Zakázková výroba nábytku - Jihomoravský kraj

Poctivě vyrobený nábytek nebo kuchyně na míru je záležitost, která dokáže vytvořit osobitý interiér a přinést příjemnou atmosféru. Mezi originální výrobky patří také dřevěná garážová vrata nebo pergoly.

Mít nábytek, kuchyni nebo dveře podle svých představ, to je sen mnoha lidí. Nábytek totiž představuje i část naši osobnosti a proto nábytek nebo zařízení bytů, které jsou vyráběny ve velkých sériích, nemohou tyto požadavky splnit. Nábytek totiž nejen zdobí náš byt přesně podle našich představ, ale cosi o nás také vypovídá. Pokud chcete získat dokonalý interiér, nechte si zhotovit jeho zařízení a doplňky na míru. Dříve než se rozhodnete pro nákup nové kuchyňské linky, nábytku, podlah nebo pergoly, podívejte se na nabídku truhlářství a podlahářství Valašské Meziříčí a okolí, které vám dokáže vyrobit třeba i dřevěné dveře nebo stolek pod akvárium na míru.

Služby truhláře

Pokud chcete mít jistotu kvalitního a účelného nábytku, nespoléhejte se na to, že vám tyto vlastnosti zaručí nábytek z marketu.

Kvalitní nábytek, který něco vydrží a hlavně který přesně zapadne do vašeho interiéru vám dokáže vyrobit pouze zkušené truhlářství. Zde vám vyrobí na zakázku snad všechno, co si budete přát. Zakázkové truhlářství vyrábí kuchyňské linky na míru, kancelářský nábytek, vestavěné skříně s příslušenstvím, nábytek pro děti, skříňky pod akvária nebo dřevěné interiérové a venkovní dveře či dřevěná garážová vrata*** ***. A pokud renovujete okolí svého domu, truhlářství vám dokáže vyrobit **krásný zahradní altán pro posezení s přáteli. Zakázkové truhlářství vám ale dokáže nabídnout i dílčí služby jako například olepení laminových desek ABS hranami.

Kuchyňské linky na míru

Pokud toužíte po kuchyni, která vám bude všestranně vyhovovat, rozhodněte se pro zakázkovou výrobu a novou kuchyni na míru si nechte vyrobit přímo v truhlářství. Truhlář vám nabídne a představí možné materiálové a barevném řešení vaší budoucí kuchyně s ohledem na vaše potřeby a rozměry místnosti. Profesionální truhlářství vám také představí možnost vybavení kuchyně nejnovějšími vestavěnými spotřebiči a ukáže technickou vybavenost jako jsou dřezy, baterie, osvětlovací systémy apod.
Sami pak můžete posoudit a porovnat různé varianty zásuvek, výsuvů a úložných prostor pro nádobí. Po konzultaci vám následně truhlářství zpracuje návrh kuchyně včetně cenové kalkulace a před objednávkou samozřejmě dostanete informace o dalším postupu realizace a o termínu montáže. Zkušení pracovníci truhlářství, kteří kuchyně na míru vyrábějí vám dokáží poradit s výběrem k vaší spokojenosti.

Moderní kuchyně, rustikální kuchyně, výroba na zakázku

Na rozdíl od sériově vyráběného nábytku můžete vybírat z nepřeberného množství stylů kuchyní podle vašich požadavků na vzhled i funkčnost. Vyrábějí se například moderní, luxusní nebo stylové rustikální kuchyně a podle požadovaného stylu kuchyně vám truhlář doporučí vhodné materiály na výrobu. Kuchyně na míru mají ale další výhodu – umožňují optimální využití každého kousku místa a podle daného prostoru se použijí vhodné systémy dvířek, šuplíků, úložných prostorů či osvětlení. Vaše nová kuchyně na míru pak bude vyrobena přesně podle vašich snů, dokonalá v každém detailu.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou praktické a velice často se stávají dominantní částí obytného prostoru. A proto oblíbenost vestavěných skříní stále stoupá. Díky novým, kvalitním materiálům můžete získat moderní a netradiční nábytek, který bude nejen plně funkční, ale také krásný. Vestavěné skříně jsou praktické zejména v bytech, kde je poměrně málo místa. Vestavěné skříně vám pak truhlářství vyrobí na míru přesně tak, jak to bude ideální pro vaše prostory. Můžete si také sami vytvořit hrubý nákres, který bude obsahovat několik základních údajů o prostoru, kde bude vestavná skříň umístěna. Výsledkem bude nová krásná vestavná skříň, která bude ladit se stávajícím nábytkem a dalším zařízením interiéru.

Nábytek na míru - originalita, možnost kombinování

Často se stává, že lidé mají nějakou představu o daném kusu nábytku, ale nemohou jej nikde sehnat. Není nad to si nechat udělat něco podle svých představ, protože tak vysvětluje podstatu svého majitele. Nechte si zhotovit na míru nábytek, který tak bude evokovat váš styl. Kreativitu můžete projevit v oblasti skříní, šaten, knihoven, komod nebo botníků. Jednotlivé kousky můžete kombinovat a přizpůsobovat nejen vašemu stylu, ale třeba i speciálním potřebám, pokud máte třeba zdravotní omezení.

Dřevěná garážová vrata a dveře, vchodové, interiérové dveře

Pokud jste někdy na vlastní oči spatřili moderní dřevěná garážová nebo sklepní vrata, pak s námi musíte souhlasit, že jsou ozdobou každého domu či objektu. Dřevěná garážová vrata vyniknou obzvlášť v případě, že ladí s okny nebo vchodovými dveřmi. Můžete si nechat vyrobit kvalitní vchodové dveře současně s vraty nebo si vybrat samostatně garážová vrata v mnoha provedení. Může se jednat například o dřevěné kazety, dřevěné dýhy nebo palubky a na výběr je také mnoho materiálů například smrk, modřín, dub nebo dokonce exotické dřeviny. Truhlářství vám v jednom designu vyrobí nejen dřevěné vchodové dveře, ale také interiérové dveře.

Dřevěné pergoly, ploty, zahradní altány

Zahradní dřevěné pergoly jsou oblíbeným místem k odpočinku. Velmi často bývají nezastřešené, ale truhlářství vám může vyrobit také pergolu se střechou, ve které je možné v letních měsících přebývat i za deště. Dřevěné pergoly ale mohou také posloužit jako garážové stání pro váš automobil. K vybavení pergoly může posloužit klasický zahradní nábytek, stolek se židlemi či křesílky, která vám může truhlářství také dodat. Dřevěné zahradní pergoly se vyrábí s podlahou i bez ní. Podlaha z tvrdého dřeva je velmi praktická, navíc se nebudete muset stavět s podlahou z dlaždic. Dřevěné zahradní pergoly představují obvykle loubí postavené z volně stojících sloupů, které jsou nahoře propojené. Pergola bývá vhodným architektonickým doplňkem k dalším stavbám, jako jsou zahradní altány. Může sloužit také jako optický předěl zahrady od domu a dřevěné dekorativní mříže pergoly nebo dělící stěny pak mohou vytvořit plot, který vás oddělí od sousedů. Dřevěné zahradní pergoly se vyrábějí v mnoha tvarech a variantách a je pouze na vás, jaký typ budete preferovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13829 (magazinpodnikani.cz#2803)


Přidat komentář