Rekonstrukce střech - Pardubice

Střecha by měla být na celý život. Ne vždy tak tomu je. U starších domů je nutné střechu opravit, nebo zcela rekonstruovat. Rekonstrukce je nejvýhodnější v provedení na klíč, kdy odborná firma zajistí kompletně všechny práce.

střechy

Střecha na celý život není výmysl. Nové typy střech váš dům ochrání po řadu let, bez potřeby jakékoli opravy. Právě tyto střechy patří mezi střechy s vysokou životností, nebo také střechy na celý život. Střecha, která je postavena odborníky s využitím moderních metod, postupů i materiálu, vás bude nejen doprovázet po celý život, ale bude za vás spořit, přinese tepelnou i zvukovou pohodu a pokud bude i obytná pak i prostor pro další využití a samozřejmě i zhodnocení domu. Aby toto vše platilo, je zapotřebí svěřit stavbu i péči o střechu** firmě,** která patří k těm nejlepším. Odpovědně přistupuje ke každé zakázce, využívá všech moderních metod, které umí spojit s těmi tradičními a dodržuje sjednané termíny. S výběrem firmy pomohou reference i doporučení.

Rekonstrukce střech – Pardubice

K vysoce odborným firmám patří firma pana Vlastimila Endeho. Jde o firmu, která se zabývá všemi typy střech. Přitom si klade za prvotní cíl kvalitu své práce, včasné dodání zakázky i spokojenost zákazníka. V této firmě totiž moc dobře vědí, že kvalitní práce a spokojený zákazník je ta nejlepší reklama, jaká vůbec existuje. U firmy** Vlastimil Ende** si můžete objednat opravy a rekonstrukce všech druhů střech, což obnáší kompletní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Objednávky i reference najdete na adrese firmy Turkovice 45, Turkovice, 533 63. Pro další informace nebo sjednání schůzky můžete využít e-mailové adresy vlastikdafik@seznam.cz, nebo telefonního čísla** +420 605 345 798**.

  • Vlastimil Ende
  • Tel: +420 605 345 798
  • E-mail: vlastikdafik@seznam.cz

Rekonstrukce střech

Proč rekonstruovat střechu, která vypadá na první pohled ještě dobře? Důvodů je více. Tím prvním a asi nejdůležitějším jsou** úspory**, které rekonstrukce přináší. Dřívější střechy se stavěly tak, že nebyly nijak zatepleny a izolací byla samotná střešní krytina. O hydroizolaci střech či parozábraně se až tak moc nevědělo. Něco obdobného se používalo snad pouze u mansardových a obytných střech. Jinak střecha sice dům chránila, ale jinak nepřinášela vlastně nic. Snad krom úložného místa pod střechou, kde se hromadily zbytečné věci, které je líto člověku vyhodit. Rekonstruovaná střecha přináší okamžitě úspory za energie, tepelnou a zvukovou pohodu, což se promítne do celého domu. Rodinného i patrového s více byty. Střecha může po rekonstrukci být i dalším a to velmi krásným obytným prostorem. Může poskytnout rozšíření rodinného domu, nebo další byt domu bytového. Dnešní půdní vestavby jsou vysoce kvalitní a poskytují příjemné bydlení po celý rok. A kromě toho zlepší pohodu bydlení a přinesou úsporu na nákladech pro každého, kdo v daném domě bydlí. Rekonstrukce střechy je tedy vždy výhodná.

Opravy a rekonstrukce všech druhů střech Pardubicko

střechy

Typů střech je mnoho. Základní rozdělení je na střechy šikmé a ploché. Oba typy střech mají svá pro i proti. I když jako výhodnější se ukazují všechny typy šikmých střech. Šikmé střechy se jinak nazývají sedlovými, a mohou mít celou řadu podob, kdy některé tvary se hodí pro obývání více, jiné méně. O možnosti rekonstrukce střechy na obytnou vám více řekne odborník, přímo na daném místě. Musí totiž střechu proměřit a zjistit, jaký poskytuje vnitřní prostor. Nejvýhodnější střechy pro půdní vestavbu jsou střechy mansardového typu. Ale i ty ostatní je možné rekonstrukcí přizpůsobit a přestavět. Dokonce i na** plochou střechu** v zásadě je možné posadit střechu šikmou. I zde však je rozhodnutí na odbornících. Jinak každá oprava, úprava i rekonstrukce střechy je možná až po důkladné prohlídce střechy přímo na místě a zpracování projektu. K tomu je vhodné dodat i plány střechy a pokud možno také projektovou dokumentaci. Pokud není, pak si** odborníci** vždy pomohou sami.

Kompletní rekonstrukce střechy, částečná rekonstrukce střechy

Ne vždy je nutné střechu hned cele rekonstruovat.Někdy postačí jen částečná rekonstrukce, jindy jen menší oprava. Odborníci mohou vyměnit jen shnilé části střešní konstrukce, mohou ji ošetřit nátěry, mohou dodat chybějící izolace, nebo vyměnit střešní krytinu a provést nové klempířské práce. A ani ty nemusí být vždy provedené nově všechny. Někdy stačí vyměnit jen okapy a svody.

  • Vlastimil Ende
  • Tel: +420 605 345 798
  • E-mail: vlastikdafik@seznam.cz

Realizace nových střech v Pardubicích

Specializované firmy Vám mohou nabídnout nejen rekonstrukci, ale také novou výstavbu střechy. Ať už plánujete stavět svépomocí, nebo s využití pomoci odborné stavební firmy, střechu určitě svěřte profesionálům. I když se sice říká, že stěžejním základem celého domu je základová deska, přesto bez kvalitně provedené střechy by základová deska jen těžko něco zmohla při profukování a dešti. S výstavbou nové střechy souvisí řada důležitých parametrů, které také plní nemalou roli při funkčnosti a životnosti střechy. Profesionální firma zabývající se realizací nových střech, nejenže odvede pečlivou práci, za kterou si bude stát, ale také Vám doporučí a dodá nejvhodnější střešní krytinu pro Váš záměr, dále střešní okna, klempířské prvky aj.

