Stavební práce a rekonstrukce - Ostrava

Stavba i rekonstrukce bydlení přináší pozitivní změny v životě každého majitele. Bydlení je podle představ a náklady na bydlení jsou nízké. Aby tomu tak opravdu bylo, je nutné najít vysoce kvalitní odbornou stavební firmu.

Profesionální stavební práce a rekonstrukce

Rekonstrukce

Stavět nový dům může být běh na dlouhou trať, nebo jen krátkodobá záležitost. To záleží na tom, jakou stavbu si vyberete. A pak také na tom, kdo ji bude provádět. Dnes se již zdaleka nevyplatí stavět svépomocí. Moderní doba přinesla moderní materiály i technologie, které mohou využívat pouze proškolení odborníci. A že se použití moderních technologií vyplatí, jasně ukazují rozdílné náklady na bydlení. Dům v nízkoenergetickém provedení, nebo dokonce v nulovém přináší maximální úspory, které zajistí velmi rychlou návratnost investicí a zároveň vysoký komfort bydlení.

I rekonstrukce bydlení má své opodstatnění. Z vybydleného domu nebo bytu udělá komfortní bydlení, které bude přesně šité na míru potřeb majitelů. Ovšem i zde je výhodné a spíše nutné provést rekonstrukci s pomocí odborné firmy. Ta nejenže ji provede ve vysoké kvalitě a za pomoci moderních materiálů a technologií, ale také velmi rychle. Což je u rekonstrukcí požadováno. Zvláště, když nemáte, kde bydlet.

Stavební práce a rekonstrukce – Ostrava

Se stavbou i rekonstrukcí se můžete s důvěrou obrátit na stavební firmu Jaromír Troják. Objednat si zde můžete veškeré zednické a stavební práce, včetně kompletních rekonstrukcí bytů. Přitom si můžete být jisti profesionálním provedením každé zakázky a také včasným dodáním. Dodržování sjednaných termínů je samozřejmostí. Objednat je možné velké stavby, stejně jako jednotlivé stavební práce, opravy, nebo úpravy. Firma vychází vstříc každému zákazníkovi. Stavební firmu Jaromír Troják najdete na adrese Jaromír Troják Čechovova 94/4, Ostrava, 71600. Pro objednání prací nebo informace můžete využít e-mailovou adresu jaromir.trojak@seznam.cz, nebo telefonní číslo +420 733 576 165.

Stavební práce – Ostrava

Obor stavební práce zahrnuje opravdu velmi širokou nabídku všech možných stavebních prací. V podstatě jde o kompletní výstavbu, rekonstrukce všeho druhu, ale i malé stavby a úpravy okolí staveb. Tedy například budování cest a jejich dláždění. Nutností u stavebních prací je jejich provedení vyškolenými odborníky. Profesionál se vyzná nejen ve stavebních materiálech a technologiích, ale především umí určit jaký materiál a technologii použít. To je důležité například u zateplování. Zde záměna materiálu může zcela zničit vnitřní klima domu a i samotný dům. Stejné je to i u sanací, nebo provádění podlah či omítek. A nesmíme zapomenout ani na opravy a drobné stavby. Tady je velmi důležité umět skloubit moderní materiál se starým. Ne vždy jde o jednoduchou záležitost. Odborníci si však i zde vždy poradí.

  • Jaromír Troják
  • Tel: +420 733 576 165
  • E-mail: jaromir.trojak@seznam.cz

Zednické práce – Ostrava

rekonstrukce bytu

Moderní zednické práce již nejsou jen cihly, malta a beton. Dělí se na suchou a mokrou výstavbu. Zedník pak umí oba druhy výstavby a umí je i kombinovat a skloubit podle potřeby stavby i přání majitele. Mokrá výstavba zahrnuje stavbu z cihel, tvárnic a dalších materiálů, které se spojují maltou či speciálními lepidly. Patří sem samozřejmě i omítání, obklady, dlažby, betonování, sanační práce nebo různé malé stavby a opravy. Do** suché výstavby** se řadí zejména sádrokartonářské práce, které se používají u rekonstrukcí a půdních vestaveb. Velmi využívané, a to až z 75%, jsou i u komerčních staveb. Do suché výstavby mimo jiné patří i zateplování některých typů fasád.

