Zednické práce a rekonstrukce - Brno a okolí

Potřebujete poradit a pomoci se stavbou či rekonstrukcí? Pak nejlépe uděláte, když se obrátíte na odborníka. Žádná kniha vám neporadí tak dobře jako zkušený odborník, který se vyzná v moderních technologiích.

Zednické práce a rekonstrukce - Brno a okolí

Říká se „Zedničina, to je dřina“ a vůbec to není daleko od pravdy. Navíc pro laika je** zedničina** jedna velká neznámá. Ono to vše vypadá jednoduše, ale není. Dnes je řada moderních materiálů i technologií, které ukazují, jak je zedničina složitý a náročný obor. Vždyť zahrnuje celou řadu stavebních metod, růbytové jádrozných druhů prací, které mnohdy spolu nemají mnoho společného. Stačí se jen podívat na druhy nabízených domů. Každý je z jiného materiálu, má jiný způsob stavby a zároveň i jiné možnosti ovládání, což dům staví do různých úsporných stupňů. A nejde jen o stavby domů, ale i o rekonstrukce. Ty jsou snad ještě složitější. Vždyť je nutné skloubit nové a staré materiály i technologie. A to je mnohdy velký oříšek.

V Brně o okolípůsobí pan Jan Papírník, který nabízí:

  • zednické práce
  • obkladačské práce
  • rekonstrukce bytů a bytových jader

Navíc pan Jan Papírníkvyniká dlouholetými zkušenostmi a jeho práce je precizní, přesná a rychlá. Ke své práci používá pouze kvalitní materiál.

Pokud Vás nabídka pana Jana Papírníkazaujala, zavolejte mu na číslo: 602552137** , nebo napište na e-mailovou adresu: stavpa@seznam.cz**

Vězte, že budete absolutně spokojeni stejně jako celá řada zákazníků před Vámi.

Zednické práce a rekonstrukce - Brno a okolí
Jan Papírník
tel.: 602552137
e-mail:stavpa@seznam.cz

Zednické práce a rekonstrukce - vnitřní a venkovní

To je celá řada různých prací a technologií. V zásadě jde o** venkovní a vnitřní zednické práce** a pak o suchou a mokrou výstavbu. Všechny tyto práce však mají jedno společné. Jde o preciznost a odbornost, která je nutně musí provázet. Pokud tomu tak není, pak je často znehodnocen materiál bez možnosti jacihlykékoliv opravy. Tak může dojít i k mnohatisícovým škodám. K čemu vám jsou nádherné obklady a dlažba, které vám někdo špatně položí. Pokud tomu tak je, budete se po léta dívat na škaredou práci, která krásu kachlí poslala do nenávratna a zároveň se vám bude po dlažbě špatně chodit. A oprava? Zde není možná. V zednictví se vše pojí na hotovo. Opravit znamená bourat, vyvážet a kupovat nové. To je důvod, proč pečlivě zvážit, koho si na zednické práce pozvete. Nejlépe je vybírat zedníka podle doporučení a referencí. To je určitá jistota. Navíc platí pravidlo, že o špatně provedené práci se dozví 3 krát více lidí, než o té kvalitní. Má-li tedy zedník mnoho kladných referencí a zároveň vám ho doporučují i přátelé a známí, pak neváhejte a objednejte si služby právě u něho. Jistě budete spokojeni.

Rekonstrukce objektů na Brněnsku

To je to samé co nová stavba. Ale myslím si, že rekonstrukce je mnohem náročnější. Jde totiž často o** rekonstrukce** objektů, ve kterých se bydlí nebo pracuje. A rekonstrukce to je nepořádek, zmatkoupelna na klíček, špína a ještě mnoho dalších omezení, podle toho, co se vlastně rekonstruuje. Přesto je rekonstrukce takovým malým zázrakem. Pokud totiž máte šikovného zedníka a řemeslníka, pak z toho všeho zmatku vyjde něco úžasného, co změní vaše bydlení či pracoviště k lepšímu a celkově dostanou prostory nejen krásnější design, ale budou i úspornější, co se nákladů týče. A to již stojí za trochu nepořádku a nepohodlí.

