Brazilský Global keratin - kadeřnictví a kosmetika Praha

Která žena nechce vypadat dobře? Většinou musíme svému vzhledu alespoň trochu dopomoct, abychom se cítily přitažlivě a aby nás takto vnímalo i okolí. Kadeřnické a kosmetické služby by měly být naprosto samozřejmými službami každé moderní ženy.

Stačí tak málo, aby byla žena krásná, šťastná a aby z ní vyzařovala ta správná energie. Vyhledejte profesionální kosmetický salon a nechejte se personálem hýčkat. Během chvilky z Vás může být opět spokojená žena, za kterou se nejeden muž otočí. Každá žena si zaslouží být krásná, tak proč ne zrovna Vy?

Brazilský Global keratin Praha

Brazilský keratin byl vyvinut v Brazílii v roce 2006. Jde o čistě přírodní produkt určený k regeneraci a tvarování vlasů bez jakéhokoliv jejich poškození. Jeho primární využití je pro dlouhodobé tvarování vlasů. Pokud máte vlasy nezdravé, roztřepené, krepaté a nebo poškozené sluncem nebo chemickými přípravky, právě pro vás je brazilský keratin možností, jak své vlasy účinně uzdravit, vyhladit a dodat jim ten správný šarm a lesk. Navíc jsou výsledky brazilského keratinu zjevné bezprostředně po jeho aplikaci. Brazilský keratin dokáže vyplnit poškozený vlas, čímž dojde k jeho vyhlazení a vyrovnání. Brazilský keratin vyrábí několik firem. Keratin od firmy Global se do vlasu dodává ve svém přirozeném, surovém stavu, nikoliv vařeném, jak je tomu u jiných brazilských keratinů. Díky tomu je zvýšena jeho účinnost a kvalita. Zatímco narovnávání vlasů chemickým způsobem vlasy poškozuje, což má za následek jejich častější vypadávání, ztrátu lesku nebo třepení konečků vlasů, brazilský keratin velmi účinně vlasy narovná bez žádného poškození a bez změny struktury vlasů.

Pro koho je brazilský keratin určený?

Brazilský keratin uvítají všichni ti, kteří mají problémy se svými vlasy, ať už proto, že jsou jejich vlasy vysušené, poškozené, nelesklé nebo mají vlasy vlnité a byli by rádi, kdyby jejich obličej zdobily vlasy rovné. Jednoduše řečeno, brazilský keratin je určený pro ty, kteří chtějí mít vlasy rovné nebo naopak vlnité, kteří chtějí vlasy zdravé, lesklé a přirozeně dlouhé.

Jak se brazilský keratin aplikuje?

Aplikace brazilského keratinu není náročná a přitom vám ušetří hodně času s každodenní úpravou vlasů po několik následujících měsíců, zpravidla po 3-4 měsíce. Brazilský keratin ale musí být aplikován správně, jinak může dojít k poškození vlasů. Proto se vždy doporučuje nechat si brazilský keratin aplikovat v osvědčeném kadeřnickém salonu, kde se o vás postarají zkušení odborníci vlastnící potřebná osvědčení. Jen tak keratinová kůra dlouho vydrží a vaše vlasy budou vypadat po mnoho měsíců krásně a zdravě. Pokud si vlasy barvíte, je nejvhodnější provést aplikaci brazilského keratinu současně s barvením. K aplikaci brazilského keratinu se potřebuje čistící šampon, brazilský Global keratin, profesionální žehlička na vlasy, a další kadeřnické pomůcky, kterými je každý lepší salon vybaven. Při samotné aplikaci se vlasy nejdříve umyjí čistícím šamponem, po jejich proschnutí se začne Global keratin nanášet na prameny vlasů – postup nanášení je nejlépe známý profesionálnímu týmu kadeřníků. Poté, co je keratin nanesen, se vlasy důkladně vyfoukají a po jednotlivých pramenech se vlasy vyžehlí do požadovaného tvaru.

