Zakázková výroba nábytku Tábor

Někdy nám nestačí výběr ze sériově vyráběného nábytku. Máme představu o jiném odstínu, jiném tvaru a chceme, aby určitý kousek prezentoval nás samotné, náš vkus a cítění. V tomto případě si necháme vyrobit nábytek na míru.

V dnešní době je na trhu spousta firem, které nábytek na zakázku vyrábějí. Můžeme si nechat vyrobit pouze jeden originální kus, nebo si nechat vybavit celý interiér.

Zakázková výroba nábytku - Tábor

Na českém trhu působí již dlouhodobě truhlářství Tomáš Hodinka. Dokáže zrealizovat i nejnáročnější požadavky zákazníka.

Ke každé zakázce přistupuje individuálně a společně se zákazníkem hledá řešení, které by splňovalo jeho představu. Při realizaci dodržuje pracovní postupy, které zaručí vysokou kvalitu konečného výrobku.

http://www.trukos.cz/

Firmu najdete na adrese Košín 44, Chotoviny 391 37, další doplňující informace můžete získat také na tel. čísle +420 603 256 299, nebo e-mailu: info@trukos.cz. Zakázková výroba nábytku je k nalezení na www.trukos.cz. Firma se zabývá kromě výroby nábytku také výrobou a montáží vchodových i venkovních dveří, oken, schodišť z masivu, replik dobových dveří, nábytků a oken, kuchyňských linek a nábytku z masivu. Firma kromě jiného nabízí vytvoření 3D vizualizace a poradenství.

Kuchyňský nábytek na míru Táborsko

Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v bytě nebo v domě. Dříve tato místnost byla často opomíjená. Kuchyňský nábytekNevyhovovala prostorově ani designem. V dnešní době, kdy kuchyň tvoří centrum bytu, kde se nejen vaří, ale hrají si děti a setkává se celá rodina si získala zájem nás-uživatelů, architektů a řemeslníků. Kuchyňské linky se vyrábějí z velkého výběrů materiálů a barevných kombinací. Pro maximální využití prostor se často využívá vestavěný nábytek a různé pracovní ostrůvky.

Nábytek do dětského pokoje na zakázku Tábor

Děti ve svém pokoji se učí, spí, hrají a tráví spoustu času s kamarády. Nábytek v dětském pokoji by měl v první řadě splňovat bezpečnost podle potřeb a věku dítěte. Měl by být nápaditý a barevný se spoustou úložných prostor. Neměl by chybět dostatek zásuvek a poliček a měl by být účelný pro všechny činnosti dítěte, ať už se jedná o batole, nebo dítě školou povinné.** **

Kancelářský nábytek na zakázku Tábor

Kancelářský nábytek je oproti bytovému nábytku více namáhán a opotřebováván. Nepříznivě na něj působí např. teplo z počítačů a tiskáren, klimatizace, působení zářivkových svítidel apod. Kancelářský nábytekProto by měl být kancelářský nábytek vyhotoven z kvalitních materiálů, aby byla zajištěna jeho dlouhá životnost. Nábytek by měl vyhovovat svou funkčností, variabilitou, dostatkem úložných prostor a hlavně by měl splňovat ergonomické požadavky ohledně pracovního stolu a židle.

Vestavěné skříně na míru, truhlářství Tábor

Pro atypické prostory, nebo pro maximální využití místa jsou vhodné vestavěné skříně. Lze je využít v bytě, domě, na chatě v kanceláři, zkrátka kdekoliv. Skříň může být opatřena posuvnými dveřmi (v případě nedostatku prostoru), křídlovými nebo skládacími dveřmi (tyto mají výhodu, že je umožněn přístup do celého prostoru skříně). Vestavěné skříně umožní maximální využití prostoru od podlahy až ke stropu a od stěny ke stěně. Vestavěné skříněSkříně umožňují zabudování doplňků, jako jsou zásuvky, věšáky, šatní tyče, výsuvné koše, držáky na opasky, kravaty apod. Vhodné jsou zásuvky s plnovýsuvným pojezdem - ty nám zaručují přehled nad uloženými věcmi. Vestavěná skříň elegantně dotvoří každý interiér. ** **

Styly a trendy nábytku

Mezi** styly a trendy nábytku** se řadí: tradiční nábytek, historický styl, moderní styl, moderní minimalismus.

Tradiční (klasický) styl nábytku Tábor

Jeho kladem je nadčasovost a možnost variability. Dá se kombinovat s ostatními styly a bytovými doplňky.

Historický styl nábytku, truhlářství Tábor

Pro tento styl je typické bohaté zdobení ornamenty, množství dekorací, použití tmavého dřeva (dub, mahagon, ořech a další).

