Stavební práce a rekonstrukce - Český Těšín a okolí

Pokud jste se rozhodli pro stavbu nebo rekonstrukci, je vhodné si vybrat stavební firmu, která poskytuje komplexní služby. Taková firma je schopná provést jak stavební a zednické práce, tak i malířské, úklidové a mnoho dalších.

Stavební práce se stavební firmou Český Těšín

Výstavba rodinného domu nebo rekonstrukce stávajícího bydlení patří k základním potřebám lidí, kteří chtějí bydlet pohodlně a komfortně. Každého potěší, když může uvítat návštěvu v nově zpraveném domě nebo bytě a vyslechnout si pochvalu na výborný vkus a skvěle zařízený interiér. Na stavební práce se najímá stavební firma, aby tyto práce proběhly rychle, kvalitně a bez problémů.

Stavební práce - Český Těšín a okolíStavební ráce

** ** Hledáte firmu v Českém Těšíně a okolí, která by vám mohla nabídnout stavební a další práce? Tak v tom případě kontaktujte firmu pana** Jána Bača**.

Firma pana Jána Bača nabízí svým zákazníkům následující služby:

 • Stavební práce a drobné stavební práce
 • Zednické práce
 • Rekonstrukce budov
 • Zateplení budov
 • Pokládání dlažeb i obkladů
 • rekonstrukce koupelen

 • rekonstrukce bytů

Tato firma získala bohaté zkušenosti několikaletou praxí, svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní služby, individuální přístup a poradenství. Chcete-li získat více informací, kontaktujte pana Jána Bača na telefonním čísle: +420 723 131 401, použít můžete také e-mailovou adresu: zednici.tesin@seznam.cz. Se službami této profesionální firmy budete určitě spokojeni.

dlaždičky

Stavební práce a rekonstrukce - Český Těšín a okolí

www.zednici-tesin.webnode.cz

 • Ján Bačo
 • +420 723 131 401
 • zednici-tesin@seznam.cz

Jakou firmu na Těšínsku na stavební práce oslovit?

Stavební práce představují široký okruh činností. Čím více stavebních prací firma nabízí, tím je to pro investora lepší. Najít takovou firmu někdy bývá opravdu složité. Nejenže jich na našem trhu není až tolik jako těch firem, které nabízejí konkrétní dílčí práce, ale také proto, že o ty, které se zaměřují na široký okruh stavebních prací, je velký zájem, a proto si někdy musíme počkat i několik mnoho měsíců, než se na nás dostane řada. Stavební práce zahrnují zejména zednické práce, obkladačské práce, sádrokartonové, zateplovací, natěračské, malířské, vyklízecí, úklidové, nebo také zemní či demoliční práce. Tím, že oslovíte firmu nabízející mnoho stavebních prací, ušetříte mnoho času, energie a nervů sháněním jednotlivých řemeslníků, jejichž oblibou je přesunovat termíny realizace, nedostavovat se v dohodnutou dobu, apod. Firma, která nabízí různé** stavební práce**, je dále schopna zrealizovat konkrétní zakázku tzv. na klíč, což budete mít absolutně bez starostí.

obkladyZateplení fasády Český Těšín a okolí

Léto je u konce a za chvíli začnou dny, kdy budeme muset opět přitápět, abychom nezmrzli. Ovšem ani v létě se někdy neobejdeme bez toho, abychom si přitopili, pokud např. rapidně klesne o deset stupňů teplota a my jsme si zvykli na příjemné teplo. Každé zatopení se chtě nechtě promítne na účtu za spotřebu energií. Zateplením fasády můžete výrazně ušetřit peníze a zvýšit komfort Vašeho bydlení. Zateplit můžete nechat jakoukoliv budovu. Nemusí jít nutné o rodinný dům. Zateplit můžete byt, komerční objekt, chalupu, prodejnu a jiné objekty. Zateplením fasády se rozumí zaizolování příslušného objektu, díky čemuž dojde k tepelné izolaci. Cílem zateplení je výrazná úspora energie, zabránění úniku tepla, zhodnocení objektu a zvýšení estetické stránky domu.

Jaké jsou výhody zateplení fasády?

Hlavní výhodou, která je také v drtivém procentu případů zateplení hnací silou zateplení, je úspora energetické úspory při vytápění, která činí až 60%. Zateplení přináší objektu a jeho obyvatelům mnoho dalších výhod. Zateplením výrazně zhodnotíte cenu daného objektu, což jistě oceníte v případě, kdy se rozhodnete, nebo Vás okolnosti donutí dům prodat. Zateplením dojde ke zlepšení technického stavu domu, dům bude vypadat nově, krásně a čistě. V letních měsících snížíte náklady spojené s užitím klimatizace. Pokud bude Váš objekt kvalitně zateplen, nebude se v létě přehřívat a zimě Vám v něm bude příjemně teplo, neboť přes zateplení do interiéru neprofoukne studený vzduch a teplo v interiéru se bude držet uvnitř.

Ján Bačo

 • +420 723 131 401
 • zednici-tesin@seznam.cz## koupelna na klíč

Český Těšín profesionální malířské práce

Každý interiér, nebo alespoň některé pokoje, potřebují jednou za času kompletní očistu včetně vymalování stěn. Záleží na tom, jak jsou jednotlivé místnosti frekventované, každopádně jednou za 3 roky si každá místnost zaslouží dostat nový kabát. Životnost každé výmalby jednou skončí a je potřeba ji obnovit. Mnozí z nás se nerozhodují pro novou výmalbu jen proto, že už je zeď oprýskaná, flekatá, zaprášená a špinavá, ale také proto, že se nám líbí nové trendy, rádi bychom vyzkoušeli nové moderní barvy, trochu zaexperimentovali a nechali se inspirovat dnešní dobou. ** **

Profesionální malíři Vám nabídnou různé barevné provedení Vašeho pokoje. Oni dobře vědí, které barvy jsou moderní, které Váš pokoj projasní, které jej opticky zmenší nebo zvětší a které se budou hodit do vašeho interiéru s ohledem na jeho zařízení. K výmalbě se člověk často odhodlává déle, neboť tyto práce vždy souvisí se stěhováním nábytku, se zakrýváním podlah, s následným umýváním podlah, oken, apod. a ne každý má na tyto práce a starosti kolem náladu. Pokud oslovíte profesionálního malíře, budete mít celé malování takřka bez starostí. Sám malíř si místnost připraví přesně tak, jak potřebuje, vy už si provedete pouze závěrečný úklid. Pozor – v dnešní době jsou k dispozici i takoví malíři, kteří poskytují vedle malířských služeb i služby úklidové a celý Váš interiér dají po provedení malování do naprostého pořádku. V takovém případě se malování vůbec nemusíte obávat, a výsledek bude skutečně jedinečný.** **koupelna

 

Ján Bačo

 • +420 723 131 401
 • zednici-tesin@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13951 (magazinpodnikani.cz#2926)


Přidat komentář