Hotel pro psy - Mělník

Psi jsou od nepaměti společníky lidí. Existují však místa, kam psi nemohou. Tehdy je nutné najít pro psa ubytování, které je kvalitní a poskytuje také odpovídající péči. Většinou jde o psí hotel, kde se o psy celodenně starají.

Co se psem v době dovolené nebo pobytu v nemocnici?

To může být s psím přítelem problém. Jsou místa, kam psi zkrátka nesmí. A tak se hledá ubytování, kde jim bude poskytnuta maximální péče. Překvapivě hotelů pro psy je celkem dost. V každém však nabízejí jiné služby. Liší se péčí i způsobem, jak pes tráví celý den. Je nutné si uvědomit, že pes se učí vlastně celý život a dané situace si pak pamatuje. Pokud ho tedy umístíte do hotelu, musíte si být jisti, že se mu dostane odpovídající péče.

Jak vybrat psí hotel?

Hotel pro psy - MělníkPrvní čeho si hned všimněte, je čistota. Psí hotel je náročné zařízení, ale pokud má poskytovat kvalitní péči, musí zde být čisto. Žádné exkrementy, které se všude hromadí. Misky s vodou musí být čisté a doplňovány v průběhu dne. Při setkání si všímejte chování majitele** psího hotelu**. Takový člověk by měl být přirozenou autoritou. Neměl by si na psech léčit své problémy. Ale měl by umět ke každému psu přistupovat podle jeho potřeb i povahy. Zajímat byste se měli také o režim dne. Řada psích hotelů se snaží přiblížit režim dne tomu, nač je pes zvyklý z domu. Vždy to však nejde. Zejména pokud je psí hotel opravdu velký. Určitě chtějte vidět i samotné ubytování a ptejte se na veterinární péči, na způsob krmení, venčení, procházky i hru během pobytu psů.

Hotel pro psy – Mělník

Hotel pro psy - MělníkKe kvalitním ubytovacím zařízením pro psy patří Hotel pro psy, paní Jany Kavánkové v Mělníku. Pejsci jsou zde ubytování v 8 kotcích nebo přímo v domě. Kotce jsou ze tří stran kryté a jsou vybaveny prostornou zateplenou boudou, místem k ležení a nerez miskami na vodu a jídlo. V domě na ně čekají pelíšky. Přes den se mohou psi pohybovat na velké prostorné zahradě, a pokud potřebují pohybu více, pak jdou na delší procházku kolem řeky, kde je možnost i koupání psů. Psi jsou krmeni vlastním krmivem. Před nástupem musí být pejsek** očkován a ošetřen antiparazivy**. Pokud by došlo u vašeho pejska ke zdravotním problémům, pak je přivolán veterinární lékař, který s paní Janou Kavánkovou dlouhodobě spolupracuje.

V rámci ubytování nebo návštěvy si můžete objednat i další služby. Jde o výcvik psů, kdy se však vyžaduje spolupráce majitele psa. Nejčastěji se cvičí socializace a pak příprava retrívrů na OVVR. Pejska vám v hotelu také upraví. Objednat lze kompletní úpravu nebo jen koupání, čištění uší, stříhání drápků, stříhání a úpravu srsti, a také úpravu retrívrů na výstavu.

Kromě hotelu pro psy vlastní paní Jana Kavánková i chovatelskou stanici Pražský klenot. Zabývá se především chovem retrívrů. S chovem má dlouholeté zkušenosti, a tak vám může i poradit. Její psi jsou úspěšní výstavně, mají složené zkoušky poslušnosti i canisterapeutické zkoušky. Čas od času jsou na jejích stránkách nabízena krásná štěňátka.

Hotel je na adrese Tuhaň 1, 277 41 Mělník. Je to kousek od Prahy, směrem na Mělník. Pobyt v hotelu je nutné objednat předem. Nejlépe je, pokud se i s pejskem přijedete s hotelem seznámit.

Veškeré potřebné informace o hotelu najdete na internetových stránkách www.prazskyklenot.estranky.cz.

