Hotel a výcvik pro psy - Zlín

Hotel pro psy je často pro mnohé jediným řešením jak zajistit péči o psa v době jejich nepřítomnosti. Jde o řešení velmi pozitivní a to především pro čtyřnohého kamaráda, kterému je v hotelu poskytnuta maximální péče, pohyb a další služby.

Jste majitelem pejska? Jistě se i vám už někdy stalo, že jste potřebovali na pár dnů odjet a byli jste nuceni vymýšlet různé varianty, co s vaším čtyřnohým kamarádem, který bohužel nemohl s vámi. Ne vždy jsou známí ochotni a připraveni se postarat o cizího pejska a ne vždy jim to okolnosti dovolí. Hotel a výcvik pro psy - ZlínCo potom s pejskem? Komu ho dát na pár dnů, než si vyřídíte potřebné věci, než se vrátíte z dovolené, ze školení nebo z nemocnice? Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám psa pohlídat, nezoufejte. Nabízí se vám možnost ubytovat psa v** hotelu pro psy,** kde o něj bude dobře postaráno a vy se nemusíte strachovat o to, jak se pejskovi daří, zda dostal to, co potřebuje, zda mu není ubližováno a zda někde netrpí samotou.** V hotelu pro psy** bude mít kolem sebe další čtyřnohé kamarády, a bude o něj postaráno tak, aby mu bylo po vás co nejméně smutno.

Hotel a výcvik pro psy – Zlín

Pořídili jste si psa, ale musíte nečekaně odjet a nemůžete ho vzít s sebou? Ve vašem okolí není nikdo, kdo by se vám o psa v době vaší nepřítomnosti postaral? V tom případě nechejte vašeho psa ubytovat v** hotelu pro psy**, který vlastní pan Michal Švajda. Tento hotel pro psy je zárukou, že se v něm bude váš pes cítit co nejvíce jako doma, protože o něj bude perfektně postaráno lidmi, kteří psy milují a pro něž je starost o psy dlouholetým koníčkem a zaměstnáním.** **

** Pan Michal Švajda** také nabízí výcvik pro psy, kde si můžete vybrat z několika možností výcviku. Výcvik bude šitý na míru přímo vašemu čtyřnohému příteli. Váš pes si zaslouží tu nejlepší péči, proto mu ji poskytněte. Buďte si jisti, že vám za ni bude vděčný.

Pro více informací přejděte na stránky:** http://www.psi-vycvik-ubytovani.cz/**,

nebo se zastavte osobně na adresu: Masarykova 146, 763 16 Lukoveček, kde dostanete podrobné informace.

Pokud je to pro vás pohodlnější, vytočte číslo: +420 603 569 445

nebo pište na email: vycvik.psu@volny.cz.

Hotel pro psy ve Zlíně

Hotel pro psy ve Zlíně je místo, kde můžete svého psa ubytovat v době, kdy nejste schopni se o něj postarat, ať už z důvodu odjezdu mimo domov, z důvodu mimořádně dlouhé pracovní doby, nebo např. při pár dnech pobytu v nemocničním zařízení.** Hotely pro psy** můžou zajišťovat roční nepřetržitý provoz. Jsou hotely, které jsou schopné ubytovat pouze psy ve venkovním prostředí, ale také psy, kteří jsou zvyklí na pobyt v bytě, a pobyt venku by pro ně nemusel být bezpečný. Hotel a výcvik pro psy - ZlínPes, kterého nechává majitel ubytovávat, musí být** dobrého zdravotního stavu,** dále musí mít platné očkování proti vzteklině, psince, a dalším nemocem. Pokud pes pravidelně užívá nějaké léky, budou mu v hotelu pro psy bez problému podány. Jaké jídlo psům v hotelu podávají, vám vždy sdělí v konkrétním hotelu. Je samozřejmě možnost nechat psa krmit krmivem, které opatříte sami a na které je váš pes zvyklý.

Výcvik psů ve Zlíně

Výcvik psů ve Zlíně je určen pro pejsky všech ras, všech velikostí a každého věku. Výcviku se podrobují jak malá štěňata, po kterých se do budoucna chce, aby se naučila několik základních povelů jako** „sedni“, „lehni“, „zůstaň“**, apod., ale také psi, kteří na základě svého původu vyžadují výcvik a disciplínu, aby byly zvladatelní, a v neposlední řadě je výcvik psů určen pro ty pejsky, kteří nemají rádi nudu a rádi se přijdou odreagovat do nového prostředí, kde se zároveň naučí i novým povelům. Možnosti, pro které pejsky je výcvik určen, nejsou omezené. Máte-li svého pejska a chcete mu zpestřit den, vezměte jej s sebou na výcvik a sami posoudíte, zda tato změna pejskovi prospěla či nikoliv.

Kdy začít s výcvikem psa?

