Hodinový manžel- Rychnov nad Kněznou

Chybí vám pořádná mužská ruka? Potřebujete něco spravit, smontovat nebo upevnit, ale neumíte to? Tak si na pomoc zavolejte hodinového manžela. Tato služba je sice novinkou, ale těší se stále větší oblíbenosti.

Hodinový manžel - Rychnov nad Kněžnou

Hodinový manžel je muž, který dokáže zastat klasické, tzv. mužské práce. Nejedná se ryze o řemeslníka (což nevylučuje, že na něj narazíte, ale není to pravidlem), ale o někoho, kdo si poradí s opravami typu montáží nábytku, zapojení elektrospotřebičů, zvládne drobné instalatérské práce, dokáže vymalovat, pracovat na zahradě a poradí si i s některými kutilskými záležitostmi. Protože je to povolání, na které ale není speciální vzdělání, tak není přesně specifikováno, co by daná osoba měla zvládat, tudíž se mohou schopnosti hodinových manželů lišit. To ale poznáte, až si budete objednávat jeho služby a specifikujete, co potřebujete udělat.

Vadí vám, že byste si měli objednat službu hodinového manžela? Často se na tyto pracovníky obracejí ženy. V tom také bývá někdy problém, protože, pokud mají partnera, tak se ostýchají zavolat jiného muže, aby jim pomohl s prací banálnějšího typu. Jestli ale váš partner je časově vytížený, přijde po práci domů a nemá náladu ani sílu ještě pracovat nebo není zrovna technický typ, tak se nebojte zavolat si hodinového manžela. Nejedná se o náhradu partnera, ale jen o službu, která je stejná jako ta klasická řemeslná. A pokud jste sama, tak tím spíše se obraťte a hodinového manžela, protože ne vždy dámy vše zvládnou. V obojím případě máte dvě výhody. Práce bude skutečně profesionální a kvalitní a nehrozí zde riziko škody při špatné manipulaci.

Instalatérské práce

Tečou vám kohoutky, praská sprcha, neodtéká odpad či vám netěsní silikon kolem vany? To jsou drobné práce v koupelně, které hodinový manžel zvládne. Hodinový manžel pozná, kde se stala chyba a spraví ji. Rovněž si poradí i v případě opravy toalet anebo vám pomůže zaplnit spáry mezi dlaždičkami nebo položit nové.

Montážní práce, montáž nábytku

Jestli vám vadí, že stále nevisí obraz, není přimontovaná polička nebo jiné takové „drobnosti", tak v tom nejste sami. Tyto jednotlivosti, kdy je třeba něco opravit, lidé (tedy hlavně muži) dlouho odkládají. S hodinovým manželem se vám to stát nemůže, je sjednán na danou práci a bez odmlouvání ji udělá. Pomůže vám tak v případě, kdy byste třeba i špatnou manipulací poškodili daný objekt a škoda by pak byla jen větší. Rovněž si profesionál poradí s montáží nového nábytku nebo s opravou toho starého.

Hodinový manžel si poradí třeba i uspořádáním některých věcí, se kterými často přijde do styku a zná dané vychytávky. Jistě vás třeba trápí klubko smotaných kabelů od počítače, televize a jiných elektrických produktů. Hodinový manžel vám ukáže, jak je uspořádat a dát jim řád. Rovněž vám tyto šňůry pomůže protáhnout otvorem do druhého pokoje.

Práce s elektrickými spotřebiči, zapojování spotřebičů

Nejedná se o opravy těchto spotřebičů, ale pokud má člověk technické myšlení a chápe systém těchto produktů, tak pro něj nebývá problém zapojit jednotlivé výrobky, aniž by pracně studoval návod. To je totiž kamenem úrazu, když někteří lidé studují manuály. Ty jsou třeba krkolomně přeložené a není z nich jasné, jak si máte počínat při zapojování a vy tím studováním jen ztrácíte čas a nervy. Zapojení spotřebiče, jako je pračka, myčka, mikrovlnka, televize či video, bude pro profesionálního manžela prací, kterou zvládne a ještě vám poradí jak spotřebič ovládat.

Rovněž si profesionál poradí se zacházením některých starších pojistek, protože ne každý má ty, které se jedním pohybem nahodí, ale mnozí musí např. v systému keramických pojistek najít tu, která vypadala nahradit ji tou se správnou hodnotou. Hodinový manžel si poradí i s vypínači nebo zásuvkami, pokud se nebude jednat o celou elektrickou síť, ale třeba jen špatné kontakty. Opraví vám svícení žárovky, pokud někde dojde ke špatnému kontaktu.

Malování a natírání bytu

Jestli potřebujete vymalovat, ale je to pro vás děsivá představa dlouhých příprav, ještě delší práce a úplně nejdelšího času, který strávíte uklízením nepořádku, tak si řekněte hodinovému manželovi, který by všechny tyto úkony měl zastat. Může vám tak vymalovat jak interiér, tak i exteriér domu a rovněž vás může upozornit, že se mu třeba nezdá statika nebo že některé praskliny ve zdi signalizují problém.

Práce kolem domu a zahrady

Natřít plot, okna nebo okapy, nasadit nový okap, vyměnit některé prasklé tašky nebo připevnit kliku u dveří. Jen malý výčet toho, co kolem domu můžete opravit a zvelebit. Samostatnou kapitolou je pak zahrada, jejíž údržba je náročná, protože příroda pořád roste a pučí a vy musíte sekat trávu, zbavovat záhony plevele či seřezávat větve, aby zahrada nebyla džunglí. Můžete a nemusíte se o to starat. Tyto úkony rovněž může zvládnout hodinový manžel, který zastane jak pečovací, tak i úklidové práce kolem vašeho domu nebo třeba chaty.

Péče o auto, údržba auta

Máte auto jen jako praktický a užitečný prostředek, ale nepatříte zrovna mezi ty, kteří se svým autem tráví veškerý volný čas jako s milenkou a leští, čistí, promazávají či kontrolují stav auta? Pokud jste odpověděli ano, tak nechte na někom jiném, ať vám udržuje auto v perfektním stavu, kdy vy si budete jen užívat jízdu v něm.

Služby hodinového manžela

Služeb hodinového manžela využívají zejména ženy. Specificky pak ty starší a osamělé, které na většinu úkonů nestačí jak z postu něžnějšího pohlaví, ale ani nemají tolik síly či technického talentu. Není ale výjimkou, že hodinoví manželé chodí i do domácností, kde funguje muž, jen je pracovně vytížen, či mu některé práce nejdou. Některé ženy mají ale tendence se bát zavolat hodinové manžela, aby svého muže nějak neshodily. Není ale důvod se zdráhat. Služba hodinového manžela se osvědčila, a tak vidíte, že je spousta lidí, kteří si jeho služby objednávají, ať už se jedná o samotné dámy nebo ty se závazky. Hodinový manžel je tu od toho, aby vám spravil, zapojil nebo něco složitějšího poklidil, co je třeba. K tomu se vztahují i poznámky, co hodinoví manželé nedělají.

Protože se zde nejedná o klasickou úklidovou službu, tak hodinový manžel nepere, nemyje nádobí, nežehlí a klasicky neuklízí pokoje. Rovněž to není ani muž, kterého by si žena zavolala jako společníka, jedná se zde opravdu jen o opravy a řemeslné práce jednoduššího typu. Ovšem tyto služby vám mohou usnadnit život a vy tak budete mít více času pro sebe.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12879 (magazinpodnikani.cz#472)


Přidat komentář