Stavební práce - okres Ostrava

Stavební práce jsou součástí každé výstavby nebo rekonstrukce rodinného domu. Provází výstavbu objektu od počátku až po konečné úpravy. Jedná se především o práce zednické, sádrokartonářské nebo obkladačské.

Stavební práce zahrnují celou řadu činností, bez nichž by nemohl být postaven žádný dům, ani by se bez nich neobešla rekonstrukce objektu, aniž by záleželo na jejím rozsahu. Stavební práce, mezi které patří zedničina, práce se sádrokartony, obkladačské a pokladačské práce, rekonstrukce fasád a další, jsou velmi žádané práce a nezřídka se stává, že vás zedník odmítne, protože je příliš zaneprázdněný a vaše zakázka pro něj není tak lákavá. Dobrých řemeslníků je málo a práce přibývá a přibývá. Pak se může stát, že lidem nezbývá nic jiného než se obrátit i na takového zedníka, kterého neznají, na kterého nedostali žádné reference a neví tedy, jak je jeho práce kvalitní. Výsledek může být samozřejmě výborný, ale může být i tragický. Proto raději neriskujte a obraťte se na opravdového odborníka Ostrava. Stavební práce jsou velmi důležité a není radno je podceňovat nevhodně zvoleným stavebníkem. Ve výběru si nechejte poradit.

Stavební práce - okres Ostrava

Opravdu kvalitní prací i spokojenými referencemi se může pochlubit firma Stavíme Ostrava s.r.o.

V jejich nabídce najdete:rodinný dům na klíč** **

  • veškeré stavební práce
  • obkladačské práce** **
  • sádrokartonové práce
  • zednické práce
  • elektroinstalační práce
  • zámečnické práce
  • projektové práce
  • instalatérské práce

Nabídka je opravdu široká firma** Stavíme Ostrava s.r.o.** se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc.

Pro jeho odpovědný přístup k jakékoli objednávce, tedy malé i velké, ho můžeme vřele doporučit.

Nabízené služby lze objednat u firmy Stavíme Ostrava s.r.o.** ** na e-mailové adrese: corma1@seznam.cz, nebo je možné jej kontaktovat telefonicky na čísle 777 234 618.

Stavební práce - okres Ostrava zde:

www.stavime.ic.cz

Ing. Pavel Corradini

tel.: 777 234 618

email: corma1@seznam.cz

Sádrokartonové práce, příčky ze sádrokartonu Ostravsko

Mezi často používaný stavební materiál řemeslníků patří sádrokarton. Ze sádrokartonu dokážou odborníci zrealizovat kompletní interiér, ať už se jedná o příčky, podhledy a další sádrokartonové konstrukce. Zkušený stavebník pracuje pouze s kvalitním sádrokartonem, protože ví, že na materiálu, na jehož vlastnostech opravdu hodně záleží, se nesmí šetřit. Se sádrokartonem se pracuje dobře, protože je tvárný a snadno opracovatelný. Se sádrokartonem se pracuje rychle, přesně a čistě. Navíc je lehký, ale přitom vysoce odolný a pevný. Vyniká zvukovými a tepelně izolačními vlastnostmi a představuje moderní materiál dnešní doby s dlouholetou tradicí, s ověřenými vlastnostmi a s dlouhou životností. Se sádrokartonem se obkládají stěny, stropy, tvoří se z něj police, podhledy nebo **sádrokartonové příčky. sádrokartonové práce
**

Využití sádrokartonu pro výstavbu obvodových konstrukcí Ostrava

V dnešní době se stále častěji využívají sádrokartonové desky pro výstavbu obvodových konstrukcí nebo pro výstavbu dělících příček. Příčky, které se ze sádrokartonu postaví, jsou nenosné. Ze sádrokartonu vám zedník namontuje podhledy a předsazené stěny. Sádrokarton je perfektní v tom, že mezi jím a původní stěnou je možné vést a tedy i dobře schovat všechny instalace, díky čemuž vám nebudou nikde trčet drátky ani potrubí a prostředí bude působit velmi čistě, esteticky a moderně. Sádrokarton se montuje také pod podlahu, jako podklad pro plovoucí podlahy lehčího materiálu. Využití sádrokartonu je ale dosti širší. Osvědčil se i při rekonstrukci bytových jader, kde na plné čáře nahradil svými klady umakart. Ze sádrokartonu lze vymodelovat římsy pro osvětlení.

Odborná montáž sádrokartonu Ostravsko

Montáž sádrokartonu se provádí až poté, co vyschnou všechny mokré stavební procesy, které použití sádrokartonu předcházely. Sádrokarton se také doporučuje montovat až poté, co budou na stavbě osazená okna a celkově bude objekt uzavřen před nepříznivými povětrnostními vlivy. Sádrokarton je totiž použitelný pouze pro interiéry a není dobré jej vystavovat vodě, mrazu a dalším pro něj nepříznivým podmínkám. Sádrokartonové desky se montují na podkladové konstrukce ze dřeva nebo z ocelového pozinkovaného plechu.