Sedlová střecha - nejoblíbenější střešní konstrukce

Co do oblíbenosti vede bezpochyby střecha sedlová, která spadá pod šikmé střechy. Pro sedlovou střechu jsou typické dva štíty, dva okapy, dvě střešní roviny s hřebenem. Sedlová střecha se hodí jak pro objekty nacházející se na vesnici, tak ve městě. Díky své řekněme jednoduchosti, ovšem, co do provedení, a dále funkčnosti, patří sedlová střecha k nejoblíbenějším střešním konstrukcím. Sedlová střecha, nejenže odvádí vodu, a brání jejímu hromadění, ale také nabízí snadnou údržbu, či využití krajových tašek. Tím, že střecha není nijak členitá, umožňuje také snadnou pokládku, což se pozitivně promítne do ceny realizace. A pak je zde i prvek estetický, kdy se sedlová střecha hodí prakticky na jakýkoli domek.

střechy

Tesařské práce – od krovu po zahradní altány

Než se budete moci těšit z rekonstruované, či nové zbudované střechy, musí dojít k řadě dílčích prací. Hovoříme-li pak o problematice střech, pak zde mají nezastupitelné místo práce tesařské, pokrývačské a klempířské. Tesařina je práce se dřevem, a nemusí čistě jen souviset se střechami. U tesařské firmy si tedy můžete objednat prakticky vše, co má spojení se dřevem. Jedná se tedy o nové střechy a krovy, rekonstrukce střech a krovů, podbití palubkami, ploty, vrata, podlahy, ale také velmi oblíbené pergoly a altány. Vše samozřejmě závisí na konkrétní firmě, jejích zkušenostech a možnostech. Repertoár tesařských prací je značný. Nenajdete-li nabízenou službu přímo u vizitky firmy, neznamená to automaticky, že by si firma s Vámi požadovanou poptávkou neporadila.

Krovy – kompletní vazby střechy

Krov je nosným a stěžejním základem střechy, ale také výše zmíněných zahradních pergol, altánků, či garážových stání, přístřešků aj. U zkušené firmy si můžete nechat vyrobit a namontovat jakýkoli klasický vázaný krov, a to na základě patřičné projektové dokumentace a samozřejmě nezbytného výpočtu od statika. Krov si můžete nechat zhotovit pro novostavbu, rekonstruovanou stavu, rodinný domek, a uvedené zahradní domky, přístřešky.

Pokrývačské práce, výměna střešní krytiny Pardubice

Tak, jako si nelze představit střechu bez pořádného krovu, tak ani střecha bez střešní krytiny, není střechou v pravém slova smyslu. Vše, co souvisí se střešní krytinou, mají na starosti pokrývači. Zkušený pokrývač Vám vymění nevyhovující část střešní krytiny, či provede novou zcela novou pokládku Vámi preferované krytiny.

Pálené krytiny, plechové krytiny, asfaltové pásy

střechy

S jakými střešními krytinami pracují firmy zabývající se pokrývačskými pracemi? Nabídka střešních krytin je vskutku bohatá, a to nejen co do typů, ale také co do výrobců krytiny. Co se týká typů střešních krytin, pak si můžete vybrat například z pálené krytiny, plechové a trapézové krytiny, asfaltových pásů, vláknocementové krytiny, betonové krytiny. Poslední jmenovaná krytiny se nejčastěji využívá na sedlové střechy. Pálené krytiny jsou zase využívané pro šikmé střechy rozličných typů. Krytina v podobě asfaltových pásů se používá pro ploché střechy atd.

Klempířské práce Pardubicko

Jakmile dojde na klempířské práce při rekonstrukci střechy, či při její nové výstavbě, je to znamení, že kompletní práce na střeše se chýlí k finále. Zručný a znalý klempíř si poradí s oplechováním celé střechy, oplechováním veškerých střešních prvků, jako jsou okenní parapety, okapničky, komíny, atiky, štíty, lišty aj. U klempířské firmy se také můžete dohodnout na výrobě atypických doplňků, které pozvednou Vaši stavbu, která bude originální. Na první pohled by se mohlo zdát, že klempířské práce jsou čistě jen estetickou záležitostí střechy. Bez pečlivě provedených klempířských prací, by však střecha nemohla v plném měřítku plnit svůj účel. Navíc, klempířské práce také zahrnují montáž hromosvodu, či montáž střešních oken.

  • Vlastimil Ende
  • Tel: +420 605 345 798
  • E-mail: vlastikdafik@seznam.cz

střechy

Montáž střešních oken na Pardubicku

Střešní okna nabývají na významu nejen u nově zbudovávaných střech, ale také při rekonstrukci střech. Zatímco dříve podkroví mnohdy sloužilo čistě jen jako půda pro uložení věcí, či sušení prádla, bylin, huby, v současnosti se stále častěji podkroví přebudovává za účelem dalšího obytného prostoru. Bez denního světla by však obývání místnosti bylo poněkud ponuré, smutné, navíc bez možnosti vpuštění čerstvého vzduchu. Ať už tedy stojíte před novou výstavbou střechy, či před její rekonstrukcí, nechte si vybranou firmou doporučit a namontovat střešní okno, či okna. Nejenže tak vpustíte do domu více světla, svěžího vzduchu, ale také prospějete samotnému objektu co do důležitosti větrání. A jako bonus navíc, takové vhodně zvolené střešní okno vzhled domu oživí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14177 (magazinpodnikani.cz#3154)


Přidat komentář