Zednické práce - Žďár nad Sázavou

Zednická práce je řemeslo, bez kterého se stavba ani rekonstrukce nikdy neobejdou. Profesionální práce zedníka jsou k nezaplacení, pokud jsou provedeny kvalitně a zaručí dlouhou životnost a funkčnost stavby.


V dnešní době si lidé váží každé chvilky volného času, který stráví kvalitně. Stavbou domu se dnes již málokdo zatěžuje. Je to stresující, zabere veškerý volný čas rodině po mnoho měsíců nebo i let a je to celkově vyčerpávající. Na veškeré
zednické práce se dnes objednává profesionální zedníkči stavební firma. Pro stavbu domu, rekonstrukce, pokládku dlažbyv interiéru i exteriéru, vyzdění plotuatd.

Stavba základové desky domu Žďár nad Sázavou

Stavba domu se začíná základovou deskou. Stavba základové desky vychází z projektové dokumentace. Základová spára je uložena v takové hloubce, kde zeminu nepromrzá, což je od 80 do 120 cm. Hloubku lze snížit až na 50 cm vhodnou tepelnou izolací. Před betonáží základových pásů je třeba nachystat veškeré rozvody instalací. Správně a kvalitně založit základy domu by mělo být prioritou. Škody se jen těžce napravují a navyšují náklady stavby.

Pokládka zámkové dlažby Žďár nad Sázavou

Zámková dlažba je nejen krásná, ale je také nesmírně praktická z hlediska čistění a údržby. Chcete-li mít nádhernou dlažbu kolem domu kvalitně položenou, kterou budete užívat spoustu let, zařiďte si profesionální pokládku. Tato dlažba se využívá na stavbu parkoviště, chodníčků či teras.

Žďár nad Sázavou oplocení pozemku

Prostor kolem domu je třeba oplotit, aby se zamezilo vstupu nežádoucích osob na soukromý pozemek. Jednoduché ploty jsou pletivové, s ocelovými, dřevěnými, nebo betonovými sloupky. Vybrat si můžete ploty z dřevěných prken, fošen nebo palubek. Ploty kované bývají zdobené. Dále se staví ploty zděné, které působí jako maximální bariéra před nežádoucími pohledy do soukromí. Vyzdívají se z cihel, kamene, používají se tvarovky nebo ztracené bednění. Při stavbě plotu je ideální dohodnout se se sousedem a podělit se tak o náklady na jeho stavbu i údržbu. Myslete na to, že pouze přesné technické provedení konstrukce plotu zaručí jeho spolehlivou životnost.

Rekonstrukce a přestavby bytových jader ve Žďáru nad Sázavou

Zbavit se starého umakartového jádra je přáním každého, kdo takové ještě v bytě má. Umakart nevyhovuje z užitného ani estetického hlediska a bývá často zdrojem plísní. K rekonstrukci bytového jádra se ale přistupuje také z důvodu jeho zvětšení. Nové jádro se vyzdívá tvárnicemi Ytong, nebo suchou cestou s použitím sádrokartonu. Pro tuto rekonstrukci je nutné si pečlivě vybrat vhodnou stavební firmu, která zaměří prostor a pomůže navrhnout nové dispozice.

Postup přestavby bytového jádra

Začíná se vybouráním původního jádra, vyvezením a likvidací suti. Založí se půdorys dle projektu a vyzdí se skelet jádra. Ukotví se příčky a do zdí či podlah se vysekají drážky pro rozvody vody a odpadu a také elektřiny. Perlinkou se zpevní zdivo na stěnách, nanese se stěrka a štuková omítka. Stěny nad vanou a kolem sprchového koutu se izolují hydroizolační stěrkou. Zazdívá se vana a sprchový kout, provádí se často sádrokartonový podhled, do kterého se zapustí bodová světla.

Obkládačské práce Žďár nad Sázavou

Před obkládáním se vyrovnává podlaha i stěny a může se začít obkládat. Zde je nutný pohled profesionála, který si rozvrhne obklady tak, aby výsledný obklad působil esteticky. Obklady a dlažba se vyspárují flexibilní spárovačkou.

Fasáda domu, realizace nové fasády Žďár nad Sázavou

Konečně přišel čas k rekonstrukci exteriéru domu? Fasáda plní důležitou ochrannou funkci a určuje jeho vzhled. Oprýskaná fasáda působí nevzhledně a popraskaná, opadávající fasáda se musí co nejrychleji profesionálně opravit, aby se předešlo větším škodám, či dokonce úrazům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14191 (magazinpodnikani.cz#3168)


Přidat komentář