Stavební práce - Opava a okolí

Stavební úpravy se provádí v každé rodině několikrát za život. Většinou v období, kdy dochází k rozšíření rodiny a pak později, kdy naopak děti vyletí z hnízda. Do stavebních prací se však pouštíme i při koupi nového bydlení.

Praktické a úsporné bydlení na Opavsku

Takové získat není jen tak. O tom ví své snad každý, kdo si bydlení pořizoval sám.** Nové bydlení** stojí spoustu peněz a koupit starší byt či dům také není zrovna levné. A i ve druhém případě je nutné investovat velkou částku peněz. V úvahu však stojí i taková věc, jako je koupě pozemku. V dnešní době jsou pozemky velmi drahé. A často se proto vyplatíStavební práce zajímavá varianta zakoupení staršího domu v krásné lokalitě a jeho kompletní přestavba, nebo zbourání a výstavba nového domu. Poslední dobou se často spíše kupují starší domy nebo byty, či půdní prostory, které jsou atraktivní místem, stavbou i okolím a rekonstruují se. Tak lze často získat zcela netypické bydlení, které je krásné, pohodlné, plné nápadů a na které je majitel náležitě pyšný. Ovšem rekonstrukce, to je řada odborných prací, které ne každý umí. A rekonstrukce svépomocí se dnes příliš nedoporučuje. Často totiž při této variantě přestavby dochází k chybám, které se později těžko odstraňují.** Rekonstruovat bydlení**, ať již domu, nebo bytu se vyplatí s odborníky Opava, kteří umí skloubit minulé s moderním. Tak vznikají zajímavá obydlí, s minimálními ročními náklady na provoz domu.

Rekonstrukce bytů a domů Opava a okolí

Starší bydlení si zaslouží celkovou** rekonstrukci**. Ta spočívá v kompletní výměně rozvodů, v úpravě dispozičního řešení, v celkové výměně starých a již neúsporných řešení, stejně jako výměně obkladů nebo dlažby. Ostatně právě podlahy se mění při rekonstrukcích vždy. Samotná rekonstrukce může vyřešit prostor v bytě i domě, může změnit bytové jádro v komfortní relaxační prostory. Může z kuchyně udělat přípravnu kulinářských dobrot. Může najít prostor pro vaše koníčky, pro lepší bydlení všech členů rodiny.

Opravdu kvalitní prací i spokojenými referencemi se může pochlubit firma MORA Construction s.r.o. z Opavy. V j nabídce této firmy najdete veškeré stavební práce*** ** ***. Hlavní činností této firmy je výstavba rodinných domů a bytů na klíč.

Nabídka je opravdu široká a firma MORA Construction s.r.o. se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Pro odpovědný přístup této firmy k jakékoli objednávce, tedy malé i velké, jí můžeme jen doporučit. Nabízené služby lze objednat** ** na e-mailové adresemorapetr@seznam.cz, nebo telefonicky na čísle +420 731 100 787.

**
**

MORA Construction s.r.o.

Telefon:

+420 731 100 787
E-mail:  morapetr@seznam.cz
Web:  www.mora-construction.cz

Elektroinstalace, rozvody, inteligentní elektroinstalace Opava

Moderní elektroinstalace ať již v klasickém nebo v** inteligentním** provedení umí zpříjemnit život. Je bezpečná, má všechny bezpečnostní prvky, má dostatek zásuvek i ovladačů, má dokonce i domácí počítačovou síť se společnými zásuvkami, která je pro řadu domácností malou výhrou. Zejména pokud v ní jsou i pubertální děti. Moderní elektroinstalace zahrnuje i** rozvody v okolí domu**. Zde je nutná nejen odborná instalace, ale i dodržení všech zákonů, kterými se instalace řídí.

Montáž sádrokartonu, suchá výstavba Opava a okolí

Sádrokarton je moderní materiál, který získává  první místo v žebříčku použití materiálů. Nelze ho považovat za nějakou náhražku tradičního zdiva, ale plnohodnotný materiál, který toho opravdu umí mnoho. Navíc má řadu kladů. Tím hlavním je suchá výstavba, která je bez velkého nepořádku. Dalším je rychlost výstavby. Pak možnost stavby i tam, kde tradičními materiály nelze stavět z důvodu nosnosti zdí. A mimo jiné příjemná je také cena.

