Sklenářství - Hodonín

Sklo je krásný materiál, který dokáže prosvětlit interiér a přinést eleganci již od vstupních dveří. Přitom skleněné dveře mohou být skvělým reklamním vstupem, stejně jako interiérovým doplňkem soukromého domu.

Sklo bylo vždy elegantním krásným materiálem. V dnešní moderní podobě se ve skle snoubí krása, elegance i užitné vlastnosti, stejně jako odolnost proti rozbití. Moderní sklo může být v podobě celoskleněných dveří, stejně jako může být pochozí. To znamená, že bez problémů můžete chodit po celoskleněných schodech, po skleněné lávce či můstku. Sklo zásluhou svých vlastností i moderních úprav a technologií nachází uplatnění v řadě veřejných, soukromých i podnikatelských center. Výhodou je i možnost zdobení skla, jeho využití pro nápisy, reklamy, nebo upoutávky jednotlivých firem.

Sklenářství – Hodonín

Již od roku 1999 působí v okrese Hodonín firma Dortechnik, s.r.o. V její nabídce najdete práce spojené se sklem. Objednat si zde můžete skleněné dveře do interiérů i exteriérů, v posuvném i otočném provedení, skleněné posuvné stěny, mobilní skleněné příčky, skleněné sprchové kabiny a dveře. Kompletní výčet celé nabídky najdete na internetových stránkách http://www.dortechnik.cz/. Všechny nabízené výrobky jsou vytvořeny s profesionalitou, vyškolenými pracovníky a splňují veškeré evropské normy a standardy. Na internetových stránkách najdete také reference již zhotovených sklenářských výrobků, v podobě instalovaných skleněných dveří, automatických dveří, celoskleněných dveří a stěn, včetně řešení ústupových cest. Firma kromě výroby, prodeje a dodání zajišťuje i následnou montáž a servis. Přitom servis není jen po dobu záruční doby, ale po celou dobu, co budete jejich skleněné dveře používat. Tuto nadstandardní službu si můžete objednat kdykoli na servisním kontaktu, který najdete taktéž na internetových stránkách firmy. Pro informace a objednávky je zde e-mailová adresa dortechnik@dortechnik.cz, nebo telefonní číslo +420 518 365 216.

Služby sklenářství na Hodonínsku

Moderní sklenářství se již nezabývají jen zasklíváním, ale nabízí širokou nabídku služeb a výrobků. Moderní skla patří k vysoce kvalitním, která mohou mít celou řadu podob. Mohou být barevná, čirá, mohou být v rámu i celoskleněná a bez rámu, mohou být vysoce odolná a unést i vysokou zátěž. Úprava moderního skla se provádí celou řadou technologií. K nejznámějším a také nejužívanějším patří** pískování**. Samotné sklo může být zcela čiré, a to tam, kde je jeho úkolem prosvětlení interiéru a možnost nahlédnutí dovnitř, nebo může být barevné, to zejména v případě, že má být prostor oddělen a nemá být vidět dovnitř. K dalším úpravám skla patří sklo mléčné, ledové, nebo třeba zdobené gravírováním. Existuje však více zajímavých úprav skel. Vždy záleží na nabídce a přání zákazníka.

Jsou skleněné dveře bezpečné?

Celoskleněné i skleněné dveře v rámu musí splňovat celou řadu bezpečnostních pravidel a prvků. V první řadě musí být sklo pevné a odolné. Nesmí se rozbít při nárazu průvanem, nesmí být náchylné na prasknutí, ani na bouchnutí. Nesmí ho poškodit náraz vysavače, bouchání dítěte hračkou, ani dorážení zvířecího mazlíčka. Pokud by přeci jen došlo nějakým způsobem k jeho rozbití, pak se nesmí v žádném případě roztříštit na ostré střepy. Když už by došlo na střepy, pak musejí být pouze neostré, které nezraňují a velmi malé. V žádném případě nesmí být sklo rozbito tak, aby se rozpadlo na velké kusy, které mohou i uřezat končetinu. Aby se nic takového nestalo, prochází skla používaná na celoskleněné dveře, můstky, zábradlí, stěny a jiné interiérové prvky, doplňky a zařízení zkušebnami, kde se zkoumá nejen kvalita, ale i bezpečnost při rozbití. Ta je pak zkušebnou potvrzena. Při dodržení technologie výroby se pak žádný celoskleněný výrobek vyzkoušený zkušebnou nerozbije tak, aby ublížil okolí.

