Rekonstrukce bytových jader a koupelen - Jihlava

Použití sádrokartonu při rekonstrukci bytů, domů koupelen nebo bytových jader je dnes téměř samozřejmostí. Důvody jsou zřejmé – rychlost realizace, široké možnosti a nízká cena.

Využití sádrokartonových systémů je v dnešní době opravdu velmi široké. Suché stavby jsou totiž realizovány rychle, levně, a navíc – sádrokarton je použitelný snad ve všech myslitelných případech. Stačí si vybrat společnost, která nabízí komplexní dodávky a montáže sádrokartonových konstrukcí v bytech i komerčních prostorech. Podívejte se na některé příklady použití sádrokartonu.

Sádrokartonové podhledy Jihlava

Sádrokartonové podhledy nabízí moderní způsob, jak efektivně vylepšit interiér domu, bytu nebo komerčního prostoru. Zkušená firma Jihlava nabízející montáž sádrokartonových podhledů vám může zajistit nejen návrh a realizaci sádrokartonových podhledů, ale současně instalaci svítidel nebo zateplení stropů. Věřte, že pomocí sádrokartonových podhledů vytvoříte velice moderní interiér a příjemné místo k bydlení.

Sádrokartonové příčky pro rekonstrukce bytu

Sádrokartonové příčky představují velice jednoduchou, levnou a efektivní cestu k vytvoření nenosné konstrukce. Pokud potřebujete nově oddělit jednotlivé prostory uvnitř budovy, oslovte tým zkušených pracovníků, kteří vám rádi pomohou s výběrem toho správného materiálu za použití nejnovějších technologií. Výhodou montáže sádrokartonových příček je také fakt, že je možné je kdykoliv rozmontovat, a příčky postavit opět jinde. Rekonstrukce bytu je pak doslova hrou.

Atypické konstrukce pro rekonstrukce domu

Profesionální společnost, která nabízí rekonstrukce domů, vám může navrhnout, nebo zrealizovat podle vašich požadavků, ze sádrokartonu v podstatě jakoukoliv konstrukci. Nemusíte se jednat pouze o sádrokartonové příčky nebo podhledy. Ze sádrokartonu si můžete nechat vyrobit také například police a regály na míru nebo niky. Pokud rekonstrukční práce svěříte do rukou odborníků, vzniknou atypické konstrukce, které se stanou zajímavým designovým prvkem vašeho domu.

Půdní vestavby Jihlava - rekonstrukce a zateplení půdních prostor

Rostoucí ceny energií i vysoké ceny za byty směřují k úsporám energie a hledání nových řešení. Odborná firma vám představí kompletní návrh a realizaci podkroví včetně zateplování přesně podle vašich požadavků. Sádrokartonové desky v tomto případě představují nejmodernější technologie, kdy slouží jako výborný lehký stavební materiál, nezatěžující statiku domu. Sádrokartonové desky a izolační vrstvy slouží současně jako protipožární ochrana a odhlučnění interiéru.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader v Jihlavě

Pokud bydlíte v panelákovém domě, pak vás jednoho dne rekonstrukce koupelny, bytového jádra nebo celého bytu zřejmě nemine. Rekonstrukce je poměrně náročný zásah do provozu bytu, a proto dobře zvolte firmu, která bude modernizaci bydlení provádět. Odborná firma vám umí nabídnout zajištění projektové dokumentace a stavebního povolení, sádrokartonové práce, podhledy s bodovým osvětlením, stavění příček, obkládání stěn a další zednické práce. Obvykle je realizována také pokládka dlažby a plovoucích laminátových podlah, které předchází vyrovnání podlah nivelační stěrkou. Rekonstrukce bytu, koupelny nebo bytového jádra, to je také bourání stěn, vyzdívání příček, osazování zárubní, úprava stěn štukováním, malířské práce a související instalatérské a elektrikářské práce. Pokud firma veškeré tyto služby nabízí, na cestě k modernímu bydlení vám již nic nestojí.

Rekonstrukce elektroinstalace v panelových domech bez lišt Jihlava

Dojde-li na rekonstrukci instalace, je třeba si také zodpovědět otázku, jaký zvolit způsob rozvodu elektroinstalace. Svoji nemalou roli také hraje samotný konstrukční systém domu, respektive bytu. Jen málokdo by asi byl nadšený, kdyby se u něj doma sekalo, protože sekání do zdi přináší poměrně značný nepořádek, ale také hluk. Pokud bude součástí rekonstrukce elektroinstalace také rekonstrukce bytového jádra, koupelny, pak můžete rozvod elektroinstalace vyřešit poměrně elegantní cestou. A to v případě, že rekonstrukce bytového jádra bude za využití sádrokartonu. Práce se sádrokartonem, nejenže umožňuje řadu dílčích změn v bytě, ale také je ideální cestou, jak provést rozvod elektroinstalace. Sádrokarton můžete pak použít nejen v koupelně, na toaletě, ale také s ním učinit stropní podhledy, ve kterých se pak můžete rozhodnout pro tolik oblíbená a moderní osazená, respektive zapuštěná bodová světla. Vaše předsíň v panelovém bytě se tak rázem může proměnit v útulný, elegantní prostor, který není nijak narušený standardními svítidly. Líbí-li se Vám moderní, čistý styl bydlení, pak pro Vás může být způsob vedení elektroinstalace v sádrokartonu, tím pravým řešením. Vámi zvolená firma s Vámi prokonzultuje veškeré možnosti, a navrhne Vám to nejlepší řešení na míru.

Dveřní obložky - obložení dveřních otvorů

Dveřní obložky představují elegantní řešení k zárubním. Původní ocelové zárubně, které je možné spatřit ve starších bytech, nemají nic společného s moderností a estetikou. I když by se mohlo zdát, že zárubně nejsou nijak důležitou součástí bytu, která by snad významným způsobem mohla pozdvihnout estetický ráz domova, opak je pravdou. Budete překvapeni, jak díky novým obložkám Váš domov získá na přidané hodnotě. Zárubně nejsou jen konstrukční částí dveří, ale také designovou. Obkladová zárubeň představuje obložení dveřních otvorů, kolikráte i průchozího, kde nejsou dveře, například z obývacího pokoje do kuchyně, či z jedné části předsíně do druhé. Obložky se pak dělí podle tvaru dveří, kdy se můžete setkat s rovnou obložkovou zárubní, klenbovou, ale také obloukovou. Nejen precizně vyhotovené obložky, ale také jejich pečlivá montáž, se pak promítne do výsledného vzhledu řešení rámové konstrukce dveří. Obložky, jako takové, jsou pak nadpražní a svislé. Obložky nejsou jen součástí stavebních otvorů, ale také jsou současně osazené u svislých částí zárubní, tzv. ostění.

Dodávka a montáž dveřních obložek Jihlava

Zakoupené dveřní obložky, Vám může specializovaná firma namontovat jak do nového stavebního otvoru, tak do rekonstruovaného, při modernizaci domova. Montáž obložek firma provede, jak do zdiva klasického, tak do sádrokartonové, ale i další svislé konstrukce. Obložková zárubeň, neboli obklad stavebního otvoru se osazuje poměrně rychle, čistě, bezprašně, přizvete-li si profesionální zkušenou firmu. K samotné montáži obložek se přistupuje v momentě, kdy jsou stavební otvory dokončené, a to včetně omítky, malby, případně nově položené podlahové krytiny. Obložky jsou tak finálním krokem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id14200 (magazinpodnikani.cz#3177)


Přidat komentář