Zakázková výroba oken a dveří - Praha Kbely

Nechat si vyrobit okna a dveře přímo na míru podle přání není známkou rozmaru nebo přílišné vybíravosti. Co nově postavený rodinný domek, chata, chalupa, ale i firemní budova, to originál. A ne vždy se pak hodí standardní nabídka oken, dveří.

Originalita však není jediným důvodem proč dát přednost zakázkové výrobě, před výrobou „ve velkém“. Právě u zakázkové výroby je velká pozornost soustředěna nejen na originalitu, ale také na preciznost provedení a kvalitu použitého materiálu. Na řadě produktů je možné šetřit a ušetřit. Jsou však i produkty, u kterých by nemělo být v prvé řadě hleděno jen na výši ceny. A k těmto produktům, výrobkům patří, mimo jiné, okna a dveře. Okna a dveře totiž plní nejen funkci, kdy pustí do prostoru světlo, nový vzduch, ale také zamezí zbytečnému pronikání chladu, a to v zimním období. Kde však poptávat na zakázku vyrobená okna, dveře?

Zakázková výroba oken a dveří - Praha Kbely

Soustředíme-li se na oblast** Praha Kbely**, pak Vám můžeme doporučit firmu Jan Musil. Firma Jan Musil se specializuje na zakázkovou výrobu oken a dveří na míru. Tím však nabídka služeb nekončí. V případě zájmu se také můžete domluvit na dalších truhlářských pracích, ať už by se jednalo o nábytek a doplňky do interiéru, či exteriéru.

Budete-li se chtít dohodnout na konkrétní zakázce, pak můžete svou poptávku zaslat na e-mail vladimír.mensik@iex.cz.

Upřednostňujete-li rychlejší způsob komunikace, pak můžete firmu kontaktovat telefonicky na čísle +420 603 420 136.

Okna a dveře – dostupnost v prodejnách

Když si půjdete koupit okna, dveře do některé z kamenných prodejen, budete mít značné omezení co do výběru a možností vůbec. Předpokládejme, že před Vámi budou kvalitní produkty. Asi těžko by některý prodejce o své nabídce sděloval, že má nějaké nedostatky. Do jisté míry však musíte předpokládat, že si s vyhotovením takových dveří výrobce asi tolik nevyhraje, když je zaměřen na výrobu „ve velkém“ a je závislý od odbytu. A co už vůbec nemůžete očekávat, je vyhovění Vaší představě o změně „toho a toho“. Je možné si v řadě případů vybírat třeba z deseti, dvacet vzorů, typů, stylů, ale rozhodně se nedá říci co kus, to originál.

interiérové dveře

Zakázková výroba oken a dveří – od zaměření po montáž Praha

Oproti tomu zakázková výroba oken a dveří Vám umožní si de facto nadefinovat, co chcete: materiál, povrchovou úpravu, odstín, rozměr, doplňky, zasklení apod. Pro zakázkovou výrobu je pak typická nejen originalita, ale také kompletní servis. U firmy se specializací na zakázkovou výrobu můžete očekávat celý balíček služeb, provázaných a navazujících se na sebe. Nebudete se muset o nic starat. Firma Vám provede přesné zaměření, vyhotoví návrh včetně cenové nabídky, zajistí dopravu hotových oken, dveří, včetně montáže. A samozřejmě poskytne záruku na práci i dodaný materiál.

Zakázková výroba interiérových dveří Praha Kbely

Truhlářská firma Vám může vyhotovit interiérové dveře z dýhy, ale také dveře z masivu. Dveře z masivu jsou sice nákladnější na pořízení. Na druhou stranu se jim však co do užitné hodnoty, vzhledu a stylu, nic nevyrovná. Vedle celomasivních dveří si můžete také nechat zhotovit dveře s částečným prosklením. Takové dveře přináší místnostem více vzdušnosti, ale i světla. Hodí se například k pracovně, obývacímu pokoji, či kuchyni. Oproti tomu plné dveře je vhodné zvolit tam, kde se spí a nechcete být večer rušeni pronikajícím světlem z jiné místnosti, chodby, či hlukem.

Zakázková výroba interiérových dveří – možnosti

Vedle základní volby materiálu, si budete moci vybrat také z barevných odstínů. Dveře tak mohou harmonicky dotvářet celý interiér, nebo se naopak stát dominantním prvkem. Rozhodnete-li se pro částečně zasklené dveře, pak i zde budete mít na výběr z bohatého sortimentu skel, včetně zasklívacích lišt. A v neposlední řadě si budete moci zvolit dveřní kování, které bude tzv. třešinkou na dortu.

