Truhlářské a zednické práce - Ústecký, Středočeský kraj

Chcete u vás doma něco předělat? Potřebujete s něčím pomoci? Nebo chcete rekonstruovat byt, koupelnu, či snad na zahradě postavit pergolu? A nemáte nikoho, kdo by vám s tím pomohl? Máme pro vás řešení.

Občas je doma potřeba udělat nějakou práci, něco opravit, předělat. Jenže pokud nejste zrovna technický typ, snadno naděláte více škody než užitku. Nechceme nikterak snižovat vaše schopnosti. Pokud však patříte k těm, kteří si s nástroji nerozumí, zvolte raději zkušeného řemeslníka, který udělá veškerou práci za vás.

hodinový manželHodinový manžel Ústecký a Středočeský kraj

Hodinový manžel, pan** Martin Portyš**, vám nabízí klasické služby hodinových manželů, jako jsou například montování nábytku, demontáž staré kuchyňské linky a montáž nové, napojení dřezu, vrtání děr, věšení obrazů a poliček, drobné opravy apod. Mezi další služby pana Portyše patří také pokládka a renovace plovoucích podlah, výroba nábytku včetně kuchyní nebo vestavných skříní na míru či obkladačské a zednické práce, rekonstrukce koupelen aj. Pokud toužíte mít na vaší zahradě pergolu či altán, kůlnu na nářadí, zahradní domek nebo kryté garážové stání, můžete také kontaktovat pana Portyše, neboť i těmito zahradními stavbami se pan Portyš zabývá. Pokud vás nabízené služby pana Martina Portyše oslovily, můžete jej kontaktovat na: Martin Portyš, internetové stránky:** http://hodinovy-manzel-parah.webnode.cz/**, e-mail: maxxiimo@centrum.cz, telefonní číslo: +420 723 955 740.

vestavěná skřínKuchyně, vestavěné skříně - nábytek na zakázku Středočeský kraj

Mít doma nábytek na zakázku, to je skvělá věc. Nábytek na zakázku bude přesně pasovat do vašich prostor, žádné místo díky tomu nepřijde nazmar. Navíc nábytek bude vypadat přesně tak, jak si to budete přát. Stále větší oblibě se těší vestavné skříně, které využijí všechen prostor, což nejvíce ocení majitelé menších bytů. Velice oblíbené jsou i dřevěné kuchyňské linky z masivu, které udělají z každé kuchyně velice útulné a příjemné místo s příjemnou vůní opravdového dřeva.

Rekonstrukce bytových jader v Ústeckém a Středočeském kraji

Bytová jádra v panelových domech bývají v některých případech zhotovena z umakartu. Umakart je podobný materiál, ze kterého se dnes vyrábějí syntetické plovoucí podlahy. Tento materiál se sice hodí na podlahu, ale nikoliv jako náhrada stěn. Je přes něj totiž vše slyšet. Navíc stará umakartová jádra jsou velice nevzhledná. To však není potřeba dále rozvádět, neboť majitelé starých umakartových bytových jader jistě dobře vědí své. Jsou dvě možnosti řešení umakartových jader. Tou jednodušší a také podstatně levnější a rychlejší je** renovace umakartu**. Mnohem více času i financí vás bude stát kompletní rekonstrukce jádra. Výsledek však bude jistě stát za to.

rekonstrukce bytového jádraRenovace bytového jádra Ústecký kraj

Při renovaci bytového jádra jde především o to vylepšit vzhled umakartu. Vlastnosti umakartu se renovací bohužel nezmění, ale bytové jádro bude alespoň vypadat podstatně lépe. Při renovaci umakartových jader se používají buď speciální tapety nebo speciální nátěr vhodný na tento typ povrchů. Pokud jste šikovní, můžete mít renovaci umakartu hotovou za pár desítek minut za poměrně levné peníze.