Obkladačské práce v kuchyni, koupelně, chodbě Ostrava

Mnoho z nás si pod obkladačskými pracemi představí koupelnu a obklady, které ji zdobí a dělají z ní ten luxus, který je cílem každé provedené rekonstrukce. Obkladačské práce se využívají také v kuchyni, pro obkládání stěn a nejen keramickými dlaždicemi, dále při obezdívce sanitární techniky. S obkladačskými pracemi souvisí také pokladačské práce, mezi které patří položení dlažby do koupelny, na chodbu, na schodiště, ale také pokládka plovoucích podlah nebo zámkové dlažby kolem domu. Pokud vám obkladačské nebo pokladačské práce provede odborník s bohatými zkušenostmi, bude jeho práce zárukou dlouholeté spokojenosti.

Stavební práce - okres Ostrava zde: stavební práce

www.stavime.ic.cz

Ing. Pavel Corradini


email: corma1@seznam.cz

Zednické práce, zedník Ostrava a okolí

Jistě jste i vy někdy setkali se zedníkem, se kterým jste nebyli příliš spokojení. Jsou zedníci, na které nedáte dopustit, ale jsou i takoví, u nichž jste rádi, když za nimi zavřete dveře a už je nikdy neuvidíte. Zedníci jsou velmi žádanými odborníky, protože jejich pracovní zaměření je tak široké, že jsou potřeba téměř nepřetržitě v každé domácnosti. Proto vás může zedník odmítnout s tím, že nemá čas, nebo vám slíbí, že se přijede na váš problém podívat, ale bohužel se tak nestane, nebo provede požadovanou práci polovičatě nebo nekvalitně. Jsou zedníci různí. Ale jsou i takoví, kteří dbají na preciznost, kvalitu a jejichž prioritou je spokojenost jejich zákazníků. Jen zkušený zedník vám dokáže nabídnout kvalitní služby, který vám bude ručit za kvalitu celého díla.

Nejčastěji prováděné zednické práce

Mezi často prováděné zednické práce patří zcela jistě zdění za použití klasických materiálů. K zedničině patří i provedení základové desky včetně výkopů, železobetonové stropy, zedník vám zhotoví kompletní rekonstrukci bytu, včetně bytového jádra, provede štukování, stěrkování, sanační omítky, obloží vám koupelnu, položí dlažbu a samozřejmostí pro zkušeného zedníka je konzultace ohledně jím nabízených prací.

zednické práce

Nová fasáda, oprava fasády pro zajištění snížení nákladů za topení

Pouze kvalitně a profesionálně provedená fasáda má velký podíl na celkovém dojmu z domu. A to nejenom zvenku, ale také zevnitř. Omítka fasády musí být provedena dokonale, precizně a s použitím kvalitních barev, které vydrží dlouho jako nové. Součástí nové fasády je v dnešní době i odborné zateplení domu, které dokáže ušetřit tolik nákladů na vytápění, že se vám zateplení včetně celé fasády během několika let vrátí. Klasický ruční způsob omítání má svou dlouholetou tradici, které se používá po mnoho staletí a zcela jistě se ještě dlouho používat bude. Samozřejmě, že vedle ručního omítání existuje i strojní, které ušetří zedníkovi čas a práci, ale výsledek je totožný. Strojní omítání je mnohem jednodušší než ruční a omítnutí celého domu bude záležitostí několika málo dnů.

Jakou novou fasádu zvolit?

Exteriér domu ovlivňuje fasáda ze všech prvků nejvíc.** Obložením fasády** získá dům jedinečný vzhled, a především i dokonalou izolaci obvodových stěn. Důležitá je ale kvalita odvedené práce. K tomu je důležité rozhodnutí, čím fasádu obložit. Nabízejí se přírodní materiály, ale také nezničitelný beton. Vy si musíte ujasnit, zda budete dům obkládat kompletně celý, nebo pouze některou jeho část. Částečným obložením se dají zvýraznit některé části doma, jako např. okna, štít domu nebo jeho rohy. Často se obkládá soklová část domu. Jak zvelebit fasádu a celý dům vám poradí zkušený zedník. Zeptejte se ho, nechejte si poradit a hlavně oslovte toho správného. Jen tak bude bezvadný výsledek zaručen.

Stavební práce - okres Ostrava zde: plánování

www.stavime.ic.cz

**Ing. Pavel Corradini*** ***

tel.: 777 234 618

email: corma1@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13811 (magazinpodnikani.cz#2785)


Přidat komentář