Stavba nového domu – Ostrava

Kdo chce stavět nový dům, toho čeká velmi těžké rozhodování. Nabídka domů je totiž velmi široká. Vybírat je možné z klasických, nízkoenergetických, pasivních i nulových domů. Ty mohou být zděné nebo jako dřevostavba.** Zděné domy** mohou být z různých materiálů. V nabídce jsou klasické cihly i cihly se zajímavými vlastnostmi, které se spojují moderními způsoby. Z tvárnic se staví velmi rychle, ale i zde je potřeba porovnat jejich vlastnosti, zejména to, jak dokáží izolovat a udržet teplo. Dřevostavby se staví velmi rychle. Mohou být smontovány jako stavebnice, nebo stavěny podle projektu na místě. A i zde je řada možností a materiálů. S rozhodováním pomůže stavební firma a její projektant nebo architekt. Ti vytvoří buď individuální, nebo upraví na přání zákazníka typový plán domu. Po všech nutných povoleních pak tento vybraný dům postaví stavební firma. Ta zajistí i stavební dozor, což umožní majitelům pouhou kontrolu postupu stavebních prací a zároveň to zajistí vysokou kvalitu stavby a její včasné předání majiteli k nastěhování.

  • Jaromír Troják
  • Tel: +420 733 576 165
  • E-mail: jaromir.trojak@seznam.cz

Rekonstrukce bytů – Ostrava

Rekonstrukce bytu přináší nesporné výhody. Zejména jde o technickou stránku, která dokáže snížit náklady na bydlení až o 60% a zároveň zajistí vysoký komfort bydlení. Opomenout nelze ani estetickou stránku rekonstrukce. Z vybydleného bytu se rázem stane moderní bydlení šité přesně na míru majitelů. Standard rekonstruovaného bytu je nesrovnatelně vyšší než bytu, který prochází jen běžnou údržbou. Rekonstruovaný byt má perfektně izolovaná okna i dveře, nikde netáhne, vytápění je efektivní, instalační rozvody fungují a zásuvky jsou přesně tam, kde je potřeba. Po podlahách se příjemně chodí a koupelna je relaxační oázou. Záchod neprotéká, ale vodu spoří. Možností rekonstrukce je mnoho. Liší se podle typu bytu i přání majitelů. Podstatné je odborné provedení, které zajistí funkčnost a úspornost bytu.

Rekonstrukce bytových jader – Ostrava

rekonstrukce bytu

Někteří majitelé se spokojí jen s rekonstrukcí bytového jádra. To se většinou celé zbourá a nově vystaví. U bytových domů je možné použít například ytong, u panelových domů se většinou používá moderní sádrokarton, který je velmi lehký. Zde je možné použít sádrokarton kombinovaný, který zajistí nejen nové stěny odolné vlhku, plísní i ohni, ale i odhlučnění. Sádrokarton je možné klasicky obkládat keramickým obkladem, nebo i omítat sádrovou omítkou a pak vymalovat. Velmi vhodné a krásné jen využití štuků, zvláště pak benátského.

Moderně se sádrokartonem – Ostrava

Sádrokartonové desky se mohou využít i k designovým prvkům bytu. Je možné z nich vytvářet vlny, oblouky, niky, police, rampy, a to ve všech možných tvarech. Sádrokarton může sloužit jako příčka z jedné strany a z druhé může být vestavěnou skříní či nábytkem. Přitom po jeho konečné úpravě nikdo nepozná, že jde o sádrokarton. Tu je možné provést omítkou, obklady, nátěry, malbou i tapetováním.

Správná omítka – Ostrava

Omítka bývá problémem všech starších domů a bytů. U panelových domů bývá popraskaná a loupe se. U starších domů může být mokrá a plesnivá, nebo ztrouchnivělá. Každý případ má dnes řešení. Omítky jsou nabízeny v řadách, které jsou určené pro různé podklady a zdi. Jsou obohacené o složky zajišťující správný vzhled zdi i vnitřní klima. Některé řady mají i speciální zateplovací složku, jiné složku proti plísni či vzlínající vodě. Pro zděné stěny jsou jiné omítky než pro sádrokartonové. Vnitřní omítky se liší od těch venkovních, tedy fasádních. V některých případech je dokonce nutné provést chemický rozbor zdi a teprve potom určit typ nové omítky.

Bezpečně se stavební firmou – Ostrava

Stavební a zednické práce se dnes staly vysoce odbornými činnostmi. Proto by každý, kdo chce mít bydlení kvalitní a s nízkými náklady na provoz, měl svěřit stavbu i rekonstrukci odborníkům. Ve výsledku se to vždy vyplatí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14252 (magazinpodnikani.cz#3229)


Přidat komentář