Elektroinstalace - Sokolov

Spolehlivě fungující elektroinstalace včetně všech elektrospotřebičů, hromosvodu a domácích telefonů tvoří základ spokojeného bydlení. Pokud něco ze zmíněného selhává, na nic nečekejte a přizvěte si domů odborníka v oblasti elektro.

Stavíte rodinný dům nebo rekonstruujete stávající elektroinstalaci v domě? Nebo bydlíte v bytě a z důvodu bezpečnosti jste se rozhodli pro výměnu elektroinstalace? V tom případě vám nezbývá, než se obrátit na elektrikáře, kteří nabízejí kompletní elektroinstalační práce a práce s tímto odvětvím spojené. Vybudování nebo rekonstrukce elektroinstalace včetně i jiných elektroinstalačních prací patří k základním a velmi důležitým pracím při každé stavbě, přestavbě nebo úpravě obydlí, při modernizaci kuchyně, při rekonstrukci bytového jádra a koupelny. Neodborně provedená elektroinstalace dokáže uživatelům pěkně znepříjemnit život a v určitých procentech případů vede i k vyhoření objektu. Vyvarujte se takto fatálních následků a využijte služeb v oblasti elektroinstalace Sokolov.

Elektroinstalace – Sokolov

Elektroinstalace Sokolov

www.ewg.cz

U elektroinstalačních prací více než u kterýchkoliv jiných záleží na kvalitně a pečlivosti jejich provedení. Své o tom ví i elektroinstalatér pan Walter Götzl, který se elektroinstalačním pracím věnuje již řadu let, díky čemuž nasbíral mnoho zkušeností a dokáže tak své zákazníky maximálně uspokojit. Pan** Walter Götzl** nabízí provedení rozvodů elektroinstalace v bytech, rodinných domech, kancelářích, dále provádí montáž hromosvodů, revize elektroinstalace a elektrických zařízení,** montáž domácích telefonů a zvonků** a mnoho dalších prací. Hledáte spolehlivost, kvalitu, preciznost a dobré ceny? Pak vytočte číslo: +420 775 625 904 nebo napište na adresu: e.w.g@seznam.cz a dohodněte se na spolupráci. Firmu pana Waltra Götzla najdete na adrese: Poděbradova 702, 357 35 Chodov.

Rekonstrukce rozvodů v bytě Sokolov

Mnoho majitelů panelových bytů se pouští do jejich rekonstrukce. Součástí těchto rekonstrukcí je i rekonstrukce rozvodů elektřiny. Původní byty a také staré domy jsou opatřeny nevyhovujícími rozvody a to hliníkovými, které v dnešní době už ani z části nesplňují normové požadavky a nároky z důvodu neustále se zvyšujícího počtu zařizovacích předmětů. Tím, že máte staré elektrické vedení, dochází často k vypadávání pojistek, ale může dojít i k požáru. Pokud je váš byt opatřen těmito hliníkovými rozvody, na nic nečekejte a naplánujte jejich výměnu.

Elektroinstalační práce

Oprava elektrických rozvodů, realizace elektrických rozvodů Sokolov

Oprava elektrických rozvodů se vždy provádí až po kompletní výměně zdravotně technických instalací, kterými jsou instalace vodovodu, kanalizace a plynu. Rozvod elektra je více flexibilní a vy se tak dobře vyhnete dalších rozvodů, protože jejich polohu již znáte. Velmi důležitý je dokonalý projekt elektra, čímž se vyhnete mnoha nepříjemnostem do budoucna. Před samotnou realizací elektrických rozvodů si dopředu promyslete, jaké zřizovací předměty budete používat a jaké bude jejich rozmístění, aby mohl elektrikář naplánovat rozmístění světel, vypínačů a zásuvek.** Nové rozvody** se aplikují do soklových plastových lišt. Pro rozvody ke světlům je možné použít zabudované trubky nebo se také nabízí možnost schovat rozvody do sádrokartonových konstrukcí. Soklové lišty působí velmi esteticky, důležitá je ale také manipulace s nimi a jejich montáž.

Montáž hromosvodů na Sokolovsku

Blesk je nebezpečný přírodní jev, který každoročně napáchá mnoho škod. Polohu místa, do kterého blesk zasáhne, není snadné dopředu vypočítat. Blesk si svůj cíl vybírá zcela náhodně a vy byste se tak na něj měli připravit. Pokud se rozhodnete ochránit své obydlí, jedním ze základních prostředků je instalace hromosvodu. Pokud vlastníte malý rodinný dům opatřený sedlovou střechou, bude vás stačit hřebenové vedení, ze kterého zpravidla vycházejí dva svody směrem k zemničům. U větších budov je ochrana složitější. Například u panelových domů se neobejdete bez soustavy vodičů.