Rezervovat pobyt nebo získat další informace můžete na e-mailové adrese nadaka@email.cz

a telefonním čísle +420 777 562 182

Co s sebou do hotelu pro psy?

Hotel pro psy - MělníkVáš pes by měl mít s sebou v hotelu vše, na co je zvyklý a ještě něco navíc. Měl by zde mít svůj vlastní pelech, hračky, vhodná je i vlastní miska na granule a vodu, a samozřejmě vlastní vodítko. To je více než důležité. Vodítko je pro psa signálem, že se někam jde. Pokud tedy má u sebe pečovatel jeho vlastní vodítko, na které je pes zvyklý, ihned pochopí, že se jde ven a vnímá ošetřovatele jako něco pozitivního. Zapomenout nesmíte dát psovi sebou případné** léky a přípravky**, které stabilně užívá. Důležitý je i dostatek krmení. Vlastní krmení je vhodné zejména proto, že změna by mohla způsobit psovi zažívací potíže. A teď ještě něco navíc, co psovi velmi usnadní pobyt v hotelu. Může to být staré triko, rukavice nebo cokoli, co má váš pach. Pes se tak bude cítit lépe a bezpečněji.

Jak připravit psa na odloučení

Ne všichni psi snášejí odloučení dobře. Proto je lépe** psa na odloučení připravit**. Vhodné je několikrát navštívit hotel, kde bude pes ubytován. Případně tam nechat psa přes noc. Jde o takový pobyt na zkoušku, kdy pes zjistí, že vlastně o nic nejde, že se k němu vrátíte. Tak bude připraven i na delší pobyt a nebude zbytečně tesknit. Dobře připravený pes je schopný zapojit se do hry s ošetřovatelem, hrát si s ostatními psy i užít si procházky. Naopak pes, který je náhle odložen jinam, bere odloučení jako něco negativního, teskní a může i přestat přijímat stravu. Proto je velmi důležitá příprava.

Předání psa do hotelu pro psy Mělník

Pokud pes hotel zná, pak není žádný problém. Avšak může nastat, pokud vy sami ho vyvoláte. Jde o to, že se psem se nemůžete dlouze loučit. To v něm vyvolává pocit, že něco není v pořádku. Pes začne být nejistý, cítí změny, které se mu nelíbí. Nejvhodnějším způsobem předání je dodržet vše jako každý den, když odcházíte do práce. Pes si řekne, aha, musím čekat. Prostě bez zájmu psa ubytujte, rozlučte se stejně jako každý den a odejděte. Tak nevyvoláte zbytečný stres a pes bude spokojený.

Pobyt psa v hotelu pro psy, smlouva o ubytování

Hotel pro psy - MělníkKaždý pobyt vašeho psa v hotelu by měl být podložen smlouvou, která musí mít náležité údaje. Těmi jsou vaše iniciály, jméno a označení psa, specifikace ubytování, venčení i péče, seznam věcí psa a také to, že pes zůstane v péči hotelu, i když se opozdíte. Nezapomeňte, že vlaky, letadla mají zpoždění a ne vždy se na místo určení dostanete včas.

Chovná stanice psů Mělník

Pokud majitel hotelu je i zároveň chovatelem, má to řadu výhod. Takový člověk totiž většinou má kladný přístup ke zvířatům. Existují sice výjimky, ale naštěstí jich je málo. Většina chovatelů se nesnaží množit psy za nějakým výdělkem, ale z potěšení krásy a hodnoty psa, který má charakteristické znaky vybraného plemene. Takový chovatel své psy vystavuje v soutěžích krásy, cvičí je v poslušnosti, v ovladatelnosti, závodí s nimi v různých psích sportech. Může se s nimi věnovat i tak specifické činnosti, jako je canisterapie. Navíc chovatel svůj přístup vykazuje již svým vztahem s vlastními psy. Ti ho totiž milují.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13750 (magazinpodnikani.cz#2723)


Přidat komentář