Stavební práce - Vysočina a Jižní Čechy

Stavět svépomocí se dnes již nevyplácí. Nové metody a materiály dávají přednost odborníkům, kteří jsou pro práci s nimi náležitě proškoleni. A tak, pokud budete rekonstruovat nebo stavět, vsaďte raději na odborníky.

Proč se vyplatí stavební odborníci?

To je jednoduché. Dnešní doba směřuje k tomu, že každá práce má mít odborné provedení. Technologie a materiály ukazují, že bez odborných znalostí a speciálních školení si se stavbou v nové podobě laik již tak snadno neporadí. Všechny firmy, které se zabývají výzkumem ve stavebnictví, stále hledají a také nabízejí na trhu nové materiály, které jsou lepší než ty předchozí. Je to samozřejmě správné. Tak se snižují náklady na bydlení, a celkově se bydlení stává méně náročným ve všech směrech. Samozřejmě nelze mluvit jen o novém bydlení. Řadu novinek najdete i pro rekonstrukce již stávajícího bydlení. Zde však jsou odborníci zapotřebí ještě více. Skloubit nové a staré materiály, tak, aby vše bylo v pořádku, vše se spolu sneslo, je umění. Stejné je to ve stavebnictví pro firmy nebo jiné organizace. Výrobní haly, kanceláře, kina, prodejny. Všichni jejich majitelé chtějí moderní úsporné prostory. A to nabízí pouze nové technologie a materiály a samozřejmě ti, kdo s nimi umí zacházet.

Stavební práce - Vysočina a Jižní Čechy

Jste-li z okolí Jižních Čech a Vysočiny, poptáváte se po stavebních prací, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Pavla Fiřta.

Pan Pavel Fiřt nabízí:

  • veškeré stavební práce
  • stavby rodinných domů na klíč
  • tesařské práce
  • zednické práce
  • rekonstrukce domů a bytů

Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a precizně. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Pavla Fiřtakontaktovat na telefonním čísle 732 453 748 nebo na emailu: firtpavel@seznam.cz

Stavební práce - Vysočina a Jižní Čechy
Pavel Fiřt
tel.: 732 453 748
email: firtpavel@seznam.cz

Stavební práce, mokrá a suchá výstavba Vysočina

Zahrnují stavbu nového domu i re konstrukci již obývaného domu, bytu či pracovních prostor. A nejen to, stavební práce jsou i malé stavby. Zídky, ploty, cesty, chodníky, krby, zkrátka vše, co lze postavit dostupnými materiály. Některé stavební práce jsou opravdu lehké a poradí si s nimi i laik. Jiné potřebují odborníka na slovo vzatého, který má praxi, zkušenosti, dril, a ví si s objednanou stavbou rady. A nezapomeňte, že stavební práce nejsou jen cement, písek, vápno, cihly, beton a panel. Stavební práce se dnes dělí na mokrou a suchou výstavbu. Mokrá výstavba to jsou právě ty cihly, beton a malta. Suchá výstavba je stavba pomocí lehkých materiálů, zejména sádrokartonu.

Rekonstrukce domů a bytů Vysočina a Jižní Čechy

Nepatří zrovna k jednoduchým záležitostem. Obnáší řadu problémů, které je nutné vyřešit ještě před jejím započetím. Základem je rozhodnutí co a jak budete rekonstruovat a zda na to je zapotřebí stavební povolení, povolení statika anebo stačí jen ohlášení. Dále je nutné vybrat stavební společnost, která vám bude nápomocná. Pro některé rekonstrukce je nutný i projekt. Bez toho to zkrátka nejede. Jindy stačí váš vlastní nákres a domluva se stavební firmou, která věše přání zrealizuje. Dnes je možné rekonstruovat vše. Od bydlení, přes pracovní prostory, odpočinkové prostory až po památky. A šikovní řemeslníci jsou v tom nápomocni.

Úpravy bytových jader v Jižních Čechách

Nejčastější typ rekonstrukcí vůbec. A není se co divit. Dnešní bytová jádra jsou již dávno za zenitem své krásy, ale i účelnosti a hygienického prostředí. V umakartových stěnách se hromadí plíseň, samotné stěny jsou nevzhledné, často pokroucené a celkově je celý prostor nutné opravit. Bytová jádra je možné upravovat hned několika způsoby. Je možné změnit dispoziční řešení, vyměnit zdi, kachle, sanitu, nebo provést kompletní rekonstrukci.

