Angličtina - Praha, Brno

Současná doba na nás klade čím dál větší nároky. Bude jen otázkou času, kdy se bez znalosti alespoň jednoho světového jazyka, neobejdeme. A to se bude týkat nejen profesního, ale i osobního života. S výukou bychom tak neměli otálet.

Většina z nás má volného času poskrovnu a na otázku, jak se máme, odpovídáme, že nestíháme. Na druhou stranu, ruku na srdce, kolik času jen tak „promrháme“ například sledováním televize, mailováním, bezcílným bloumáním po internetu? Stačí i trocha, čtvrt či půlhodina denně, kterou „ukrojíte“ z volného času pro Vaši lepší budoucnost.

Výuka cizího jazyka, výuka angličtiny v Praze a Brně

Ano, lepší budoucnost, to není klišé či fráze. Investice a věnovaný čas do výuky cizího jazyka, například angličtiny, se Vám velmi záhy vrátí. Budete se moci ucházet o lepší, zajímavější práci, o vyšší pozici, doslova se Vám otevřou doposud uzavřené možnosti. Na dovolené v zahraničí nebudete muset jen tak gestikulovat a pracně hledat ve slovníku potřebný výraz. A takto bychom mohli pokračovat.

výuka dětí

Výuka angličtiny pro každého bez rozdílu věku

A to, že jste již dospělí, máte již nějaký ten „křížek“, takže není nutné a potřebné začít s něčím novým, neznámým? Nikdy není pozdě začít, i když v dospělosti se obecně hůře učí a vstřebávají nové poznatky. A krom toho, nikdy nevíte, kdy se Vám nové znalosti, vědomosti budou hodit. A děti? Ty je možné svým způsobem přirovnat k houbám, jak doslova nasávají nové vědomosti. Chcete-li zajistit Vašim dětem doopravdy lepší budoucnost, pak určitě neváhejte a přihlaste je do některé z kvalitních výuk, zaměřených na výuku dětí angličtiny, třeba přímo s rodilým mluvčím.

kurzy angličtiny

Angličtina – Praha, Brno

Právě s novinkou výuky dětí s rodilým mluvčím v Brně a Praze přichází společnost BIEB: Business International English Brno. Tím však nabídka zdaleka nekončí. Paní Monika Janištinová nabízí také výuku angličtinyBrno a okolí se zaměřením na všeobecnou angličtinu, obchodní angličtinu a anglickou konverzaci. Ani zájemci z hlavního města nebudou ochuzeni, neboť v nabídce je také výuka angličtiny Praha. Dohodnout se můžete i na firemních kurzech angličtiny, překladech, tlumočení. Nemáte-li času „na rozdávání“, pak pro Vás může být více než zajímavá výuka angličtiny přes skype s rodilým mluvčím. Více o nabídce, včetně informací o aktuálních a žádaných prázdninových intenzivních kurzech, viz http://www.bieb.cz/.

Na příslušný, Vámi vybraný kurz se pak můžete přihlásit přímo na webových stránkách. Pro objednávku** výuky v Praze** můžete Vaši poptávku zaslat na e-mail praha@bieb.cz. Pro více informací můžete napsat lektorce angličtiny paní Janištinové na e-mail monika@bieb.cz. Připojujeme také tel: +420 603 960 696.

U BIEB můžete očekávat individuální přístup, kvalitní výuku zajištěnou kvalifikovanými, zkušenými českými lektory i rodilými mluvčími a možnost vybrat si, zda proběhne výuka u Vás doma, ve firmě, či na jiném místě, které Vám bude vyhovovat, a to včetně termínu.

Výuka angličtiny přes skype

Říká se, že moderní dobu jen těžko zastavíme. Vše jde dopředu mílovými kroky. Na druhou stranu, proč se bránit vymoženostem a novinkám, které nám život usnadní, ulehčí. K těmto „vymoženostem“, která však již úplnou novinkou není, přesto však není ve všech směrech na 100% využitelná, patří skype.** Skype**, tak jako i jiné technologie, má své příznivce i odpůrce. Skype je mnohem rychlejším způsobem komunikace, než například e-mail. Možnosti, které nabízí skype, se mohou týkat také progresivní, dynamické a efektivní výuky angličtiny.

