Zednické a malířské práce Nový Jičín a okolí

Na zednické práce většinou navazují i práce malířské, aby bylo dílo skutečně plně dokončené. Pokud narazíte na odborníka, který má v portfoliu svých služeb komplexní zednickou činnost včetně vymalování, neváhejte jej oslovit.

Mezi zednické práce patří celá řada stavebních činností, od těch drobných až po rozsáhlé. Pod zednické práce spadá samozřejmě zdění a omítání, ale také realizace obkladů a dlažby, zateplování domu, práce se sádrokartonem, pokládka podlah, rekonstrukce bytového jádra nebo kompletní rekonstrukce obydlí. Výsledky zednických prací jsou vždy viditelné, a proto se více než u jiných vyžaduje jejich přesné a precizní provedení.

Zednické a malířské práce Nový Jičín a okolí

Nevíte si rady se zednickými a malířskými pracemi v Novém Jičíně a okolí? Můžete se obrátit na specializovanou firmu, která nabízí:

  • obklady, dlažby, obklady umělým kamenem
  • sádrokartony
  • malby, nátěry, nátěry fasád
  • zednické práce
  • plovoucí podlahy
  • zateplování budov
  • dřevěné stropy (podlahy), kazetové stropy
  • rekonstrukce bytový jader

Zednické práce, rekonstrukce bytů, zedník Nový Jičín a okolí

Výčet zednických prací jsme naznačili již v úvodu našeho článku. Je nutné podotknout, že bez těchto prací se neobejde žádný objekt. Nemusíte zrovna stavit nebo rekonstruovat bydlení, abyste byli nuceni volat zedníka. Stačí, když vám doma začne praskat stěna, když se odloupne kus omítky, nebo když se rozhodnete nově vydláždit předsíň. Ani při takto drobných úpravách se neobejdete bez odborníka, který vám zaručí rovné stěny, vodorovné a stejně široké spáry mezi dlaždicemi, apod. Zedník provádí mnoho prací, bez kterých se jen stěží v životě obejdete. Jestliže plánujete rekonstrukci bytu nebo se chystáte na zimu zateplit dům, domluvte si zedníka v dostatečném časovém předstihu, protože zedník, který je opravdu dobrý a zkušený, má často plný diář na několik týdnů až měsíců dopředu. Vzhledem k tomu, že zednické práce zahrnují mnoho různých prací, raději se zedníka dopředu zeptejte a domluvte se s ním, co byste chtěli provést, ať máte jistotu, že do jeho oblasti patří i váš požadavek.

Rekonstrukce bytů - pokládka podlah, montáž sádrokartonu Nový Jičín

Mezi zednické práce patří i rekonstrukce bytů, které zahrnují např. přestavbu koupelen nebo pokládku plovoucích podlah a nových obkladů a dlažeb. Součástí rekonstrukcí bytů jsou samozřejmě i konzultace a cenová nabídka, na základě čehož se vy sami rozhodnete, zda do rekonstrukce s danou firmou půjdete či nikoliv. Rozhodně neplatí, že co je nejlevnější, je nejlepší. V rámci rekonstrukce bytu a domu dochází k montáži sádrokartonu, což představuje rychlý a suchý způsob, jak vytvořit nové vnitřní konstrukce. Za velmi dobrých cen můžete nechat vzniknout novým prostorám. Nebo máte po rekonstrukci domu a rádi byste ji završili zateplením fasády? I s touto prací si poradí zkušený zedník, díky jehož zručnosti, znalosti a odbornosti snížíte tepelné ztráty a náklady na vytápění.

Nový Jičín malování interiéru, tapetování

Technik, jak vymalovat pokoje vašeho bytu, existuje velké množství. Pryč jsou doby, kdy se každá stěna vymalovala na bílo, a všichni byli spokojeni. Dnešní doba přeje veselým barvám, barevným tapetám a různých vzorům, které dokážou luxusně ozdobit každý interiér. Pomocí dokonalého vymalování nebo vytapetování dokážete byt obléci do nového kabátu. Již vás omrzely bílé stěny vaší ložnice, již se vám nelíbí neustále se dívat na stejné fleky od komárů a jiného hmyzu, nebo jste už nemalovali několik let a chystáte se pozvat domů malíře? Zaexperimentujte, povolte uzdu své fantazie a vybarvěte si interiér barevnými odstíny. Na zdech se můžete seberealizovat. Sdělte malířovi, jaké barvy se vám líbí, vyberte si ze vzorníku a už pak nechejte vše na něm. Budete překvapeni, jak dokáže váš interiér proměnit v příjemné, útulné a moderní místo.

Přípravy na vymalování bytu

Každé malování by mělo být alespoň trochu naplánované, tedy v případě, že se chystáte malovat sami. Vymalování bytu svépomocí může skončit dobrým, resp. uspokojivým výsledkem, ovšem nikdy ne vynikajícím, kterého docílí profesionál na malířské práce. Stěny musí být před malováním připraveny pro výmalbu, tedy musí být rovné, hladké, zbavené všeho, co by malování překáželo. Správně zvolená barva hraje také roli a má vliv na konečný výsledek. Důkladným a dobrým rozvrhnutí prací, které jsou s malováním bytu spojeny, si můžete vše podstatně usnadnit, vylepšit a ušetřit čas. Barvy je potřeba volit podle vkusu, nejen podle toho, co je zrovna v módě. Každý interiér je jiný, a proto vyžaduje i jiné barevné provedení. Pokud nemáte představu, jaké barvy by se přesně hodili do vašeho obydlí, nechejte si poradit od malíře. Ten vám sdělí, které barvy k sobě ladí a které naopak ne. Chcete opticky zvětšit nebo zmenšit prostor či snížit strop? I v tomto případě se dá vše řešit použitím správného barevného odstínu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13865 (magazinpodnikani.cz#2839)


Diskuze a zkušenosti

Radek Ščerba | 30.03.2013 12:57
Re: Zednické a malířské práce Nový Jičín a okolí S panem Sovou máme jenom ty nejlepší zkušenosti. Předělával nám celý byt a jsme maximálně spokojení. Podlahy, stropy, omítky, vymalování ...

Blanka Hrubá | 15.12.2013 14:36
Re: Zednické a malířské práce Nový Jičín a okolí Prosím o cenovou kalkulaci výmalby bytu o ploše 77 m2, strop, stěny a zazdění otvoru po dveřích...sádrokarton. Před svátky se stěhuji....budu ráda za co nejrychlejší práci....termín,klidně mezi svátky, popř.leden. Děkuji Hrubá blanka.hruba@email.cz 731 023 610


Přidat komentář