Sádrokartony, sádrokartonové práce na Vysočině

K rekonstrukcím je přímo předurčen sádrokarton. Zejména pokud se rozhodnete k rekonstrukci tam, kde nosné stěny neunesou příliš velkou zátěž. Zásluhou vlastností jednotlivých sádrokartonových desek je možné rekonstruovat cokoli. Pro koupelny a vlhké prostory se hodí sádrokarton s impregnací, pro prostory s potřebou vyšší požární bezpečnosti existuje protipožární sádrokarton, pro odhlučnění akustický sádrokarton, který plně nahradí 60 centimetrovou zeď. Sádrokartonových desek je opravdu hodně. Je možné je tvarovat, využívat pro stavbu příček, obkladů, podhledů, stropů, půdních vestaveb, nábytku a dalších možností.

Stavební práce - Vysočina a Jižní Čechy
Pavel Fiřt
tel.: 732 453 748
email: firtpavel@seznam.cz

Kombinované obklady

Jsou krásné, nápadité a zajímavé. Místnosti dodají originalitu a šmrnc. Ovšem základem těchto obkladů je naprosto perfektní provedení. Ani sebekrásnější obklad nevynikne, pokud je špatně nalepen a není dodržen kladečský plán. A kladečský plán je právě u kombinovaných obkladů základem. Veškeré tyto obklady by měl lepit jen odborník. To je jediný způsob, jak dosáhnout potřebné kvality provedení těchto obkladů.

obklady

Dlažby, profesionální položení dlažeb Vysočina a Jižní Čechy

U dlažeb je to obdobné. Dlažba musí být perfektně položená. Jinak později praská, puká v půli, špatně se uklízí, špatně se po ní chodí. Nejhorší je chůze bosou nohou. To klidně i zakopnete. Opravdu. V botách a papučích to většinou není problém, ale bosá noha pozná kdejakou nerovnost. I zde tedy platí, že odborník vám položí dlažbu nejlépe. A navíc s garancí do budoucna.

Stěny a příčky - mokrá a suchá výstavbastěny

Stěny či příčky mohou být postaveny mokrou či suchou cestou. Záleží na tom, kde budou instalovány. Vhodnost použitého materiálu vám určí buď projekt a projektová dokumentace, nebo vám s výběrem pomůže odborník ze stavební firmy. Ten zná praxi a ví, jak se který materiál chová. A tak pro něho není problémem vybrat a také realizovat stavbu jakékoli příčky či chcete-li stěny.

Nové stropy, rekonstrukce stropů

Nové stropy, i jejich rekonstrukce jsou náročnou záležitostí. I když si troufám říci, že rekonstrukce stropů je mnohem náročnější. Se stavební firmou to však není žádný problém. Navíc stavební firma vám strop nejen postaví či zrekonstruuje, ale také zomítá. A to je nejhorší práce vůbec.

Bourací práce Vysočina a Jižní Čechy

Poslední dobou je výhodnější zakoupení starého domu, jeho zbourání a na jeho místě postavení domu nového. To ušetří velkou částku za pozemek a navíc můžete získat i stavební místo v atraktivní lokalitě. Kromě řady povolení pro bourání, je dobré najat si na bourací práce stavební firmu. Bourání se řídí bezpečnostními pravidly, která je nutné dodržet.

Zateplování fasád Vysočina a Jižní Čechy

Zateplená fasáda znamená menší náklady na vytápění. Ušetří 30 až 40 % ročních nákladů na vytápění. A to již stojí za úvahu. Navíc návratnost vynaložených prostředků je překvapivě rychlá. Zateplit fasádu je možné hned několika způsoby. Přičemž volba toho pravého zateplení se odvíjí od vlastností zdí. Zásluhou toho je možné zateplit i vlhký dům, bez zvýšení problémů s vlhkostí. Pro vlhké domy existují speciální typy odvětrávacích izolačních fasád. Jinak také fasád bezkontaktních. Pro bezproblémové domy se mohou použít kontaktní fasády, které jsou u nás nejčastější.

Stavební odborníci z Jižních Čech

Jak je vidět bez nich se stavba neobejde. Ale ani rekonstrukce či stavební úprava. Odborníci na stavební práce umí nejen stavět a rekonstruovat, ale také dokáží navrhnout řešení, které umí ušetřit náklady, čas, a zároveň najít nejvýhodnější řešení, pro budoucí pohodu bydlení či pracovního prostředí.

Stavební práce - Vysočina a Jižní Čechy
Pavel Fiřt
tel.: 732 453 748
email: firtpavel@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13885 (magazinpodnikani.cz#2859)


Přidat komentář