Zateplování fasád a zámková dlažba Tábor, Soběslav, Jindřichův Hradec, České Budějovice

Moderní materiály přináší nejen komfortní a pohodové bydlení, ale také maximální možné úspory. O tom, jak velké úspory to budou, nerozhoduje jen kvalita materiálu, ale také odborně provedené řemeslné práce.

 

Firma pana Milana Švejdy
se nachází v Tučapech 187 na Táborsku.
se s panem Švejdou můžeme spojit na čísle 776 271 480
nebo jej můžeme kontaktovat pomocí elektronické pošty, a to na adrese milan.svejda@quick.cz.

Při výběru materiálu pro nový dům se vychází nejen z přání budoucích majitelů, architekta a projektanta, ale i z místa, kde bude dům stát. Tak se většinou vybere správný materiál, který poskytne maximální komfort i úsporu nákladů na celoroční provoz stavby. U starších domů je to poněkud jiné. Důraz se zde klade také na stav samotné stavby, stav zdí, což je velmi důležité a na to, aby materiál domu prospěl a nedusil ho. Oba případy pak mají jedno společné. Je to správné provedení a instalace. Tedy správný výběr** firmy**, která objednané práce provede v nejvyšší možné kvalitě po všech stránkách.

Jak vybrat správné řemeslníky?

Nejlépe podle referencí. Reference lidí, pro které firma již pracovala, řeknou nejvíce. Pak také doporučení známých, a prohlídka firmy samotné. Určitě je důležitý i pocit, který má zákazník z prvního jednání s firmou. Firma, která nic nezastírá, naopak je vstřícná, orientuje se v nabídce materiálů i jejich instalaci je určitou zárukou, že budete s objednanými pracemi spokojeni.

Zateplování fasád a zámková dlažba Tábor, Soběslav, Jindřichův Hradec, České Budějovice

Odpovědný přístup k zakázkám, stejně jako dodržení sjednaného termínu a kvalitní práci najdete u firmy pana Milana Švejdy. Z nabídky řemeslných prací si můžete objednat například zateplení fasády, pokládku zámkové dlažby, a to i podle kladečského plánu, obklady vnitřní i venkovní, a také kontejnerovou dopravu, která je potřebná u každé stavby a zejména u rekonstrukcí všeho druhu.

 • Firma pana Milana Švejdy
  se nachází v Tučapech 187 na Táborsku.
  se s panem Švejdou můžeme spojit na čísle 776 271 480
  nebo jej můžeme kontaktovat pomocí elektronické pošty, a to na adrese milan.svejda@quick.cz.

Moderní zateplování fasád Tábor, České Budějovice

Zateplení domu, které má perfektně sloužit po celá léta potřebuje správně vybraný materiál a perfektně provedený technologický postup. Jakákoli chyba se později projeví v problémech domu. Základem zateplování budov není výběr materiálu, ale volba technologického postupu. Zde je možné volit kontaktní nebo bezkontaktní způsob zateplení. Kontaktní způsob se užívá častěji a je vhodný pro neproblematické objekty všeho druhu. Bezkontaktní způsob, nebo také odvětrávaná fasáda, je vhodný tam, kde jsou problémy s vlhkostí, se špatnou izolací proti vodě a se špatnou prodyšností zdí. Pro oba způsoby však platí stejná příprava fasády. Je nutné zajistit suchý a pevný podklad, který zateplení ponese. Z původní fasády se odstraní vše, co nedrží, včetně uvolněných kusů omítky a mokré či plísní napadené omítky. Pryč musí také špína a mastnota. Odstraní se též vedení hromosvodu, osvětlení, větrací mřížky, a vedení střešních svodů. Toto vše se namontuje zpět, po dokončení zateplení. Pak se opraví a vyrovná fasáda. Čeká-li budovu kontaktní zateplení, je nutné celou fasádu natřít penetrací.

Jaký vybrat materiál pro zateplení fasády?

K nejčastěji používaným pro kontaktní zateplení patří pěnový polystyren, který je lehký, ale má nízkou požární odolnost a nesmí se použít na panelový dům vyšší než 23 metrů. U rodinných domů a menších budov jde o materiál bezproblémový, ale podmínkou je suchá fasáda. Pro kontaktní zateplení je vhodná i minerální vata. Ta je však problematická pro svou vyšší hmotnost, nasákavost a složitější aplikaci na fasádu. U provětrávaných izolací fasády je možné volit i zateplení ve formě tabulí či lamel, které mají povrchovou úpravu. Vzhled domu tak může mít podobu kamenného či keramického obkladu, dřeva, nebo jiného materiálu, který je právě v nabídce.

