Truhlářské práce - Kladno a okolí

I přes nově přicházející moderní materiály, je dřevo při výrobě nábytku stálicí. Ze dřeva na nás dýchne útulnost, komfortnost, krása, která se s lety ještě více prohlubuje. A tak není divu, že řada z nás dává přednost poctivému nábytku ze dřeva.

Chtít mít krásně vyrobený nábytek do dětského pokoje nebo kvalitní kuchyň je prvořadým snem každé domácnosti. Tento sen nám rádi splní truhláři, kteří svou práci berou jako koníček. Tato výroba je spojena s citem a estetikou. My jsme se zaměřili na Kladno a okolí, kde se nachází pan František Náhlovský (http://www.truhlarstvinahlovsky.cz/). Pan Náhlovský má s truhlařinou mnohaleté zkušenosti. Jeho výrobky jsou na tolik vysoké úrovni, že okouzlily mnoho jeho dřívějších zákazníků. Pan Náhlovský dokáže mile překvapit nejen skvostnými výrobky, ale zejména vlídným lidským přístupem. Zaměřuje se na:

 • Špaletové a zdvojené okna
 • Vchodové dveře EURO 68
 • Vchodové dveře síla 50
 • EURO okna 68
 • Interierové dveře včetně obložkových zárubní
 • Schodiště (samonosné i olepované)
 • Pergoly, zahradní chatky, a altánky do 16 m2

 • DODÁVKU A MONTÁŽ PLASTOVÝCH OKEN, DVEŘÍ, PARAPETŮ, ŽALUZIÍ, SÍTÍ, OBKLADŮ VENKOVNÍCH I VNITŘNÍCH VČETNĚ PŘÍSLUŠENSTVÍ

MÁ SUPER CENY NA PLASTOVÁ OKNA "ENCORE" - šíře rámu 80 mm

dveře na míruChcete–li se více obeznámit s jeho originální výrobou, potom se můžete podívat na jeho webovou prezentacihttp://www.truhlarstvinahlovsky.cz/, nebo si zadat zakázky pomocí telefonního čísla: 602 452 656 nebo e-mailové adresy:** nahlovsky@seznam.cz**. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv volbu kontaktu, zajisté budete i Vy s jejich originálními výrobky spokojeni.

 • Truhlářské práce - Kladno a okolí
 • František Náhlovský
 • Tel: 602 452 656
 • E-mail: nahlovsky@seznam.cz

Vestavěné skříně, komody, šatny, kuchyňské linky, jídelní stoly a židle, konferenční stolky, předsíňové sestavy, dětský nábytek, nejen tento nábytek si můžete nechat vyrobit u profesionální truhlářské firmy. Jsou truhlářské firmy, které se specializují na výrobu určitého sortimentu nábytku. Mezi firmami najdete i takové, u kterých můžete poptávat prakticky vše.

Nábytek na zakázku Kladno a okolíschodiště na míru

Nedůvěřujete moc sektorovému nábytku, který pochází z tzv. sériové výroby? Může být sice na pohled krásný, moderní, ale obáváte se, jestli takto bude vypadat i po letech používání? Oslovíte-li specializovanou truhlářskou firmu, pak si můžete být jisti, že spíše než na kvantitu hledí na kvalitu. Do výroby nábytku dávají i kus sebe, svého srdce. Nábytek vyrobený s láskou a pečlivostí hned poznáte. Stačí se ho dotknout, podívat na detaily opracování, a bude Vám jasné, že o nekvalitním provedení nemůže být ani řeč.

Originální nábytek na zakázku v Kladně

U truhlářské firmy platí co kus, to originál. Nábytek na zakázku je totiž vyráběný přesně podle Vašich představ, a tak je jen malá pravděpodobnost, že byste našli „na chlup“ stejný nábytek, jako si necháte vyrobit. Individualitu nábytku určuje jeho rozměr, tvar, materiál, povrchová úprava, vnitřní uspořádání, doplňky aj. To Vy dáváte dohromady jednotlivé komponenty, kdy výsledkem bude zcela originální nábytkový kousek. Za truhlářskou firmou tak můžete přijít s vlastním, již do detailu zpracovaným návrhem. Můžete si však také nechat poradit, doporučit nejvhodnější řešení. Můžete totiž čerpat z nemalých zkušeností truhlářů, kteří jsou znalí nejen materiálu, jeho vlastností, ale také využití z praktického hlediska.

Nábytek na zakázku z masivu na Kladensku

Masivní dřevo je jen jedním z parametrů, které rozhodují, zda bude vyrobený** nábytek** kvalitní, či nikoliv. Míru kvality nábytku z masivu určuje zkušenost a pečlivost truhláře, jak a jakým způsobem nábytek zpracuje. Pak je tu samozřejmě také vhodná volba samotného dřeva. Pokud byste chtěli kvalitní dřevo, pak určitě volte dub, borovice, teak, buk, mahagon, třešeň. Zde však musíte počítat s vyšší finanční částkou. Levnější varianta dřeva Vám však nezaručí dlouhodobou kvalitu nábytku. Měkké okna na mírudřevo je totiž náchylnější ke škrábancům, promáčklinám. Nábytek z masivu se může pochlubit svoji možností renovace, pokud by došlo k poškození části nábytku. Masivní dřevo se snadno tvaruje, ohýbá, lze ho rozličně frézovat, napojovat, mořit apod.

Nábytek na zakázku z lamina Kladno

Vedle nábytku z masivu, truhlářské firmy pracují také s laminem. Poptávka po nábytku z lamina je vzhledem k cenové dostupnosti poměrně značná. Lamino navíc nabízí nepřebernou škálu barevných povrchů, dekorů. Lamino se snadno udržuje, je odolné vůči kratšímu působení vody, je stálobarevné. Na druhou stranu však u nábytku z lamina musíte počítat s tím, že ho nelze zrenovovat, pokud dojde k jeho poškození.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14138 (magazinpodnikani.cz#3115)


Přidat komentář