Rekonstrukce bytového jádra Ústecký kraj

Zato kompletní rekonstrukce bytového jádra, ta zkušeným profesionálům může trvat klidně i dva týdny. Při rekonstrukci bytového jádra nezůstane vůbec nic na svém místě. Odstraní se jak umakartové stěny, tak i záchodová mísa, umyvadlo, vana. Nejdříve se jádro vyzdí cihlami, pak se umístí nové sociální zařízení. Kompletní rekonstrukce bytového jádra sice stojí minimálně sto tisíc korun a dva týdny budete muset chodit na záchod a do koupelny k sousedům, ale výsledek bude jistě stát zato. Navíc díky nové koupelně výrazně stoupne i tržní cena vašeho bytu.

zahradní domkyDřevěné zahradní stavby Ústecký kraj

Máte rodinný domek a u něj zahrádku? Kolik času trávíte na své zahradě a jste na ní rádi? Většina lidí s radostí využívá zahradu okolo svého domu, ať už k pěstitelství nebo k posezení s přáteli, či jen k relaxaci a odpočinku. Jakékoliv činnosti na zahradě vám mohou velice zpříjemnit** dřevěné zahradní stavby**, jako jsou pergola či altán. Na nástroje a nářadí nebo také na dřevo či jiné věci vám zase skvěle poslouží dřevěný přístřešek nebo kůlna. A ve neposlední řadě pro vaše auto se hodí dřevěné garážové stání.

Ústecký, Středočeský kraj výroba pergol

Pergola je zahradní stavba, která se dříve stavěla v zahradě dále od domu. Tradiční pergolu tvořily dřevěné konstrukce připomínající mříže, po kterých se mohly pnout různé popínavé rostliny. V dnešní době už má** pergola** trochu jinou funkci. Většinou se staví přímo u zdi domu, ideálně u vchodu do kuchyně. Pokud si totiž chcete na pergolu přinést nějaké jídlo či nápoje, je velice praktické mít kuchyň hned za dveřmi, ať nemusíte občerstvení nosit přes celý dům. I dnešní pergoly mají stěny z dřevěných konstrukcí, ke kterým se nasadí buď popínavé rostliny, popřípadě túje či nějaké keře. Pergola bude díky tomu poskytovat více soukromí a také bude lépe chráněna před větrem, bočním deštěm nebo naopak pražícím sluncem. Některé pergoly mají zastřešení také pouze z dřevěné konstrukce, které slouží jako opora pro popínavky poskytující příjemný stín, jiné využívají praktičtější střešní krytinu, díky které budete moci pergolu využívat také v případě dešťových přeháněk. Aby bylo v pergole dost světla, často se využívají průhledné střešní dílce s plastu. Ideální součástí pergoly je pak gril, díky kterému dostane posezení na pergole další rozměr, protože si budete moci kdykoliv připravit skvělé pečené pokrmy.

zahradní altánekÚstecký, Středočeský kraj výroba altánů

Na rozdíl od pergoly je altán samostatná stavba, nepřiléhající ke zdi domu. Altán se staví dál od domu, v nejklidnější části zahrady. Může sloužit k relaxaci a odpočinku, ke čtení knížek, ale i v altánu je samozřejmě možné posedět s přáteli u dobrého pití či jídla nebo jen tak.

Přístřešky, kůlny, zahradní domky, výroba ve Středočeském kraji

Pokud často zahradničíte, pak určitě oceníte, když budete mít místo určené ke skladování zahradních strojů a zahradnických nástrojů. Mít vše ve sklepě není vždycky praktické, protože do sklepa se většinou chodí přes dům, takže si do domu nanosíte špínu ze zahrady a navíc se hodně nachodíte. Mnoho novějších domů sklep ani nemá, takže takový zahradní domek, přístřešek či kůlna může sloužit jako náhrada sklepa či dílny. V zahradním domku či kůlně si uložíte vše potřebné pro práci na zahradě, jako například sekačku na trávu, zahradní nůžky, kleště, motyku, lopatu, rýč či hrabě, pilu sekyru a další stroje a nástroje a kdykoliv bude potřeba, budete mít vše po ruce. Kůlna či zahradní přístřešek se také výborně hodí pro skladování dřeva na vytápění domu v zimě. Uložené dřevo však skvěle využijete také v létě či na podzim při dělání ohníčků. Máte rádi špekáčky opékané na ohni? Už jste někdy měli brambory pečené v horkém popelu? A co takhle maso zabalené v alobalu a pečené v horkém popelu? Vyzkoušejte a uvidíte, že vám zachutná.

Ukázky prací pana Martina Portyše:

rohová lavicepolicekuchyně

kuchyňská linka

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14174 (magazinpodnikani.cz#3151)


Přidat komentář