Obklady a dlažby do exteriéru i interiéru Brno

Patří k prvnímu, co se často mění a rekonstruuje. Vždyť i obklady podléhají módě. A to přesto, že se nemění až tak často. Ale po nějakých 25 až 30 letech se velmi často mění obklady v koupelnách, na záchodech i v kuchyních. Zejména pokud jde o panelové a bytové domy. Zde si tyto prostory rekonstrukci opravdu zaslouží. U obkladů je důležité vybírat podle parametrů. Je nutné dávat pozor na to, kam se jednotlivé kachle hodí. Tedy zda jde o venkovní mrazuvzdorné kachle, nebo vnitřní, důležitá je také nasákavost a opotřebení.

I dlažby je nutné časem vyměnit. Platí zde vše, co bylo napsáno o obkladech. Rozdíl je jen u výběru dlažby. Zde je nutné brát největší zřetel na opotřebení podle zátěže a na protiskluzovost. Ta je dokonce zásadní. Kluzká dlažba může způsobit i vážný úraz, proto je důležité zkusit, zda dlažba opravdu neklouže, ani když je mokrá. Velmi důležitá je u dlažby i otěruvzdornost, která je ve škále od jedné do pěti. Pro běžný provoz postačí výrobky hodnocené stupněm 3. Jednička trpí i při chůzi v botách, zatímco 5 boty nevadí.

Zednické práce a rekonstrukce - Brno a okolí
Jan Papírník
tel.: 602552137
email:stavpa@seznam.cz

Sádrokartony - izolace hluku, protipožární vlastnosti

Jsou moderní a všestranné. Umí toho opravdu hodně. Jejich použití je vhodné pro stavby i rekonstrukce. Dokonce u rekonstrukcí asádrokartonové práce staveb komerčních prostor tvoří sádrokartony až 70% stavebních technologií. A to již je co říci. Sádrokarton má jedinečné vlastnosti. Je zdravotně zcela nezávadný, lehký, tvárný, variabilní, vyrábí se v mnoha variantách, lze ho použít v řadě prostředí i interiérů, dá se upravovat podle přání, práce s ním je rychlá a ke kladům patří i příjemná cena. Sádrokartony se hodí do klasických i moderních interiérů. Jejich zásluhou změníte dispoziční rozměry bytu, přeměníte půdu na krásný podkrovní byt, změníte k nepoznání bytové jádro. Navíc sádrokarton dobře** izoluje hluk** a také ho lze použít jako protipožární obklad.

Malířské práce Brno, malíř na Brněnsku

Malování patří k nezáviděným pravidelným úpravám bytů a vůbec našich domovů a pracovních prostor. Ovšem i tato nezáviděníhodná práce dokáže malé zázraky. Změní prostory, projasní je, vyčistí je, dodá jim optimizmus, z omšelého vytvoří veselé příjemné. Stačí si jen s malířem dohodnout ty správné barvy a techniku výmalby.

Plovoucí podlahy, pokládka podlah Brno

Plovoucí podlahy patří také k velmi častým rekonstrukcím bytových i komerčních prostor.

plovoucí podlaha

Dá se říci, že plovoucí podlahy jsou hitem v bydlení posledních desetiletí.*** *Rychlost, úspora práce a nákladů, které jednoduchá pokládka plovoucích podlah přináší, patří k hlavním přednostem, proč dostávají plovoucí podlahy přednost před ostatními druhy podlah. Výhodou moderních plovoucích podlah je, že jsou dnes téměř dokonalé. Moderní pokládka zcela odstraňuje kročejový hluk, poškození vlhkostí, problém tepelnou izolací. Navíc získáte podlahu, která je krásná, opravitelná a dobře se udržuje. Přitom vybírat můžete z provedení v laminu, dřevě, bambusu, korku, vinylu či marmolea.

Krása interiéru i exteriéru

Vynikne, jen pokud ji dělají odborníci. A spokojenost vyvolá, jen pokud ji dělají odborníci na vaše přání. Pokud tedy chcete žít v krásném prostředí, pak oslovujte výhradně ověřené a doporučované odborníky. Opravdu se to vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13875 (magazinpodnikani.cz#2849)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 05.09.2013 21:02
Re: Zednické práce a rekonstrukce - Brno a okolí Uměl by jste udělat v chatce koupelnu,záchod a celou ji zateplit?Mohl by jse přeběžně cenu?Děkuji jebasová


Přidat komentář