Rekonstrukce střech - okres Plzeň

Důležitou součástí každého domu je kvalitně provedená střecha. Neslevujte ze svých nároků, co se střechy týče a vybírejte jen z těch nejlepších firem, které vám mohou nabídnout kvalitní realizaci nebo rekonstrukci střechy.

Kvalitní bydlení vyžaduje kvalitní střechu. Na výsledný vzhled domu a také na jeho tepelně izolační vlastnosti má vliv tvar střechy, její sklon a materiály, které byly použity. Střecha má zabránit ochlazování podkroví v zimě a přehřívání v létě. Kvalitní střecha tak zajišťuje tepelnou stabilitu domu. Mezi další funkce střechy také patří odvod dešťové vody a zamezení pronikání vlhkosti. Součástí střešní konstrukce jsou krovy, střešní krytiny a také komíny, antény, okna a střešní systémy, které zahrnují okapy, svody a žlaby. Střecha by se měla vždy zhotovit na základě odborně zpracované projektové dokumentace a firmou, která má dostatečné zkušenosti.  Střechy můžeme dělit podle toho, zda jsou jednoplášťové nebo víceplášťové dále dělíme střechy podle sklonu na ploché a šikmé.

Rekonstrukce střech - okres Plzeň

Hledáte zkušenou firmu, která vám pomůže s rekonstrukcí střechy? V tom případě se obraťte na firmu Střechy Heřman. Firma si zakládá na poskytování kvalitních služeb za rozumné ceny. Samozřejmostí je také rychlost a profesionální provedení zakázky. Firma Střechy Heřman nabízí svým zákazníkům:

  • Kompletní práce pokrývačské, klempířské a tesařské
  • Odborné konzultace, zaměření střechy, přípravu položkového rozpočtu střechy
  • Pokládku střešní krytiny, montáž střešních oken a střešních doplňků, dodávku materiálů
  • Zednické práce v případě potřeby
  • Návrh realizace a zpracování cenové nabídky
  • Dodávku a montáž střešních krytin pro šikmé i ploché střechy
  • Pokládku různých druhů krytin značek Bramac a Tondach, šindele nebo plechové krytiny

Kontaktujte firmu** Střechy Heřman** na: Miloš Heřman, Čížkov 86, Plzeň 335 64. Další informace získáte na telefonním čísle: +420 721 402 221 nebo +420 736 247 812 a e-mailové adrese: herman.milos@seznam.cz. Navštivte internetové stránky této firmy, kde se dozvíte další informace: http://www.strechyherman.cz/. Svěřte svou střechu do rukou zkušených profesionálů a buďte si jisti poskytovanou kvalitou.

Ploché střechy, rekonstrukce plochých střech okres Plzeň

Ploché střechy jsou střechy bez krovů se sklonem 0° – 10°. K tomu, aby byla plochá střecha kvalitní, je nutná především její vodotěsnost. Kvalitní plochá střecha musí být zpracována odborníky, kteří budou používat jen ty nejlepší materiály a důležitá je zde také hydroizolace a správný návrh střechy. Rozhodnout se pro plochou střechu můžete kvůli nízkým pořizovacím nákladům a jednodušší stavbě. Plochá střecha se také může využít v podobě terasy, zahrady nebo zelené střechy. Výhodou ploché střechy je snadný přístup během oprav a konstrukce. Za nevýhody plochých střech se považují vysoké nároky na správné provedení, vyšší riziko prosakování vody i při drobných závadách.** Plochá střecha** má velké nároky na péči. Tento typ střechy se nedoporučuje do domů v horských oblastech, kde by střechu mohlo zatížit velké množství sněhu.

Šikmé střechy, vytvoření půdní vestavby okres Plzeň

Šikmé střechy mají oproti střechám plochým sklon v rozmezí od 0° do 45°. Šikmá střecha tak vytváří volný prostor, který může mít různé využití. Mnoho majitelů přistupuje k vytvoření půdní vestavby, kdy např. pomocí sádrokartonu se ze staré půdy dá vytvořit opravdu krásné místo. Mezi výhody plochých střech patří vysoká životnost, odolnost vůči počasí, menší nároky na nepropustnost vody. Není zde ani nutná tak pravidelná údržba jako u střech plochých. Střecha může být velmi zajímavým architektonickým prvkem a dotváří celkový vzhled domu. Nevýhodou šikmých střech jsou vyšší nároky na její stavbu, vyšší cen a nižší požární bezpečnost.