Kadeřnictví Praha

Nejen šaty dělají člověka. Pokud jdete, co se týká oblečení, s módou a pořád to není ono, dalším krokem k dokonalosti pro vás může být i vhodně zvolený účes. Hlavním cílem profesionálních kadeřnických salonů je nabídnout svým zákazníkům služby ve vysoké kvalitě, vždy podle přání zákazníka a dle jeho nálady. Některá kadeřnictví dokonce poskytují i odbornou konzultaci na vynikající úrovni a poradí vám, jak o své vlasy pečovat, stejně jako vám pomůžou zvolit ty nejvhodnější výrobky pro vaše vlasy. Profesionální kadeřnické salony dokážou uspokojit všechny vaše představy, ať již žádáte o klasické či extravagantní stříhání, o barvení, melírování, prodlužování vlasů, keratinové kůry, apod.

Kadeřnické služby v Praze

Kadeřnické služby zahrnují celou řadu vlasových úprav, ať už se jedná o střihy dámské, pánské nebo dětské. Zatímco muži se často spokojí se stříháním, barvením a melírováním vlasů, ženy rády využívají i jiných kadeřnických služeb, mezi které patří foukání, barvení, přeliv, melírování, vodová nebo trvalá ondulace, společenské účesy, prodlužování a narovnávání vlasů a další. Samozřejmě že je velmi důležitá zkušenost kadeřníků, jejich praxe a absolvování kadeřnických kurzů, díky nimž nejenom že znají nejnovější vlasové trendy, ale dokážou je aplikovat i na svých zákaznících, ale stejně tak je i důležitá kvalita vlasových prostředků, které při své činnosti používají. Kvalita produktů se odráží na celkovém výsledku, na trvalosti účesu, na barvě vlasů a na celkovém vzhledu víc, než si myslíte.

Kosmetika Praha

Návštěva kosmetického salonu je vždy výhodnou a dobrou investicí. Je to investice do Vás samotných. Výsledkem návštěvy kosmetického studia je zdravá, pevná a čistá pleť a odpočatý organismus. Buďte i Vy ke své pleti shovívavá. Vždy se vyplatí, pokud se budete o svou pleť starat a pravidelně ji hýčkat. Kosmetické kúry dokážou vylepšit vzhled pleti, až se budete divit. Každá změna potřebuje svůj čas a ne jinak je tomu i u pleti. Proto buďte trpělivá a po pravidelných kosmetických procedurách se výsledky dostaví.

Jak probíhá profesionální kosmetické ošetření

Délka kosmetického ošetření se samozřejmě odvíjí od druhu ošetření, od věku, od vašeho přání, od stavu vaší pleti, ale také od ročního období.  Přibližně však ošetření trvá 90 minut a zahrnuje ošetření jak obličeje, tak i krku a dekoltu. Používaná kosmetika je vždy volena tak, aby byla vhodná pro váš typ pleti. Profesionální kosmetičky dokážou sestavit kúru vhodnou přímo vám na míru, což povede k vaší naprosté spokojenosti. Ošetření pleti je pro vás i relaxací. Kosmetické ošetření začíná důkladným odlíčením a pleťovým peelingem, který odstraní odumřelé buňky a vyhladí pleť. Dále můžou být přiložené bylinné obklady a provede se hloubkové čištění pleti. Kosmetická masáž obličeje a dekoltu bývá téměř samozřejmostí a poskytne vám celkovou relaxaci a uvolnění. Kosmetička zvolí vhodnou pleťovou masku, po které na vaši pleť aplikuje pleťový krém přesně dle vašeho typu pleti. Pokud se chystáte na večeři s přáteli, jdete nakupovat nebo zkrátka jinam do společnosti, je možné celkové kosmetické ošetření dokončit i jemným denním make-upem.

Kosmetické služby v Praze

Mezi velmi žádané a vyhledávané kosmetické služby patří bylinné zábaly obličeje, hloubkové čištění pleti, masáž očních partií, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťové masky, epilace obočí, barvení řas a obočí, depilace okolí rtů, horních a dolních končetin, depilace třísel a podpaží, depilace zad i hrudníku, masáž rukou nebo denní či večerní líčení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13695 (magazinpodnikani.cz#2668)


Přidat komentář