Výroba skleněných dveří na Hodonínsku

výrobě skleněných dveří se většinou používá tvrzené kalené bezpečnostní sklo o síle 8 až 13, 5 milimetrů. Toto sklo je vysoce odolné vůči všem běžným i větším nárazům. Jeho výroba probíhá speciální tepelnou úpravou klasického skla, které se zahřívá na vysokou teplotu a následně se prudce ochladí studeným vzduchem. Takto ošetřené sklo má vysokou odolnost a velkou pevnost v ohybu. Stane-li se velmi výjimečně, že se přeci jen rozbije, pak vznikne spousta malých, neostrých krychliček, které nehrozí způsobením poranění. Tyto krychličky postačí pak jen zamést, nebo vysát vysavačem. U tvrzených skel bývá však rozbití opravdu jen velmi ojedinělé.

Kování skleněných dveří Hodonín

Skleněné dveře jsou krásné pro svou jednoduchost, čistotu a zpracování. Proto je pro ně vhodné vysoce kvalitní, ale jednoduché, málo zdobné kování. To dodává všem typům skleněných dveří eleganci, nadčasovost a i originalitu. Stejně jako jednoduchou údržbu. Jako velmi praktické se jeví kování z nerezu. V nabídce ho najdete v mnoha podobách, od zcela jednoduchých až po velmi zdobné, originální designové prvky.

Posuvné skleněné dveře Hodonín

Jsou ideálním doplňkem tam, kde je málo místa, nebo tam, kde tato varianta je vhodnější. Pohybují se na kolejnici, a zajíždějí zcela nehlučně do pouzdra, které je většinou umístěno skryté ve stěně. Jejich velkou výhodou je, že se vyrábějí na míru zákazníka. To znamená, že nejdou ničím limitovány. Tedy ani rozměrem, ani vzhledem. Pro každé řešení bývá vypracováno několik návrhů, ze kterých má zákazník možnost si vybrat ten, který je pro něho ten pravý, prostě ideální.

Celoskleněné posuvné dveře, dveře v rámu

Posuvné skleněné dveře mohou být v celoskleněném provedení i v rámu, který může být dřevěný i kovový. Varianty posunu mohou být v provedení jednokřídlovém i dvoukřídlovém, nebo mohou mít pevný boční díl. Přitom kolejnici je možné montovat na zeď i na strop. Z ovládacích prvků je možné montovat brzdný systém, který umožňuje řízení rychlosti v konečné fázi otvírání a zavírání dveří. Zavírání i otvírání je vždy velmi tiché, praktiky neslyšitelné.

Hodonín otočné skleněné dveře

Instalují se jako** jedno nebo dvoukřídlé celoskleněné dveře.Jejich instalace je stejně snadná jako u klasických dveří. Usazují se pomocí klasických obložkových nebo kovových zárubní, ve kterých se bez problémů pohybují. Přitom je možné vybírat s nesčetně úprav i variant. Nabídka **otočných skleněných dveří je vždy až nečekaně široká. Proto si vybere každý zákazník. Kliky a kování je možné vybírat v moderní povrchové úpravě stříbrný hliník nebo broušené nerezy. Kliky mohou mít uzamykatelný zámek, nebo mohou být bez zámku, jen na zavírání. Pro toalety a koupelny je možné vybrat zámek s olivou.

Kam se hodí skleněné dveře?

Moderní skleněné dveře se hodí do všech interiérů, ať již soukromých nebo veřejných. Jsou vhodné i pro exteriéry, jak moderní reprezentativní vstup do kanceláří či prodejen, nebo podniků. Posuvné skleněné dveře jsou velmi vhodné do panelových bytů, kde se rekonstruují bytová jádra. Nejen, že ušetří prostor, ale zároveň ho i prosvětlí. V podnicích je možné využít skleněných dveří k oddělení jednotlivých buněk a kanceláří. Tyto celoskleněné dveře je možné, bez jakýchkoli obav, instalovat i tam, kde jsou děti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14164 (magazinpodnikani.cz#3141)


Přidat komentář