Moderní styl nábytku, truhlářství Tábor

Používá kombinaci různých barev, kombinaci materiálů, tvarů, výstředních doplňků. Je ovlivněn módními trendy. Výhodou tohoto stylu je svoboda ve výběru nábytku a doplňků.

Moderní minimalismus u nábytku, truhlářství Tábor

Vyznačuje se jednoduchými tvary a vzory. Používá neutrální odstíny.

Nábytek z masivu, lamina, dřevotřísky Táborsko

Nábytek se vyrábí z různých materiálů, mezi které patří např. masiv, MDF desky, lamino, dřevotříska, dýha.

Nábytek z masivu

Nejžádanějším materiálem svou kvalitou, řemeslným zpracováním a dlouhou životností je masiv. Na první pohled je zřetelná textura dřeva a tím je každý kus nábytku originálem. K výrobě nábytku se používá různé dřevo např. smrkové, které je měkké a používá se spíš pro základní kostru nábytku, borovicové dřevo, ořechové, javorové, dubové, olšové a další. Dveře

MDF desky nábytek

Jsou vyráběny lisování dřevěné vláknité hmoty s přidáním organických lepidel. MDF desky lze snadno opracovávat a dobře potahovat lamináty, foliemi nebo lakovat. Používají se např. k výrobě dvířek, ukončovacích lišt a dveří a jiné.

Nábytek z lamina

Lamino patří k nejpoužívanějším materiálům také proto, že je cenově nejdostupnější. Lamino se skládá z dřevotřísky, která je polepená laminovacím papírem a ten je zalit melaminovou pryskyřicí.

Nábytek z dřevotřísky

Je vyrobena slisováním rozdrceného materiálu pomocí formaldehydových pryskyřic. Tento materiál se bez úpravy většinou nepoužívá. Není odolný proti vlhkosti. Jeho využití je jako nosný materiál např. pro lamino desky.

Nábytek z dýhy

Je to slabá vrstva vyrobená z masivního dřeva. Deska polepená dýhou napodobuje desku z masivního dřeva. Používá se často pro cenovou dostupnost oproti masivnímu dřevu.

Dřevěná okna a dveře, výroba Tábor

Vzhledem k tomu, že přírodní materiál působí příjemným a útulným dojmem, osazují se dřevěná okna hlavně do rodinných domů a chalup. Okna jsou převážně vyráběná dubového, smrkového nebo borovicového dřeva. Dřevo je snadno opravitelné a při vhodné údržbě vydrží dřevěná okna v dobrém stavu spoustu let. Dřevo jako přírodní materiál nasává vodní páry z okolního vzduchu, ukládá je a opět vydává, čímž zajišťuje příjemné klima v místnosti.

Nejčastěji se vyrábějí dveře z lepených hranolů. Vyznačují se kromě dobré pevnosti i tvarovou stabilitou, tzn., že je nezkroutí vlhko, jako to bývalo u dveří v chalupách našich babiček. Dřevěné dveře mají přirozený vzhled, výborné izolační vlastnosti, dají se pořídit za příjemnou cenu a dokonce příjemně voní.

Tábor dřevěné schody, výroba

Schodiště patří k nejvýraznějším prvkům v interiéru, i když plní především svou funkci propojení podlaží. Schodiště musí být bezpečné a mít dostatečnou nosnost. Tradičním a stále žádaným materiálem je dřevo. Ze základních typů a tvarů schodiště je možno si vybrat mezi přímým, točitým, lomeným, jedno nebo více ramenným, s podestou nebo bez podesty.

Dřevěné schodiště se vyrábí z takových druhů dřev, aby snesla vysokou zátěž. Takovou podmínku splňuje např. dubové, bukové, nebo jasanové dřevo. Nevhodné je použití borovicového, nebo smrkového dřeva. Schodiště

Jak udržovat nábytek?

Po nákupu nábytku nelakovaného z masivního dřeva je vhodné jej ošetřit olejem nebo voskem k tomuto účelu určených. Takto upravený nábytek se stává antistatickým a odpuzuje prach a nečistoty. Pro obvyklou údržbu nám postačí prachovka a utíráme ve směru spár. Rozlitou tekutinu z povrchu nábytku co nejdříve utřeme, abychom zamezili vsáknutí. Lakovaný nábytek z masivu otíráme navlhčeným hadříkem. K údržbě lakovaného nábytku se používají leštěnky s antistatickým účinkem. Nábytek vyrobený z lamina není náročný na údržbu. Stačí použít vlhký hadřík a při větším znečištění běžné saponáty.

V zásadě bychom každý nábytek měli chránit před přímým slunečním zářením, kdy po čase nábytek ztrácí barvu (vyšisuje se). Nevystavujeme jej velkým teplotním rozdílům a neumisťujeme v blízkosti intenzivních zdrojů tepla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13759 (magazinpodnikani.cz#2732)


Přidat komentář