Garážová vrata a stínící technika - Chomutov a okolí

Slunce má rád snad každý. Jeho paprsky umí příjemně hřát. Pokud však již hřeje moc a paprsky slunce začínají obtěžovat, pak je dobré použít adekvátní zastínění. To umožňuje stínící technika, která je dnes nabízena v širokém výběru.

Současná nabídka stínící techniky

Ještě před nedávnem byla stínící technika takovou malou popelkou, která se dnes změnila v opravdu krásnou a širokou nabídku. Dříve se okna stínily zejména různými závěsy, pokud mělo být zastínění opravdu úplné, pak závěsy byly velmi těžké. Největším komfortem byla látková roleta v šedivém odstínu. Žaluzie se objevovaly spíše v obchodech. Velkou službu dělaly klasické dřevěné okenice. Ty časem měly polohovatelné dřevěné žaluzie. A vývoj stínící techniky šel dál. Lidé si přáli dokonalé zastínění, které by bylo polohovatelné, ale i krásné. Pomalu se tedy na trhu objevovaly dřevěné žaluzie, pak látkové a nakonec hliníkové. Rolety dostávaly nejen lepší mechaniku, ale i barevné provedení. Domy byly ozdobeny funkčními markýzami. A vývoj šel stále dopředu. Stínící techniky přibývalo a dnes je tak dokonalá, že ji lze ovládat i na dálku a stala se doplňkem interiérů i exteriérů.

Nabídka stínící techniky v Chomutově a okolí

Stínící technika se dělí na exteriérovou a interiérovou. Exteriérová stínící technika zahrnuje předokenní rolety a žaluzie, a markýzy.** Interiérová** nabízí mnohem širší nabídku. Stínící techniku dnes můžete ovládat mechanicky, pomocí elektromotorku, dálkově, nebo i centrální jednotkou, která stínící techniku ovládá podle nastaveného programu.

Předokenní rolety mechanické, elektrické Chomutov Předokenní rolety

Výrobci o nich říkají, že nejen stíní, ale také izolují. Dokonce říkají, že pokud si necháte nainstalovat kvalitní předokenní rolety, tak ušetříte ročně až jednu třetinu nákladů za vytápění. Předokenní rolety mohou být z hliníku i plastu. Jsou nabízeny ve velké škále barev, která umožňuje dokonalé sladění s barvou fasády a okolí domu. Rolety můžete ovládat elektricky, což je jednodušší, anebo mechanicky. Jejich montáž je velmi jednoduchá a to i přesto, že mohou být montovány v provedení podomítkovém nebo v provedení na omítku.

Venkovní žaluzieVenkovní žaluzie, ovládání klikou, motorkem Chomutov

Jsou účinným stínícím prvkem, který nejdete v mnoha odstínech i o různé šířce lamel. Ovládají se klikou nebo motorkem. Hodí se zejména k zastínění interiéru moderních domů.

Markýzy, zastínění balkonů, teras, restaurací na Chomutovsku

Jsou vhodné pro majitele balkónů, teras, ale i do restaurací, k zakrytí výloh obchodů. Dodávají se v zajímavém barevném provedení a tak krásně podtrhnou celý design okolního prostoru. Vybírat můžete ze dvou provedení. A to z provedení výsuvného a kazetového. Ovládání je buď elektrické, nebo mechanické. Ačkoli se to nezdá, tak markýzy umí zastínit opravdu velký prostor. A tak u velkých markýz je vždy lépe volit elektrické ovládání.

Vnitřní žaluzie meziokenní, předokenní Chomutov

Jsou klasickým doplňkem snad každého okna. Jejich výhodou je variabilita a mnoho možností připevnění na okna. To umožňuje použití jako meziokenní žaluzie, předokenní žaluzie, mohou se montovat na střešní okna, na okna atypická, dokonce i kulatá nebo oblouková. Vnitřní žaluzie mají velkou variabilitu stínění. Žaluzie můžete zcela vytáhnout, úplně sklopit, různě nastavovat jejich lamely tak, že odráží sluneční paprsky podle potřeby a zároveň propouští dostatek světla. Vnitřní žaluzie je možné montovat na okna ze všech moderních materiálů.

