Rekonstrukce bytu a bytových jader - Znojmo

Plánujete rekonstrukci bytu nebo modernizaci interiéru rodinného domu? Přemýšlíte o výměně starého bytového jádra? Pak oslovte firmu, která nabízí komplexní stavební práce a svému řemeslu skutečně rozumí.

Pokud se chystáte k realizaci** stavebních a zednických prací**, sníte o nové koupelně nebo plánujete rekonstrukce a opravy domu většího rozsahu, pak si zavolejte firmu, která se zabývá zednickými nebo stavebními pracemi a nabízí komplexní služby. Samotná realizace staveb nestačí, zkušená stavební firma vám bude pomáhat od počáteční konzultace, přes návrhy interiérů po vypracování projektové dokumentace a vyřízení veškerých povolení. Můžete tak získat nejen krásnou novou koupelnu, ale firma vám zajistí výrobu kuchyně nebo nábytku na míru včetně vlastní realizace na klíč.

Rekonstrukce bytových jader od specialistů

Jistě toužíte po tom, aby bylo nové panelákové jádro konečně funkční a moderní. Musí přece přinést prostor pro odpočinek a uspokojit všechny vaše potřeby. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci bytového jádra, je třeba se obrátit na specializovanou stavební firmu, která má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. K dispozici vám bude bytový architekt, který vám rád pomůžeme vybrat vhodný typ obkladu, dlažby nebo příslušenství. Renovace původního umakartového jádra totiž není jednoduchá záležitost, a to ani z hlediska zajištění veškerých povolení. Zkušená firma vám v tomto kroku ráda pomůže, případně sama zajistí projektovou dokumentaci a posudek statika. Pouze díky bohatým zkušenostem firma ví, jaké požadavky musí moderní bydlení a koupelna splňovat, a díky vysoce kvalitně odvedené práci vám může poskytnout dostatečnou záruku. V novém bytovém jádru pak nenaleznete ani původní nevzhledná šachetní dvířka. Dnes existuje estetické řešení, jenž přestavují například dvířka pod obklady.Rekonstrukce bytových jader od specialistů Liberec

Rekonstrukce – kuchyně a nábytek na míru

Přemýšlíte o tom, že v si necháte v rámci rekonstrukce bytu vyrobit novou kuchyni na míru? Toto řešení vám přinese kvalitní nábytek, ale při tom nebudete zbytečně přeplácet. Firma, která nabízí rekonstrukce bytů, vám ve spolupráci se stolaři pomůže. Můžete tak získat moderní kuchyni včetně vybavení, a to jak v provedení laminových deskových materiálů, tak i krásnou kuchyni z masivního dřeva. Nábytek na míru po rekonstrukci a změně dispozice bytu přináší ideální řešení. Můžete si přát vestavěné skříně, jídelní stoly nebo i postele, přesně podle vašich potřeb.

Jak rekonstrukce bytu probíhá?

V případě rekonstrukce bytu nebo bytového jádra firma zajistí ekologickou likvidaci původního vybavení, vyřídí veškerá stavební povolení a zajistí profese, které s rekonstrukcí souvisejí. Kromě zednické činnosti jsou to vodoinstalační, plynařské a elektrikářské práce, nebo práce, které souvisejí s montáží kuchyně, nábytku či elektrospotřebičů. Pokud plánujete přestavbu bytového jádra nebo rekonstrukci celého bytu, nezapomeňte, že interiér bude po několik dní prakticky neobyvatelný. Proto zvažte, zda by nebylo vhodné se na nějaký čas odstěhovat, což se týká hlavně dětí. Je třeba si uvědomit, že v bytě budou probíhat bourací práce a likvidace suti a odpadu, zednické, sádrokartonářské a malířské práce, budou se realizovat nové rozvody vody, topení nebo plynu, dojde na montáž zárubní, případně na montáž strešních oken nebo výměnu oken, pokládku obkladů a podlahových krytin apod. Chvilku toto omezení provozu domácnosti jistě všichni rádi vydrží. Po návratu svůj byt ani nepoznáte.