Konečná úprava zateplení budov

Pokud se zateplení provádí pomocí tabulí či lamel s konečnou povrchovou úpravou, pak je vlastně téměř hotovo. U zateplení fasády bez povrchové úpravy je nutné povrch přebrousit do roviny, vytmelit krycí stěrkou a připevnit výztužnou tkaninu, takzvanou perlinku. Pak se nanáší penetrace, omítka a vytmelí se místa okolo oken a dveří. Provedou se klempířské práce, příprava pro upevnění hromosvodu, a všeho, co bylo demontováno a má být navráceno. Poslední fází je barevná vrchní omítka, která může být hladká nebo různé hrubosti. Může být ošetřena i nátěrem proti sprejerům a vandalům. Pokud byly veškeré zateplovací práce precizně provedeny a byla zvolena správná technologie i materiál, pak bude zateplení přinášet pohodu i úsporu nákladů po řadu desítek let.

 • Firma pana Milana Švejdy
  se nachází v Tučapech 187 na Táborsku.
  se s panem Švejdou můžeme spojit na čísle 776 271 480
  nebo jej můžeme kontaktovat pomocí elektronické pošty, a to na adrese milan.svejda@quick.cz.

Obklady venkovní i vnitřní, Jindřichův Hradec, Tábor

U obkladů je to obdobné jako u zateplení fasády. Je nutné zvolit správný obklad i technologii. Pro každé prostředí je nutné vybrat obklad s jinými vlastnostmi. Pro běžné vnitřní prostředí postačí kvalitní obklady bez zvláštní úpravy. Do koupelen a kuchyní se však vyplatí obklady snadno udržovatelné a nenasákavé. U dlažby je pak samozřejmostí její odolnost proti otěru a protiskluzovost. Pro venkovní obklady a dlažbu je důležitá mrazuvzdornost. Ač to někomu může připadat zvláštní, tak mrazuvzdorné obklady i dlažba se doporučují také k vnitřním krbům, nebo do saun a k bazénům.

Kam jaké obklady?

Moderní doba přináší i moderní materiály, které se pyšní piktogramem návrháře. Designéři navrhují celé řady obkladů a dlažeb, které jsou originální, moderní a také dosti drahé. Levnější možností jsou obklady značené piktogramem výrobce. I tyto jsou krásné, originální a nabízejí mnoho možností. Obklady i dlažby by se, tedy pokud nejde o velmi jednoduchý vzor, měly pokládat podle kladečského plánu. Pak je možné kombinovat větší kachle s menšími, vkládat listeny, mozaiku, profilové pásky, různé středové dekory, které mohou působit jako zajímavý obraz. Počítá se i s kombinováním barev nebo moderních 3D vzorů. Přitom platí, že do malé a tmavé místnosti jsou vhodné velké a světlé obklady, a do místností světlých pak mohou klidně přijít i obklady tmavé, matné, nebo velmi malé.

Kvalitní zámková dlažba, Jindřichův Hradec, Soběslav

I zámkovou dlažbu je dnes možné pokládat podle kladečského plánu. To když se rozhodnete pro moderní 3D vzory, nebo různobarevnou pokládku s vkládanými květy, listy či ornamenty. U zámkové dlažby je nejdůležitější perfektní příprava podkladu. Ta se odvíjí od toho, jak bude zámková dlažba zatěžována. Pokud chcete opravdu trvanlivou zámkovou dlažbu, pak se vždy vyplatí svěřit její pokládku profesionálům. Tak bude mít zámková dlažba správný sklon, nebude se nikde propadat, ani jí nebudou prorůstat žádné plevely. Kvalitně položená zámková dlažba slouží po celou řadu let beze změny.

Kontejnerová doprava, České Budějovice, Soběslav

Všechny stavební práce a úpravy objektů sebou nesou odpadový materiál. Ten není možné skladovat, ale ani vyvážet na neoprávněné skládky. Řešením je kontejnerová přeprava, kdy Vám k objektu přistaví kontejner a po jeho naplnění ho vyvezou. Kontejnerové přepravy je možné využít i v jiných případech. Rozhodně se vyplatí obrátit se na firmu, která vyjde vstříc a nabídne Vám kontejner přesně pro Vaši potřebu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14273 (magazinpodnikani.cz#3250)


Přidat komentář