Zakázková výroba nábytku - Nový Jičín a okolí

Nábytek na míru je ideálním řešením v okamžiku, kdy se vám běžný nábytek do vašeho domova jednoduše nehodí. Truhlářské práce zahrnují nejen nábytek na míru, ale také výrobu schodišť.

Truhlářské práce jsou stále hledaným řemeslem. Řemeslníci Vám mohou nabídnout velké množství služeb týkajících se truhlářství. Zákazníci se rozhodují např. pro výrobu** kuchyně na míru**, výrobu nábytku na míru nebo pro** výrobu schodiště**.

Výroba nábytku na míru

V obchodních domech máme na výběr z velkého množství nábytku, ten nám však vždy nemusí vyhovovat. A tak se mnoho lidí rozhoduje pro výrobu nábytku na míru. Nábytek na míru je ideálním řešením v případě, že bydlíte v netypickém bytě nebo např. zařizujete půdní vestavbu.  Do těchto atypických prostor umístíte jen s obtížemi nábytek, který vám nabízejí obchodní domy. Zakázkový** nábytek na míru** bude vycházet přesně z vašich představ. Zakázkový nábytek bude odpovídat vašim požadavkům týkající se rozměrů, barvy nebo designu.** Nábytek vyrobený na míru** je skvělou volbou v případě, že máte rádi originalitu a také funkční vybavení interiéru. Nábytek vyráběný na míru se bude hodit do obývacího pokoje, dětského pokoje, pracovny, předsíně nebo ložnice. Truhláři vám také zhotoví funkční kuchyně nebo krásná schodiště.

Dřevěná schodiště na zakázku

Schodiště je nedílnou a velmi důležitou částí každého domu. K výrobě schodišť se používají materiály jako dub, buk, borovice nebo smrk. Občas se také používá tvrdší a kvalitnější dřevo, jaké je jasan. Když vybíráte dřevěné schodiště, je důležité zaměřit se na tvar a typ. Co se týká tvarů, máte na výběr schodiště lomené, přímé nebo točité. Dále se schodiště dělí na jednoramenná, víceramenná a sdružená. Dbejte také na povrchovou úpravu schodiště, ta by měla ladit se zbytkem interiéru. Odstín schodiště určete podle barvy oken, dveří nebo podlah. Pamatujte vždy na to, že schodiště v rodinném domě by mělo být jeho dominantou. Mezi další požadavky se řadí sklon. Optimální sklon se pohybuje okolo 35°.** Schodiště** může být také opatřeno bezpečnostními prvky, jako jsou např. dětská ochranná dvířka. Dále můžete také vybírat různé typy zábradlí. Zábradlí může být jednostranné nebo oboustranné.

Nábytek do ložnic, vestavěné skříně

Zakázkový nábytek může být také chytrým řešením ve vaší ložnici. Vzhledem k tomu, že v ložnici zabírá mnoho místa manželská postel, je potřeba chytře promyslet úložné prostory. Tento problém mohou jednoduše vyřešit vestavěné skříně. Vestavěné skříně mohou efektivně využít prostor a můžete je umístit kamkoliv. Vestavěná skříň může být umístěna v podkroví nebo pod schodištěm. Tento typ skříní nenajdeme jen v rodinných domech a bytech, ale také v kancelářích. Při výběru vestavěné skříně se můžete rozhodnout na základě různých materiálů, barev nebo rozměrů. Vestavěné skříně mohou být také vybaveny o různé doplňky, jako jsou košíky nebo kalhotníky.

Nábytek do ložnic, manželská postel

Ložnice by měla být chytře promyšlena, aby sloužila především jako místo odpočinku, případně i pro uložení šatstva, nestačí-li nám místo v předsíni, komoře. Ložnici tak netvoří jen vestavěná skříně, ale především je její dominantou postel. Také postele je možné si jednoduše zakoupit v řadě nábytkových prodejen. Ovšem i zde se můžete rozcházet v nabídce postelí s Vaší představou, jak by měla postel vypadat, z jakého materiálu by měla být, jak velká atd. Úlohu postele určitě není dobré podceňovat, a učinit kompromis s tím, že do ložnice stejně návštěvu nevodíte. Návštěva skutečně nebude okukovat, či dokonce testovat Vaše lože. V tomto případě však jde skutečně o Vás. Určitě se chcete nejen dobře cítit v ložnici, až v ní budete trávit čas, ať už v podobě spaní, nebo mazlení. Jistě se shodneme na tom, že se budete chtít také dobře vyspat, abyste byli ráno odpočatí, a připraveni zvládnout úkoly a povinnosti následujícího dne. Již z těchto dvou důvodů, které rozhodně nejsou malichernými důvody, se vyplatí nespokojit se s málem, a naopak si vybrat takovou postel, která v maximální míře uspokojí všechny Vaše potřeby. Nemusíte dlouze hledat a jezdit po prodejnách, zbytečně ztrácet drahocenný čas přejížděním z jednoho města do druhého. Postel, stejně jako vestavěnou skříň, si totiž můžete nechat vyrobit na zakázku.