Jestliže přemýšlíte, kdy začít s výcvikem vašeho psa, zde vám nabízíme několik informací. Psa je možné cvičit již od velmi útlého věku, což můžou být 2 měsíce. V tomto věku je pes schopný se učit, nejčastěji formou hry, která je pro psa zábavná. Je možné hovořit o jakési předvýchově, která trvá až cca do 9 měsíců, kdy je možné přejít k vyšší náročnosti. Každý pes ve věku 1,5 roku by měl mít zvládnuté základy výcviku a měl by mít spolehlivou poslušnost.

Jaký druh výcviku zvolit pro svého psa?

Hotel a výcvik pro psy - ZlínJednotlivých druhů výcviků psů je hned několik. Vždy záleží na Vás, co požadujete, aby váš pes splňoval, a jakým výcvikem by měl projít, aby uměl to nebo ono. Jak jsme již řekli o odstavec výš, každý pes vyžaduje jiný přístup. Nejběžnějším a zároveň i nejvíc žádaným je** výcvik psů do rodiny**. Jde o to, aby se pes začlenil do rodiny, zvládal základní povely, neničil věci, aby byl přátelský k lidem, apod. Na výběr máte mezi intenzivním výcvikem, individuálními lekcemi, předvýcvikem nebo konzultací. Ovšem samozřejmě, co výcvikář, to jiné kurzy. Některé chovatelské stanice, kde poskytují výcvik psů, nabízejí pouze individuální lekce, některé zase pouze skupinové. Vždy je nutné si dopředu zjistit, co vše můžete žádat a následně si s ohledem na vaše požadavky vybrat.

Intenzivní psí výcvik Zlín

Intenzivním výcvikem se rozumí až** několik týdnů trvající výcvik** s pobytem psa u cvičitele. Tento výcvik se doporučuje těm psům, kteří jsou staří kolem roku věku, nebo pro pejsky starší jednoho roku. Jde o věk, který můžeme nazývat puberta, a právě puberta patří k nejvhodnějšímu času pro upevnění ovladatelnosti psa. Obecně platí, že vychovat psa lze dobře do jeho 3 let věku, poté by mohly nastat problémy. Díky intenzivnímu tréninku se naučí pes poslouchat, plnit rozkazy a nejen ty základní, naučí se chovat k ostatním zvířatům a lidem, apod. Může se z něho stát hlídač nejen u rodinného domu, ale také hlídač objektu, kterého bude mít k dispozici ostraha objektu. Jeho výcvik může být zaměřen konkrétním směrem.

Individuální lekce pro psy ve Zlíně

Individuální lekce jsou pro ty psy, které nechtějí nebo nemohou nechat jejich majitelé po několika týdnů ve výcvikovém středisku, aby se jejich psi podrobili intenzivnímu kurzu. V rámci individuálních lekcí dojíždí majitel se psem do střediska a cvičí si psa sám pod vedením zkušených cvičitelů. Při těchto lekcích se profesionální cvičitel věnuje čistě jednomu klientovi, hodnotí výsledky dosavadního výcviku a určuje další postup. Tento výcvik může být jedinou možností pro ty, jejichž psi jsou úzkostlivý a nemají rádi cizí lidi a v blízkosti svého pána se cítí nejlépe.

Hotel a výcvik pro psy - Zlín

Pro některé psy to může být také jediná cesta, jak se naučit tomu, co se po nich chce.

Předvýcvik pro mladé psy, naučení základních povelů Zlín

Předvýcvik je určen pro mladé pejsky ve věku kolem půl roku. V rámci předvýcviku je pes cca měsíc cvičen přímo u cvičitele v rámci dlouhodobého pobytu. Při výcviku se samozřejmě přihlíží k věku psa, a výcvik není tak intenzivní a v takovém rozsahu, který je typický pro psy staršího věku. Ovšem i u předvýcviku se pes naučí reagovat na základní povely, na zákazy a často dochází k jeho zklidnění. Pes je vlídnější, lépe se chová k ostatním psům, lidem, celkově se prohlubuje jeho socializace. Pokud se u pejska rozvíjí jakékoliv nežádoucí chování, jako je např. agresivita, díky předvýcviku se toto chování účinně odstraňuje.

Zlín konzultace o výchově a výcviku psa

Konzultace se doporučuje majitelům mladých štěňátek. Máte-li pejska starého třeba jen 2 měsíce, nic vám nebrání v tom, navštívit výcvik a získat základní informace o výchově psa, jeho výcviku, přístupu k němu, apod. Odborník vás podrobně seznámí s rasou, kterou jste si pořídili, probere s vámi temperament vašeho psa, jak je ochotný spolupracovat, jaké vlastnosti u něj převažují, které je naopak nutné u něj rozvíjet, aby se dalo s pejskem pracovat, čemu se při výchově vyhnout a mnoho dalšího.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13819 (magazinpodnikani.cz#2793)


Přidat komentář