Střešní krytina, pokládka a výběr střešní krytiny okres Plzeň

Když už máte jasno ve volbě ploché nebo šikmé střechy, přichází čas se rozhodnout, jaká střešní krytina bude ta pravá pro vaši střechu. Střešní krytinu vybíráme podle celkového vzhledu domu tak, aby ladila. V případě, že má střecha domu specifický tvar je nutné střešní krytinu také přizpůsobit tvaru a nosnosti střechy. Ve výběru střešní krytiny nás bude dále ovlivňovat její cena. Když vybíráme střešní krytinu, je také vhodné řídit se mikroklimatickými vlivy okolí. Zde patří např. teplota vzduchu a její kolísání, sluneční záření, povětrnostní podmínky, znečištěnou prostředí, množství sněhu, množství hluku a otřesů nebo intenzita dešťových srážek. Vybírat můžeme z několika druhů střešních krytin (pálené tašky, betonové střešní tašky, asfaltové šindele, přírodní břidlice, vláknocemenitá krytina nebo plechové krytiny).

Pálené tašky - dlouhá životnost, mrazuvzdornost

Pálené tašky se řadí mezi klasické materiály, které mají mnohé výhody. Pálená taška se vyznačuje dlouhou životností, mrazuvzdorností, odolnosti vůči počasí, zdravotní nezávadností, estetickým vzhledem, nízkými nároky na údržbu. Pálené tašky jsou vyráběny z kvalitní hlíny a vody. Jsou oblíbené také kvůli jejich recyklovatelnosti a ekologické výrobě. Nevýhodou pálených tašek může být jejich finanční náročnost, křehkost a vyšší nároky na správnou pokládku.

Betonové tašky - odolné, dobrá cena

V současnosti mohou tašky betonové nahradit klasické tašky pálené. Jako materiál pro výrobu betonových tašek slouží písek, cement, voda a barviva. Betonové tašky jsou recyklovatelné, zdravotně nezávadné, odolné a dají se zakoupit za dobrou cenu.

Asfaltové šindele - snadná montáž, nízká hmotnost

Rozhodnout se můžete také pro asfaltové šindele, které jsou cenově dostupné. Mezi jejich výhody patří nízká hmotnost a snadná montáž. Asfaltové šindele se hodí spíše pro střechy s nízkou únosností střešní konstrukce.

Střešní krytiny z přírodní břidlice

Tento typ střešní krytiny se hodí pro jakýkoliv typ střechy. Výhodou střešních krytin z přírodní břidlice je funkčnost, odolnost, originalita a příjemný vzhled. Nevýhodou je však finanční náročnost a nutná odborná pokládka.

Vláknocemenitá krytina - hladký povrch

Výhodou této střešní krytiny je lehkost, přesnost a hladký povrch. Mezi nevýhody vláknocemenité krytiny se řadí křehkost a menší odolnost.

Plechová střecha - lehkost, pevnost

Plechovou střechu si nejspíš nevybíráme kvůli estetičnosti, ale spíše pro její lehkost, pevnost a dlouhou životnost při kvalitním provedení.

Klempířské systémy, odvodňovací střešní systémy Plzeň

Jak střechy šikmé, tak střechy ploché vyžadují kvalitní odvodnění, které se realizuje pomocí vnějších žlabů a svodů. Odvodňovací systémy mají za úkol co nejrychleji a nejspolehlivěji odvést vodu ze střechy do kanalizace. Za základní odvodňovací systém se považuje systém gravitační. Existuje také systém podtlakový. U odvodňovacích systémů je důležitá jejich profesionální instalace a také pravidelná údržba. Údržba zahrnuje kontrolu, čištění a krycí mřížky.

Zdravé bydlení a kvalitní střecha Plzeňsko

Chcete-li vytvořit zdravý a útulný domov, věnujte realizaci střechy dostatečnou pozornost. Výstavba střechy vyžaduje posloupnost vrstev a tepelně izolačních materiálů. Funkcí šikmé střechy je poskytovat ochranu před větrem a tepelnou izolaci celému domovu. Když tyto funkce střecha neplní, dochází v domě k velkým tepelným ztrátám. Teplo, které odchází špatně izolovanou střechou, se projeví nejen na kvalitě tepelné pohody, ale také na vaší peněžence. Střecha, která netěsní, také propouští studený vzduch a v domě může vznikat nepříjemný průvan. Také v létě poznáte následky nekvalitní střechy, mezi které patří pronikání horkého vzduchu do domu. Kvalitní střecha, to je základ kvalitního a také zdravého bydlení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13699 (magazinpodnikani.cz#2672)


Diskuze a zkušenosti

Němečková | 02.04.2014 19:59
Re: Rekonstrukce střech - okres Plzeň ahoj chci se zeptat na střechu


Přidat komentář