Nábytek do dětského pokoje, výroba

Přesuneme se z ložnice do dětského pokoje. Dětský pokoj je zcela o něčem jiném, než jakákoli jiná místnost v bytě, domě. Dětský pokoj by se totiž měl sestávat hned z několika zón, a to zóny úložného prostoru, zóny spací, zóny pracovní a zóny hrací. Skloubit hned čtyři zcela odlišné úlohy dětského pokoje, se může zdát, jako nelehký úkol. Navíc je dobré při zařizování dětského pokoje vzít také v potaz fakt, že dítě bude růst, a tudíž bude mít jiné nároky, co do prostoru, ve kterém se bude pohybovat. Nebude však vůbec nutné, abyste vždy, řekněme po pěti letech zcela přebudovávali dětský pokoj. Plně postačí, když v první a druhé fázi přeměny dětského pokoje pouze vyměníte dětskou postýlku za postel juniorskou. Ostatní komponenty dětského pokoje mohou víceméně zůstat tak, jak jsou, tedy v případě, že budou promyšleně navrhnuté, a vyrobené s pečlivostí. Oslovte profesionální firmu, která Vám navrhne řešení jednotlivých zón, které budou tvořené již zmíněnou postýlkou, skříněmi, psacím stolem a místem pro hraní. Díky možnosti zpracování 3D návrhu budete vidět vzhled pokojíčku, který si pak s firmou odsouhlasíte pro následující výrobu dětského nábytku. Dětský nábytek bude vyrobený nejen na míru, bude splňovat parametry estetické a praktické, ale také bezpečné.

Výroba kuchyňské linky na míru

Každá místnost si žádá své, stejně tak i kuchyně, jídelna. Již dávno neplatí, že by kuchyně byla výlučným královstvím ženy. Řada mužů se ujímá role kuchaře, kdy vaření berou jako koníček a relaxaci. A právě tento fakt je dobré zohlednit při zařizování kuchyně. I v případě, že se stěhujete do postaršího bytu, jehož součástí již je kuchyňská linka, můžete si ji nechat demontovat, a zařídit si kuchyni zcela podle Vašeho gusta, a potřeb. Dosavadní linka Vám totiž nemusí vyhovovat z hlediska dostatku úložného prostoru, vnitřního uspořádání, ale také výšky pracovní plochy, či estetické stránky. Stejně jako u výše uvedeného nábytku, tak i při navrhování kuchyňské linky určitě oceníte možnost zpracování 3D návrhu, díky kterému se ubezpečíte, že kuchyni, jejíž představu o vzhledu máte v hlavě, se bude shodovat s hotovým výrobkem. Budete si moci doladit detaily, ať už se budou týkat profilů u dvířek, kování, nebo i barevnosti.

Realizace obývacích stěn na zakázku, truhlářství

Mohlo by se zdát, že klasickým obývacím stěnám odzvonilo. Obývací stěny dříve nahrazovaly i funkci úložnou, kterou však nyní převzaly vestavěné skříně. Není tedy skutečně důvodu si obývací pokoj zmenšit stěnou, která by zbytečně zmenšila značnou část prostoru místností. Dnešní moderní obývací stěny jsou především vzdušné a ryze praktické a estetické. Mohou je tvořit dílčí komponenty, které není nutné mít vedle sebe, ale v jednotlivých částech pokoje. Obývací stěna je především tvořena skříňkami, ať už plnými, nebo prosklenými, praktickými poličkami. Vše můžete mít pěkně po ruce, a přitom přehledně uložené, aniž byste měli pocit, že je pokoj přeplněný, neuspořádaný. Také obývací stěnu si můžete nechat vyhotovit na zakázku, čímž vnuknete místnosti jedinečnost i Vaší osobnost a vkus.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14085 (magazinpodnikani.cz#3062)


Přidat komentář