Plisé žaluzie - skládané látkové žaluzie

Plisované žaluzie jsou vlastně** skládané látkové žaluzie**. Jejich uplatnění najdeme u klasických pravoúhlých oken, dveří a střešních oken, ale i u oken atypických tvarů, jako jsou okna oblouková, trojúhelníková, kulatá a podobně. Plisé žaluzie vynikají také v** zimních zahradách**. Materiál plisé žaluzií je speciální tkanina, kterou zdobí nejrůznější vzory, dezény, barvy a potisky, nebo dokonce mačkané látky. Vybrat si můžete i stupeň propustnosti světla a místnost tak i zcela zatemnit. Výhodou těchto žaluzií je, že jsou antistatické.

Látkové rolety, nabídka v Chomutově

Jeden čas to vypadalo, že již o ně není zájem. Dnes však je jejich nabídka a ovládání tak zajímavá, že se rolety vracejí do interiérů našich domovů i na pracoviště. Výhodou nových rolet je zejména materiál, který se snadno ošetřuje, poněvadž je** antistatický** a má nešpinivou úpravu. Krásné jsou zejména rolety s motivy.

Vertikální interiérové žaluzie ChomutovVertikální žaluzie

Velmi se podobají japonským stínícím stěnám. Jsou však variabilnější. Vertikální žaluzie jsou z různých textilií, v neutrálním i barevném provedení. Mohou být i z dřevěných tkanin, dřeva či bambusu. Hliníková vodící lišta se nejčastěji upevňuje do stropu nebo překladu a je v ní zabudována hřídel, po které se posouvají či natáčejí drážky lamel. Ovládání je elektrické či mechanické. Vertikální žaluzie v dnešním provedení jsou velmi zajímavým doplňkem interiéru.

Chomutov panelové posuvné stěny

Jsou inspirovány Japonskem, a proto se jim někdy říká Japonské panelové stěny. Mají hliníkový rám, který je vyplněný látkou. Ta bývá s různými motivy a v krásných barvách. Panely jezdí v hliníkových lištách, které mohou mít i 5 kolejniček. Tak se z panelů může skládat i obraz.Jde tedy o zajímavý a oživující doplněk interiéru.

Chomutov sítě proti hmyzu

Sice nestíní, ale chrání nás před nepříjemným hmyzem. A tak se řadí do stínící techniky. Navíc sítě mohou být součástí rolet. A to pro okna i dveře. Sítě proti hmyzu mohou být instalované do speciálních rámů, které jsou pevné, otočné a posuvné. Po obvodu jsou přitom dokonale utěsněné kartáčky, které zabrání proniknutí i malého hmyzu.

Garážová vrata, nabídka garážových vrat na Chomutovsku

Moderní garážová vrata jsou vyrobena z materiálů, které jsou zajímavé vzhledem a zároveň dostatečně odolné proti zlodějům. Moderní je i způsob otevírání. Velmi často se instalují otevírací systémy, které jsou ovládány na dálku. Samozřejmě není problémem ani** ruční ovládání.** V podstatě je možné vybírat garážová vrata výklopná či kyvná, sekční, rolovací a posuvná. Dražší variantou jsou vrata posuvná, která se zasouvají do podlahy, teleskopická a sekční skládací.

Garážová vrataGarážová vrata

Stínící technika na míru Chomutov

Ať již si budete pořizovat stínící techniku nebo třeba vrata, pamatujte na jedno. Vždy je dobré vše pořídit u odborníků, kterým záleží především na zákazníkovi. Tak budete spokojeni vy i firma, která vám vše instaluje. Každá solidní firma totiž ví, že spokojený zákazník, znamená další zakázky a tudíž i další práci a výdělek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13884 (magazinpodnikani.cz#2858)


Přidat komentář