - Javorník 25722.**

  • Petr Říha
  • Web: http://www.instalater-riha.cz/
  • Tel: +420 602 319 736
  • Email:** riha.instalater@seznam.cz**

Instalace a rekonstrukce rozvodů vody v Benešově

Instalace a rekonstrukce rozvodů vody patří mezi hlavní činnosti instalatérských firem. K rekonstrukci vodovodů se často přistupuje z důvodu špatné kvality vody, která může být způsobena zastaralými rozvody z pozinkovaných trubek. Pozinkované trubky mají tendenci v důsledku mnohaletého používání rezivět a tím pádem znečišťovat vodu. Při nové výstavbě se již používají velice kvalitní a odolné speciální plastové nebo měděné rozvody vody. Výhodou plastových rozvodů je také jejich snadná výměna v případě nějaké poruchy, případně je možné opatřit je jednoduše tzv. odbočkou, čímž dojde k rozšíření rozvodů na určené místo. Plastové trubky jsou navzájem jednoduše propojeny pomocí flexibilních kroužků. Kvalitně instalované rozvody odbornou firmou Vám dodají vodu přesně na určená místa, např. k myčce, pračce, apod., a nemusíte se díky nim obávat nějaké poruchy či závady.

Topenářské práce a podlahové topení Benešov

Topenářské práce spočívají, jak je již výše uvedeno, zejména v instalaci nebo rekonstrukci rozvodů topení, dále v různých opravách topení, v revizích, apod. S instalací topného systému souvisí i montáž plynového nebo elektrické kotle, případně montáž jiného alternativního zdroje tepla a samozřejmě i instalace topných těles. Topných těles i zdrojů tepla je dnes na trhu opravdu velké množství, proto je dobré se o nejlepší variantě pro Váš dům, či byt poradit s odborníkem. V posledních letech se stalo velice oblíbeným podlahové topení, které zaručuje pohodlí a komfort. Podlahové vytápění se stalo také finančně dostupné pro širokou veřejnost, což jeho popularitu ještě více zvedlo.

Montáž podlahové topení, kanalizací

Podlahové topení, pokud je ve spojení například s úsporným kondenzačním kotlem, zaručuje velkou úsporu energie za vytápění. Podlahové vytápění rovnoměrně prohřeje místnost v podstatě sálavým teplem, je velice příjemné a je vhodné i pro alergiky. Pokud stavíte nový dům a rádi byste ho vybavili podlahovým vytápěním, je nutné se poradit s odborníkem, který Vám pomůže k tomu účelu přizpůsobit projekt domu. Tomuto způsobu vytápění je nutné přizpůsobit také tepelnou izolaci, která by měla mít větší tepelný odpor a také skladbu podlahy.

Benešov tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla patří mezi ekologické zdroje energie, které neprodukují žádné škodlivé látky a které pracují na principu získávání energie z okolí. En

Instalatér Petr Říha

ergie je získávána z obnovitelných zdrojů, nejčastěji ze země, ze vzduchu nebo vody. Získaná energie z okolí se přeměňuje na pohon, který ohřívá vodu, jež proudí do vodovodu nebo do topného systému. Na trhu je široká nabídka mnoha typů tepelných čerpadel, které získávají energii z různých zdrojů okolního prostředí.Při výběru konkrétního typu tepelného čerpadla je třeba brát ohled na místní podmínky, na velikost pozemku, na charakter domu apod. Čerpadla jsou například označená vzduch/voda, což znamená, že tepelné čerpadlo odebírá teplo ze vzduchu a převádí jej do topné vody.

Nevýhodou tepelného čerpadla může být poměrně vysoká počáteční investice, která se zákazníkovi vrátí ve formě velice nízkých výdajů za energii. Jelikož se jedná v podstatě o nejméně nákladnější topné způsoby, vynaložená počáteční investice se vrátí poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že tepelné čerpadlo pracuje na podobném principu jako lednička, je také možné jej použít jako chladící prvek klimatizace.

Benešov solární systémy

Solární systémy patří obdobně jako tepelná čerpadla do skupiny alternativních zdrojů energie. U solárních systémů se také jedná o ekonomický a ekologický způsob zdroje energie, který je v posledních letech velmi rozšířen.** Solární systémy** získávají energii prostřednictvím slunečního záření a následně ji využívají k vytápění domu či k ohřevu vody. Sluneční energie je nevyčerpatelný, obnovitelný a zcela bezpečný zdroj energie, který je přístupný téměř po celý rok. Prostřednictvím solárních systémů si tak můžete doma sami připravovat teplou vodu a nemusíte být nijak závislí na klasických dodávkách energie. Solární systémy Vám zaručí po celou dobu používání stejnou cenu tepla.  Aby byl provoz solárních systémů zcela bezproblémový, je nezbytné oslovit při jejich instalaci odbornou firmu, která Vám také dá potřebnou záruku. Energie získaná solárním systémem neobsahuje CO2 ani další škodlivé látky a je tak naprosto ekologicky neškodná. Solární systémy jsou vhodné jak do běžné domácnosti, tak i do administrativních budov i komerčních objektů.

Konvektor, úsporný topný systém Benešov

Jak je již výše uvedeno, instalatérské firmy musí v současné době držet stále krok s nejnovějšími technologiemi a produkty, jež souvisí s jejich činností. Jedná se například o moderní úsporné topné systémy, mezi které patří například podlahové vytápění nebo tzv. konvektory. Konvektor je otopné těleso, které vydává teplo v podstatě jenom prostřednictvím proudícího vzduchu. Konvektor se většinou skládá ze žlabu nebo skříně, dále výměníku, jež má za úkol předat teplo do proudícího vzduchu. Součástí konvektoru může být také ventilátor. Princip konvektoru spočívá, že chladný vzduch nasávaný z místnosti, proudí přes tepelný výměník a po ohřátí je opět vyfukován zpět do prostoru. Dnes má zákazník na výběr z mnoha různých topných systému, od klasických, až po alternativní. Při výběru té nejvhodnější metody, která se bude přesně hodit pro Vaši domácnost a která bude nejúspornější, se zcela jistě obraťte na specialisty, kterým může být profesionální instalatérs ká firma.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13688 (magazinpodnikani.cz#2661)


Přidat komentář