Hodinový manžel - Tábor

Máte starosti s údržbou domu, protože ji sami nezvládáte? Na těžší úkony, které má zastat spíše muž, nejsou u vás doma ruce? Tak si pozvěte hodinového manžela. Je to nový trend, který je stále více žádanější.

Co vám může hodinový manžel Tábor nabídnout?

Úkony, které běžně přísluší pánům, zvládne i tzv. hodinový manžel. Tato služba, která k nám přišla z Ruska, totiž poskytuje pracovníky, kteří si poradí s montážními pracemi, kdy vám „manžel" pomůže smontovat nábytek, zatlouci hřebíky, poradí si i s elektrospotřebiči a venkovními pracemi. Nejedná se o klasické řemeslné profesionály. Sice můžete mít štěstí a narazíte na profesionála, který je v daném oboru vyučen, ale hodinový manžel jako takový spíše využívá přirozené zručnosti a schopnosti mužů.

Hodinového manžela si mohou pozvat jak ženy, které jsou bez partnera, ale mohou mít doma mužský element. Někdy totiž pánové jsou velmi pracovně vytížení a zaneprázdnění, proto nemají na domácí práce čas. Stejně tak ale ne každý muž disponuje zručností, proto není ostudou, když si zavoláte** pomocníka, který dané práce udělá za vás**. I ženy si volají na pomoc úklidovou službu, která jim pomáhá s chodem domácnosti. Až si budete objednávat hodinového manžela, tak si předem domluvte, co budete potřebovat, aby daný pracovník věděl, jestli to zvládne a s čím má počítat.

Služby hodinového manžela na Táborsku

Jestli je pro vás služba hodinového manžela stále abstraktní, tak se s ní můžete seznámit blíže.

Spolupráce s hodinovým manželem Tábor

Výhody spolupráce s hodinovým manželem jsou:

  • Když si objednáte hodinového manžela, tak si můžete být jisti profesionálním přístupem a kvalitou odvedené práce. Proto, pokud sami nedisponujete zručností, tak jednou za čas si můžete pozvat odborníka, který vám pomůže nebo poradí s údržbou domu či bytu.
  • Hodinový manžel se většinou přizpůsobuje vašim časovým nárokům, proto se nemusíte ohlížet na pracovní dobu (samozřejmě, pokud by lidé pravidelně vytěžovali hodinové manžele po nocích, tak by to asi byl problém).
  • Hodinový manžel se vám přizpůsobí a ctí soukromí, proto se nemusíte obávat, že bude nediskrétní.
  • Samozřejmostí služby hodinového manžela je i úklid, takže zde odpadá spoušť, kterou po sobě zanechají klasičtí manželové.

Objednání hodinového manžela v Táboře a okolí

Až budete objednávat hodinového manžela, tak mu jasně vysvětlete, co vše budete chtít udělat, aby vám řekl, zda to zvládne a jestli má případně potřebné náčiní. Jinak mu samozřejmě můžete půjčit své. Protože na hodinového manžela není speciální škola, takže schopnosti jednotlivých pracovníků se mohou lišit.

Dejte si také časovou rezervu. Obecně se služba platí od hodiny, ale pokud je hodinový manžel schopen pracovat půl dne, tak není problém, aby udělal více úkonů. Zase ale nemůžete chtít vše najednou, protože i hodinový manžel je jen člověk, tak v tom případě si službu rozložte na více dnů.

Hodinový manžel – výběr služeb

Odborník zvládne jak drobné práce tak i náročnější pracovní úkony. Pro někoho jsou ovšem třeba drobnosti jako výměna žárovky, vítanou službou, protože třeba trpí závratěmi apod.

Montážní práce, montování nábytku Táborsko

Koupili jste sedací soupravu, skříně či ložní nebo kuchyňský nábytek a potřebujete ho složit dohromady? Někdy vás i dětské postýlky mohou pěkně potrápit a to zejména z toho důvodu, že přiložený návod vám práci leckdy ztíží. Nechte si nábytek smontovat odborníkem, který už zná nějaké zákonitosti a poradí si s danou prací.

Stejně tak sem spadají opravářské úkony nebo drobné práce, jako je přišroubování poličky či pověšení obrazu a lze využít i drobných instalatérských úkonů.

Elektrotechnické práce, zapojení spotřebiče Tábor

Zapojení nového elektrospotřebiče může špatnou manipulací daný přístroj odrovnat ještě před použitím. Pokud si nejste jistí instalací, tak si rovněž pozvěte někoho, kdo tomu bude rozumět a pomůže vám i s následným užíváním, kdy vám poradí. Nechte si proto takto zapojit pračku, myčku, televizi, přehrávače médií, naladit anténu anebo správně zapojit set-top box.

Venkovní práce hodinového manžela

Je jaro a pomalu se vaše zahrada probouzí, tudíž je třeba ji opečovávat, protože nedůsledné práce jen způsobí zhoršení kvality rostlin, které tak následně mohou vaši zahradu spíše hyzdit. Ať už potřebujete péči kolem domku nebo chaty, tak můžete říci hodinovému manželovi, aby vám posekal trávu, shrabal listí, naštípal dříví, osekal přerostlé větve nebo vám sčesal ovoce.

Nejenom příroda je ovšem zahrnuta do péče kolem domu. Drobnější zednické práce, jako je oprava dlažby před domem, opadaná omítka, spadané cihly nebo spadlé tašky ze střechy. Všechny tyto práce, pokud se nejedná o generální činnosti, tak je zvládne i laik, který jen musí více zabrat nebo někam vylézt, což už někdy majitel stavby nedokáže.

Údržba auta hodinovým manželem

I tuto práci zastane hodinový manžel. Pokud máte automobil spíše z praktického důvodu a nejste ti nadšenci, kteří o víkendu leští exteriér a luxují interiér se stejnou péčí s jakou kontrolujete funkci všech hadiček a přítomnost důležitých kapalin, tak řekněte hodinovému manželovi, který tyto služby může zastat.

Hodinový manžel – úklidové práce, řemeslné práce Tábor

Možná, že vás to napadlo, když jste slyšeli ten pojem – hodinový manžel. Nejedná se o náhradu manžela jako takového a to v soukromých sférách. Hodinový manžel tu není pro vaše rozptýlení a ani jeho služby nezahrnují doprovod do společnosti. Jedná se skutečně o lehčí řemeslné nebo úklidové práce. S tím zase souvisí i to, že hodinoví manželé většinou nedělají takové úkony, jako je žehlení nebo praní, protože to je přeci jen záležitost, kterou dělají jiné profese.

Zavolání hodinového manžela v Táboře

Někdy mají ženy problém, požádat hodinového manžela nebo i jiného odborníka, aby pomohl s chodem a opravami domácnosti. Pokud už tak učiní, tak většinou to udělají tak, aby se to partner nedozvěděl. Je to ale zbytečné. Pokud nejsou doma ruce, které by zastaly některé práce, tak je logické, že si zavoláte odborníka, proto tu ty profese jsou a jsou i žádané. Není tedy ostuda, když vám s některými úkony pomohou profesionálové.

Díky tomu, že využijete služeb hodinového manžela, tak budete mít bez odmlouvání provedenou práci a máte i jistotu, že bez negativních následků, kdy třeba neodborný zásah klasického manžela udělá více škody než užitku. Buďte vděční za tuto službu, protože se tak vyhnete i případným hádkám, kdy se partneři dohadují, že ještě není připevněná polička nebo vyměněné baterie.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12857 (magazinpodnikani.cz#439)


Přidat komentář