Rekonstrukční práce a opravy domů

Pokud se chystáte renovovat svůj dům, jistě víte, že je potřeba vykonat spousty různých činností a řemesel. Drobné stavební práce možná zvládnete sami, ale rekonstrukční činnost nebo stavební úpravy přísluší pouze profesionálům. Ti provedou nejen kvalitní práci, ale ještě zkontrolují, co váš dům vlastně potřebuje. Může se jednat komplexní stavební práce nebo jednotlivé služby. Možná si ani neuvědomujete, že vaše střecha není v dobrém stavu a budete potřebovat pokrývačské práce. Rekonstrukce domu už tradičně představuje topenářské, elektro, bourací nebo výkopové práce. Je proto lepší investovat do profesionální stavební firmy, která zajistí veškeré činnosti a pracuje se zárukou. Vaše bydlení přece chcete mít nejen pěkné, ale i bezpečné.

Obkladačské práce

Potřebujete novou dlažbu na schody nebo obložit kuchyňskou linku? Stavební firma nabízející obkladačské práce vám položí dlažbu třeba i v garáži, a to za rozumnou cenu. Odborné obkladačské práce, ve kterých má firma mnohaletou zkušenost, přináší zajímavé designorské prvky a precizní provedení. Pro obkladačskou práci používá nejmodernější vybavení a tak není problém obložit terasy, balkóny, bazény nebo schodiště, kdy jsou řezy prováděny i pod úhlem. Profesionální obkladač dokáže uspokojit vaše nejnáročnější požadavky a přání.Oranžová koupelna

Veškeré stavební a zednické práce od jedné firmy

Výhodou nabídky komplexních služeb je i to, že jednáte pouze s jedním partnerem a nikoli s mnoha subdodavateli. Jedna stavební společnost pak provádí veškeré zednické práce. Nejen zkušení a kvalifikovaní zedníci, ale i další řemeslníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti, vám mohou nabídnout své služby v řadě oblastí: výstavba a rekonstrukce rodinných domů, realizace kompletní omítky vnější i vnitřní, opravy fasád, zateplení budov, výkopové a betonářské práce, budování základů a podlah, sádrokartonářské práce, srovnávání podlah, půdní vestavby, usazení a obezdění van a WC, topenářské a elektro práce a mnoho dalších služeb.

K rekonstrukci domu patří renovace okolí

Stavební firma vám může nabídnout i veškeré zednické práce v exteriéru. Může se jednat o stavby zídek či okrasných plotů, zhotovení teras, chodníčků a vjezdů se zámkové dlažby, stavbu či opravu komínů a mnohé další práce. Pokud si přejete v průběhu rekonstrukce zrealizovat další práce mimo smluvený rozsah, je možné je provést individuálně. V takovém případě vám firma po shlédnutí daného objektu či plánů předloží novou kalkulaci.

Rekonstrukce bytů a sádrokarton

Asi není třeba nějak zvlášť zdůrazňovat, že přestavba nebo rekonstrukce bytu, interiérů či půdních prostor se v dnešní době neobejde bez montáže sádrokartonů. Sádrokarton je velmi lehký a levný stavební materiál, který umožňuje tzv. suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce jsou použitelné prakticky do jakýchkoliv prostor. Používá se například při rekonstrukci bytů a bytových jader, koupelen nebo kuchyní, a je ideální k vytvoření zajímavých designových prvků. Sádrokarton lze použít i v případě vytvoření oblouků, zkrátka fantazii se zde meze nekladou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14193 (magazinpodnikani.cz#3170)


Diskuze a zkušenosti

evickaorlitova@seznam.cz | 29.05.2014 16:54
Re: Rekonstrukce bytu a bytových jader - Znojmo Dobrý den Chtěla bych se zeptat kolik stoji rekonstrukce panelákového jádra bez vybourání a materiálu. Děkuji


Přidat komentář