Hodinový manžel - Nymburk a okolí

Potřebujete vyměnit vodovodní baterii, zapojit nový spotřebič, posekat trávu, vymalovat či smontovat nový nábytek a nemáte po ruce žádného muže, který by Vám pomohl? V tom případě, Vám můžeme vřele doporučit využití služeb hodinového manžela.

Služba hodinového manžela Nymburk a okolí

Služby hodinových manželů začaly být nabízeny v posledních několika letech a jsou stále populárnější. Tzv.** hodinovým manželem je muž, který za smluvenou cenu pomůže v domácnosti s různými klasickými „mužskými pracemi“**. Ať již se jedná o opravy a údržbu různých domácích zařízení, instalatérské práce, pomoc při vymalování či práce zahradnické.

Jak již z charakteristiky vyplývá, tato služba je určená spíše svobodným ženám, které nemají partnera, jenž by jim s takovými pracemi v domácnosti pomohl. Avšak s rostoucí popularitou začínají služeb těchto šikovných pánů využívat i běžné domácnosti. Ne každý manžel či partner má na tyto práce čas či potřebné znalosti.

Jak vznikla služba hodinového manžela?

Dnešní uspěchaná doba, kdy ani jeden z partnerů nemá čas starat se o domácnost, dala vznik této službě. Dříve to byl muž či partner, kdo prováděl různé domácí opravy, avšak ten někdy nemá dostatek času, potřebné vybavení či nutnou znalost. Právě proto vznikly služby hodinových manželů, které mají domácnostem či svobodným ženám usnadnit práci. Je přeci logické, že když existují lidé, nabízející služby hospodyň či úklidu, které usnadňují práci ženám, musí také existovat někdo, kdo nabízí služby čistě mužského charakteru.

Někteří mohou podotknout, že i dříve existovaly instalatérské či elektrikářské firmy, avšak tyto firmy jsou konkrétně zaměřené a jejich pracovníci mají rozsáhlé znalosti jen v určitých oborech. Hodinový manžel má naopak všeobecné znalosti a schopnosti provést různorodé opravy či údržby.

Proč využít služeb hodinového manžela?

Hodinový manžel Nymburk je profesionál v každém ohledu. Jedná se o zručného a šikovného řemeslníka, který má rozsáhlé zkušenosti s různorodými opravami či montážemi. Pokud tedy víte, že je nutné ve Vaší domácnosti (či kanceláři) provést různé opravy rozdílného druhu, služby hodinového manžela jsou tou nejlepší volbou.

Nabídka služeb hodinového manžela Nymburk a okolí

Pro lepší představu o nabízených službách uvedeme v následujících odstavcích nejčastější činnosti, kvůli kterým můžete objednat hodinového manžela.

Montáže či demontáže nábytku v Nymburku

Každý** hodinový manžel** je schopen kvalitně a rychle** smontovat nábytek** různých výrobců či naopak požadovaný nábytek rozmontovat. V případě montáže obrazů, zrcadel, poliček či jiných nástěnných předmětů Vám bez problému vyvrtá potřebné otvory, a to ať již do cihlové či betonové stěny nebo do panelů a dlaždiček. I pokud máte doma starší nábytek, u kterého dosloužily panty či jiné části, není problém jej opravit a opět uvést do provozu.

Instalatérské práce Nymburk

Dalšími nabízenými pracemi jsou různé typy instalatérských prací, jako jsou například výměny či opravy vodovodních baterií, opravy toalet či opravy a čistění odpadů. Každý hodinový manžel Vám také rád nainstaluje různé spotřebiče či kuchyňské přístroje, jako např. myčky, pračky apod.

Elektrikářské práce v Nymburku

Ač se nejedná o elektrikáře v pravém slova smyslu, může vám hodinový manžel pomoci i v oblasti základních elektrikářských prací. Je schopen Vám nabídnout služby spočívající např. v zapojení různých elektrospotřebičů, montáži světel, výměně žárovek, zásuvek či vypínačů.

Zahradní práce Nymburk

Pokud vlastníte zahradu a potřebujete vypomoci s její údržbou, i zde se hodí využít služeb hodinového manžela. Klasickými nabízenými službami je například sekání trávy, udržování zeleně, kácení menších stromů a vykopání jejich pařezu. Dále Vám může hodinový manžel shrabat listí či vypomoci s česáním ovoce.

Další služby hodinového manžela

Mezi další služby patří mimo jiné i výpomoc při malování, tzn. samotné malování a následný úklid. Dále zvládne různé drobné opravy, jako například opravy zlámaných či odpadlých dlaždiček, vydrolených spár, zničených částí nábytku apod. Vždy záleží spíše na typu problémů, které u Vás v domácnosti nastaly.

Výhody služby hodinového manžela

Výhody služeb hodinového manžela jsou:

  • Hodinový manžel má všeobecné znalosti ohledně různých řemeslných prací - stačí tedy zavolat jednoho řemeslníka a ne zvlášť instalatéra, elektrikáře apod.
  • Samozřejmostí je i to, že vlastní potřebné vybavení a Vy nemusíte složitě doma hledat, zda máte veškeré nutné instrumenty. I v případě, že by bylo nutné zakoupit nějaké nové součástky, můžete se spolehnout na hodinového manžela, zde je však jasné, že tyto součástky budete muset uhradit.
  • Další výhodou je možnost sjednání služby na určitou hodinu i o víkendu (avšak zde je často nutná rezervace značně dopředu).

Ceník služeb hodinového manžela Nymburk

Všeobecně se ceny stanovují za hodinu práce a samozřejmě se k nim připočítávají ceny různého použitého materiálu či součástek. Součástí ceny je také doprava do Vašeho bydliště, a proto je vhodné hledat služby hodinového manžela, který má provozovnu co nejblíže. Co se týče hodinové sazby, ta se nejčastěji pohybuje okolo 200 Kč, avšak často jsou poskytovány slevy za další započatou hodinu.

Váháte s využitím služeb hodinového manžela?

Stále váháte, zda využít těchto služeb? Možná Vám přijde ostudné, že si nejste schopni tyto práce obstarat sami. Pokud jste svobodnou ženou, není rozhodnutí o využití těchto služeb tak složité, ale u klasické domácnosti je možné, že by partnerovi připadalo ostudné, že je na tyto typy prací objednáván někdo jiný. Avšak realita je realita a není se za co stydět. Muži jsou často velmi pracovně vytížení, nemají potřebný materiál či prostě nejsou dostatečně zruční a nemají potřebné znalosti k těmto pracím. Tak proč si neušetřit starosti a přenechat některé práce hodinovým manželům?

Jak vybrat hodinového manžela?

Vzhledem k tomu, že si hodinoví manželé započítávají do ceny i dopravu, je logické vybrat takového, který má provozovnu blízko Vašeho bydliště. Nejlepší je samozřejmě pokud Vám služby konkrétního hodinového manžela někdo doporučí, jelikož hodinových manželů v dnešní době přibývá a těžko lze poznat, kdo poskytuje služby kvalitní a za odpovídající ceny.

Objednání hodinového manžela Nymburk a okolí

Pokud jste se tedy rozhodli využít** služby hodinového manžela**, není nic jednoduššího než mu zavolat či jej kontaktovat pomocí emailu. Domluvíte se, jaké práce byste po něm požadovali a jaký materiál či nástroje vlastníte. Pak si jen stačí dohodnout termín, který by Vám vyhovoval. Zde je vhodné upozornit na skutečnost, že pokud budete požadovat práci o víkendu, je vhodné rezervovat termín s velkým předstihem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12893 (magazinpodnikani.cz#501)


Přidat komentář