Výhody výuky angličtiny přes skype

Výuka angličtiny přes skype přináší hned řadu výhod, které nejsou zanedbatelné. V prvé řadě se nemusíte nikam štrachat, připravovat na cesty, oblékat. Již jenom tímto ušetříte hodně času, ale také peněz. Odpadnou Vám výdaje za jízdenky, benzín aj. Vedle ušetřeného času a peněz je však zde i výhoda v podobě efektivního způsobu výuky angličtiny. Prakticky kdykoli, kdy se domluvíte s Vámi vybraným rodilým mluvčím, se můžete připojit a začít konverzovat. Skype Vám umožní, že budete schopni porozumět daleko lépe i rychleji, než při jiné formě výuky, třeba „těžkopádné“ formě psaného kurzu, a to třeba i s možností poslechu nahrávek. Rodilý mluvčí přes skype s Vámi bude „živě“ komunikovat. Nebude se jednat o žádnou nahrávku. Bude okamžitě reagovat na Vaši konverzaci, opravovat Vás, radit Vám aj.

Výuka angličtiny s rodilým mluvčím Praha, Brno

U rodilého mluvčího ještě chvíli zůstaneme. V případě výuky cizího jazyka si můžete vybrat, zda dáte přednost českému lektorovi, nebo rodilému mluvčímu. Záleží na vzájemné domluvě. Někdo volí pro „první oťukání“, seznámení se s** angličtinou** českého lektora. A pro další kurz, například intenzivní prázdninový, či konverzační, individuální, pak volí rodilého mluvčího. Jak výuka s českým lektorem, tak výuka s rodilým mluvčím přináší výhody. S rodilým mluvčím si zlepšíte Vaši výslovnost, ale také rychleji a lépe osvojíte hovorovou angličtinu. Při výběru rodilého mluvčího máte možnost si zvolit mluvčího z Velké Británie, Nového Zélandu, Austrálie. Co země, krajina, to tak trochu jiný přízvuk, akcent. Takže, co Vám bude bližší, rozpoznatelnější a přijatelnější, to si můžete zvolit.

Firemní kurzy angličtiny Praha, Brno

Podnikáte, jste majitelé firmy, zaměstnáváte pracovníky? Přemýšlíte, jakým způsobem si „udržet“ a motivovat Vaše zaměstnance, jaký bendit by pro ně a zároveň pro Vás byl zajímavý? Vstupenky, lístky, permanentky do divadla, do posilovny, na zápasy apod., mohou být pro někoho lukrativní, ale bendit ve formě výuky angličtiny je přeci jen o nějakou tu úroveň výše. Firemní kurzy angličtiny budou přínosem pro obě strany, tj. pro Vás jako zaměstnavatele, i pro zaměstnance. Zaměstnanci si zvýší, prohloubí svoji kvalifikaci, zvýší se jim také uplatnění na trhu práce. A vy budete mít flexibilní, kvalitní zaměstnance, kteří budou moci komunikovat v cizím jazyku. Tímto budete moci také být zajímavým partnerem, obchodním klientem pro zahraniční zákazníky, firmy aj.

Profesionální překlady a tlumočení v Praze a Brně

Potřebujete profesionální překlad, či tlumočit při důležitém jednání, akci? Sami se dorozumíte, ale nemůžete zastat veškerou práci sami? A Vaši zaměstnanci, či známí se bohužel necítí, či nemají takové znalosti, aby dané zastali? Pak můžete využít možnosti překladatelských služeb, nebo tlumočení od profesionálů, zkušených lektorů. U nich máte jistotu, že nedojde k nepříjemným situacím, zádrhelům aj.

Praha, Brno výuka angličtiny pro děti s rodilým mluvčím

Začali jsme s výukou angličtiny pro děti a také s ní „skončíme“. Již v úvodu jsme se dotkli důležitosti znalosti cizího jazyka, a to i v případě našich dětí. Sice se v dnešní době angličtina vyučuje i na základních školách, přesto však můžete ještě podpořit a zvýšit možnosti výuky u Vašich dětí, Vy sami a nespoléhat se jen na to, co se „možná“ naučí a pochytí. Již malé děti můžete přihlásit na výuky angličtiny, a to s rodilým mluvčím. Sami uvidíte, jaký významný pokrok díky této, systematicky vedené výuce, Vaše děti udělají. V nabídce jsou například individuální lekce angličtiny, nebo také lekce dětí ve dvojici. Při hromadné výuce, která probíhá právě ve školách, se učitel, lektor nemůže natolik věnovat dětem, jako při individuální výuce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13541 (magazinpodnikani.cz#1946)


Přidat komentář