Zakázková výroba interiérových dveří – typy

Snad k nejtypičtějším interiérovým dveřím, patří dveře otočné. Ty mohou být buď jednodílné, nebo dvoudílné, tj. jednokřídlé a dvoukřídlé. Můžete si nechat vyrobit otočné dveře klasické, nebo také s nadsvětlíkem, s bočním světlíkem, protipožární, bezpečnostní aj. Řešíte-li nedostatek prostoru, pak pro Vás mohou být zajímavé interiérové dveře posuvné, které se navíc mohou stát i efektním přepažením požadovaného prostoru. I v případě posuvných dveří budete mít na výběr hned z několika možností. Poptávat můžete například dveře s posuvem do strany, dveře s posuvem do pouzdra, dveře s kaskádovým posuvem, u kterého dochází k posuvu jednotlivých křídel přes sebe. A určitě bychom také měli zmínit dveře skládací a kývné.

Zakázková výroba vchodových dveří Praha Kbely

Nejen dveře do interiéru si můžete nechat vyrobit na míru podle Vašeho přání. Také vchod Vašeho bytu, domu, chaty, chalupy, firmy, si zaslouží to nejlepší, tedy kvalitu. Vchodové dveře jsou nejčastěji vyráběné z masivu, dubu, či smrku. S vámi vybranou firmou se však můžete také dohodnout na jiném materiálu.

vchodové dveře

Zakázková výroba vchodových dveří – možnosti

Vchodové dveře si můžete, stejně jako dveře interiérové, nechat vyrobit plné, nebo částečně prosklené. V případě skla se pak volí izolační dvojsklo, nebo trojsklo. Sklo pak může být čiré, nebo také pískované, či v podobě mozaiky. Vchodové dveře se skleněnými tabulkami jsou elegantní. Nemusíte se obávat, že by sklo snížilo bezpečnost dveří. U vchodových dveří je naopak pamatovat na bezpečnostní zámky, bezpečnostní kliky, štítky aj.

Zakázková výroba vchodových dveří – funkčnost dveří

Výše jsme zmínili, že vchodové dveře plní funkci estetickou a bezpečnostní. Kromě nich však musí být vchodové dveře také odolné vůči mechanickému namáhání. Častokráte nebudou otevírány, zavírány s nejvyšší opatrností. Vchodové dveře by měla být bytelnost sama, abyste se nebáli s nimi i více přibouchnout.

Zakázková výroba vchodových dveří – povrchová úprava

Pro vchodové dveře je také důležitá vhodně zvolená povrchová úprava. Vchodové dveře totiž musí čelit veškerým vnějším vlivům. U vchodových dveří se používá mořidlo, základní lak, vrchní lak, a to i ve více vrstvách. Díky kvalitně provedené povrchové úpravě nebudete muset řešit častou obnovu nátěru, či dokonce výměnu dveří.

Zakázková výroba oken Praha Kbely

Zakázková výroba oken Vám umožní si zvolit prakticky jakýkoli tvar, materiál i rozměr oken. Plastová, případně i hliníková okna jsou poptávaná, ovšem dřevěná okna jsou nadčasová, neokoukaná, poskytnou Vám dlouhou životnost, bezpečnost, kvalitu, ochranu vůči hluku aj.

zakázková výroba oken

Zakázková výroba oken - výhody

A proč dát přednost na zakázku vyrobeným oknům? Od zkušené a spolehlivé firmy se specializací na výrobu oken na míru se Vám dostane kvalitního zpracování oken s dokonalou pevností, stabilitou. Budete si moci vybrat, zvolit z široké nabídky tvaru oken. V neposlední řadě kvalitně zpracovaná okna vykazují výborné tepelně-izolační vlastnosti, dlouhou životnost, snadnou údržbu. Součástí služeb u zakázkové výroby oken je také zaměření, odborné poradenství, zpracování cenové nabídky, dodávka vyhotovených oken, montáž a poskytnutí záruční, případně i pozáručního servisu.

Truhlářské práce všeho druhu Praha Kbely

Okna a dveře mohou být stěžejním zaměřením truhlářské firmy. Kromě výroby oken a dveří se však můžete s firmou dohodnout i na dalších truhlářských prací. K nim patří například vestavěné skříně, pergoly, zahradní nábytek, bytový nábytek aj. S každým nábytkovým kouskem z masivu do Vašeho domova přinesete kousek přírody, útulnosti, příjemné atmosféry a originality zároveň.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13942 (magazinpodnikani.cz#2917)


Přidat komentář