Montáž hromosvodů

Výběr hromosvodu, klasické hromosvody, aktivní hromosvody

O nejvhodnějším způsobu ochrany domu před úderem blesku rozhodují vedle vás i příslušné elektrotechnické normy. A vhodnost hromosvodové ochrany pak posuzuje revizní zpráva. Veškeré práce spojené s instalací hromosvodu přenechejte odborníkovi, který ví, které zařízení je pro váš objekt nejbezpečnější. Základní rozdělení typů hromosvodů je jednoduché. Vybírejte buď z klasických hromosvodů, které jsou vyráběné z mědi nebo z pozinku, nebo z aktivních hromosvodů, které zajišťují účinnější ochranu majetku. Klasické hromosvody se vyznačují nižší cenou, jednoduchou instalací a navíc vypadají esteticky dobře. Pozinkové hromosvody je potřeba udržovat nátěrem. Měděné hromosvody se vyznačují dlouhou životností, ale zase o to vyšší cenou. Aktivní hromosvod najde své uplatnění zpravidla u větších staveb. Výhodou aktivního hromosvodu je, že není potřeba obalovat dům mnoha metry drátu. Je vám ale jistě jasné, že se jedná o nákladnější zařízení.

Revize elektra v Sokolově

Mnoho lidí elektro revizi zanedbává, protože elektřina není vidět, je schovaná za zdí, a proto ni hodně lidí zapomíná, nebo se o ni vůbec nezajímá a její stav přeceňuje. Nejhorší na staré a nevyhovující elektřině je, že dokáže ohrozit životy i zdraví lidí. Pravidelnými revizemi elektra předejDomácí telefonydete úrazu elektrickým proudem a ublížení na zdraví. Tím, že si domů přizvete revizního technika, budete vědět, v jakém stavu vaše elektřina je, a jak spolehlivě slouží elektrospotřebiče, elektroinstalace nebo hromosvody. Díky pravidelně provedené revizi elektra snížíte riziko nebezpečí požáru, nebo újmy na zdraví a na majetku. Revizní technik dokáže spolehlivě odhalit možné příčiny poškození elektrozařízení dříve, než k poškození skutečně dojde a vy tak můžete předejít mnoha problémům a ušetřit mnoho peněz. Revize elektro vyžadují platné zákony, nařízení vlády a vyhlášky. Pokud by došlo k požáru nebo k úrazu elektrickým proudem, můžete po pojišťovně uplatňovat náhradu škody pouze v případě, že máte vystavenou platnou revizní zprávu.

Sokolov montáž domácích telefonů

Domácí telefony a videotelefony, stejně jako domácí zvonky, slouží k otevírání dveří a bran v rodinných domech, bytech, kancelářích, v administrativních budovách, apod. Tento systém slouží ke kontrole prostoru před vstupními dveřmi nebo před brankou, k ovládání dveřního zámku a samozřejmě ke komunikaci v rámci objektu. Montáž domácích telefonů a zvonků je různá. Můžete je namontovat pod omítku nebo nad omítku. Pokud si nevíte rady s montáží těchto zařízení, rád vám pomůže elektroinstalatér, který vám zároveň může doporučit typ zařízení dle vašich požadavků, ceny, četnosti využívání, atd. Už vás nebaví pokřikovat z jednoho konce domu na druhý nebo z okna domu k brance? Rozhodli jste se pro instalaci domácího telefonu? Elektrikář vám pomůže jak s výběrem, tak i s instalací domácího telefonu, stejně jako s jeho správným nastavením. Elektrikář vám dokáže domácí telefon i opravit, abyste se na něj mohli vždy spolehnout.

Profesionální elektroinstalatér v Sokolově

Zkušený elektroinstalatér si poradí vedle montáže hromosvodů, domácích telefonů a zvonků také s dalšími pracemi, jako např. s montáží elektrických spotřebičů, s instalací televize a dalších funkčních zařízení, s kterými si nevíte rady. Práce s elektřinou je nebezpečná a je opravdu tou nejlepší volbou přenechat ji zkušenému elektrikáři. Jen tak vám budou přístroje dobře a spolehlivě fungovat a vaše zdraví bude ochráněno.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13737 (magazinpodnikani.cz#2710)


Přidat komentář