Sádrokarton - příčky, zateplení, nábytek Opava

Sádrokarton lze použít u komerčních i soukromých přestaveb, stejně jako u nových staveb. Lze z něho tvořit příčky, obklady, zateplení, nábytek, designové prvky, lze ho ohýbat, různě tvarovat. Je vynikajícím řešením u** rekonstrukcí koupelen**, výborně izoluje hluk, lze ho použít i u montáží protipožárních konstrukcí. Zásluhou nosných profilů unese i plné skříňky nádobí nebo sanitární techniku. Zkrátka sádrokarton, to jsou nevyčerpatelné možnosti.

výstavba rodinných domů

 

Opava a okolí montáž stropních podhledů

Stropní podhledy je možné montovat také ze sádrokartonu nebo pak z minerálních desek. V obou případech jde o praktické snížení stropu, které zakryje instalační rozvody, vzduchotechniku i rozvody světel.

Podlahářské práce na Opavsku

Podlahářské práce je nejlépe objednávat na klíč. To znamená, že firma vám odstraní starou podlahovou krytinu, postará se o její odvoz, podklad podlahy vyrovná, a položí vybranou podlahovou krytinu. Podlahových krytin je celá řada, stačí si jen vybrat tu, která je pro vás ideální.Stavební práce Opava

Malby a nátěry - protiplísňové, protipožární, antigraffiti

Také malování je dobré objednávat na klíč. Ne však každá firma tuto nabídku má. Ale každá firma vám upraví zdi, opraví všechna poškozená místa, vyrovná zdi a samozřejmě je i vymaluje.

Nátěry toho umí hodně. Navíc dnešní nátěry jsou moderní a zdravotně nezávadné. Nátěry v interiéru vám dokáží proměnit nábytek, sladí vám zárubně, okna i dveře, radiátory a postarají se o splynutí trubek se zdí. Venkovní nátěry umí odolávat povětrnostním podmínkám a tak dokonale chránit vše, co je jimi natřené. Asi nejzajímavější jsou nátěry fasád, kde je nutné volit takovou barvu, která odpovídá omítce a celkovému stavu stěny. K nátěrům patří i speciální nátěry jako jsou izolační, protiplísňové, protipožární nátěry nebo antinikotinové či antigraffiti nátěry.

Hydroizolace na ploché střechy, terasy a základy Opava

Kvalitní hydroizolační fóliový systém řeší izolaci plochých střech, základů domu, ale i všech míst, která trpí právě vlhkostí nebo vzlínáním vody. Tato izolace umí odolávat jak zemní vlhkosti, tak tlakové vodě, a samozřejmě i klimatickým podmínkám. Velmi důležité je odborné položení izolace. Stačí malá nepozornost a izolace nebude plnit svůj účel, a bude jí zatékat.

Zateplování staveb a domů Opavsko

Důležité je kompletní zateplení. Zateplení fasády nestačí. Kompletní** zateplení** staveb a domů obnáší také výměnu oken a dveří, zateplení stropů a sklepních prostor. To vše je nutné udělat pro maximální tepelný komfort a především nízké náklady na vytápění. Je spočítáno, že k úniku tepla nejčastěji dochází okny a dveřmi a to 30 až 40%, obvodovým pláštěm a zdivem 20 až 25%, střechou 15 až 20% a podlahami 5 až 10%. Proto je nezbytné provést kompletní zateplení za použití kvalitních materiálů.

MORA Construction s.r.o.

Telefon: +420 731 100 787
E-mail:  morapetr@seznam.cz

Tepelné izolace fasády Opava

Teplenou izolaci fasády je možné provést kontaktním a bezkontaktním způsobem. Vždy záleží na stavu zdi a na tom, jaká izolace je pro daný stav nejvhodnější. Kontaktní izolace, to je nalepení polystyrénových desek nebo desek z minerální vlny na obvodový plášť a následná úprava fasády podle přání zákazníka. Bezkontaktní zateplení umožňuje fasádě dýchat. Jeho konečná úprava může být v podobě klasické fasády, nebo může být již na instalovaném zateplení. To v případě, že zateplení má podobu izolačních desek, které mají konečnou povrchovou úpravu.

Opravujte s odborníky na Opavsku

Dnešní trh nabízí řadu vysoce kvalitních materiálů i technologií. Laik se v této nabídce těžko vyzná. Proto je lépe svěřit rekonstrukce i stavbu odborným firmám, které procházejí školeními a vědí jak a co, a kde použít.

Stavební práce Opava

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13854 (magazinpodnikani.cz#2828)


Přidat komentář