Rekonstrukce a zednické práce - Opava a okolí

Pokládku obkladů a dlažeb spolu se zednickými pracemi musí vykonávat vždy profesionál. Pouze profesionál zná důkladně všechny nutné technologické postupy a pozná přesně, jaký druh obkladů a dlažeb je pro danou pokládku vhodný.

Komu z nás by se nelíbila krásná nová koupelna vybavena nejmodernější sanitární technikou či moderními obklady a nádhernou dlažbou, ve které je vedeno podlahové vytápění? Asi všichni z nás by uvítali byť jen nepatrnou rekonstrukci, při které by byly vyměněny alespoň staré obklady a dlažby. Kde však najít schopného řemeslníka, kterému bychom mohli naši koupelnu svěřit?

Rekonstrukce a zednické práce - Opava a okolí - Miroslav Hříbek

Poptáváte-li odborníka přes rekonstrukce nebo zednické práce a vyžadujete u něj spolehlivost a pečlivost, můžete se s důvěrou obrátit na stavební firmu pana Miroslava Hříbka. Firma pana Hříbka s Vámi probere všechny možné alternativy, a to s přihlédnutím k Vašim představám a možnostem. Samozřejmostí je prostor pro Vás a Vaše dotazy. Firma pana Miroslava Hříbka vychází při všech stavebních pracích ze svých zkušeností a odborných znalostí. Mezi její hlavní činnosti patří:

  • Tesařské práce
  • Klempířské práce
  • Sádrokartonářské práce
  • Stolařské práce
  • Pokrývačské práce
  • Stavba na klíč, rekonstrukce a prodej

Firmu pana Miroslava Hříbka naleznete na adrese 6. května 46, Opava - Zlatníky, 74707. V případě dotazů k nabízeným službám, využijte telefonní kontakt +420 607 234 389, popřípadě e-mailovou adresu** miro.h.1@seznam.cz**. Věříme, že se službami firmy *** ** *pana Miroslava Hříbka.*** *** budete plně spokojeni.

rekonstrukceAdresa: 6. května 46, Opava - Zlatníky, 74707


Emailové spojení: miro.h.1@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 607 234 389 ***


Firma pan **a **Miroslava Hříbka*** ** *** Vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Rekonstrukce bytových jader

rekonstrukci bytových jader se uchylujeme ve chvílích, kdy zjistíme, že nám stávající koupelna již nevyhovuje a my toužíme po něčem novém, modernějším a krásnějším. A jelikož jdou výrobci sanitární techniky, obkladů, dlažeb a ostatních důležitých prvků neustále kupředu, chceme si alespoň jednu z těchto novinek pořídit také do naší nové vysněné koupelny.

Kdysi nám nevadilo, že máme umakartovou koupelnu, ve které je pouze vana a umyvadlo, byli jsme rádi, že alespoň nějakou koupelnu máme. A to dnes již neplatí. Snažíme se vybudovat si koupelnu, ve které je alespoň rohová vana, masážní sprcha, krásné moderní umyvadlo a při nejmenším podlahové vytápění a právě proto se pouštíme do rekonstrukcí koupelen, které většinou necháváme na odborných firmách, což je moc dobře. Základem dnešní koupelny jsou v první řadě profesionálně postavené stěny, které postaví řemeslník či stavební firma, kterou si na rekonstrukci koupelny najmeme.

Před výběrem specializované firmy či profesionála, kterému rekonstrukci koupelny svěříte, je nutná příprava projektu, který Vám připraví projektant a podle kterého se vše bude odvíjet dále**. Projekt** je velmi důležitý, neboť jestliže jej nemáte, nemůžete s rekonstrukcí koupelny vůbec začít. Pouze na základě projektu může odborná firma, kterou jste si na rekonstrukci najali požádat o stavební povolení, které je v případě zásahu do nosných zdí nutností. Pokud jste se rozhodli, že si rekonstrukci provedete svépomocí, budete si muset stavební povolení vyřídit sami.

rekonstrukce

Miroslav Hříbek

Adresa: 6. května 46, Opava - Zlatníky, 74707


Emailové spojení: miro.h.1@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 607 234 389 ***

Moderní koupelna

moderní koupelně by neměla samozřejmě chybět vana, nejlépe rohová či masážní, dále také umyvadlo, které je nejlépe skleněné či alespoň atypicky tvarované a mnozí z nás si potrpí rovněž na masážním sprchovém koutě. Co se týče vytápění, upřednostňujeme žebřinový radiátor, ale jedničkou je vytápění podlahové, které nemá konkurenci. Podlahové vytápění v koupelně je velmi pohodlné a praktické, neboť nic nepotěší více, než když stoupnete při vystupování z vany či sprchového koutu na krásně prohřátou podlahu.

K tomu, aby byla koupelna dokonalá potřebujeme také vybrat krásnou barvu na výmalbu, úžasné kachličky a také dokonalou dlažbu. Velmi oblíbenými barvami jsou barvy přírodní a to hlavně hnědé, krémové a smetanové. Velmi často také lidé volí barvy bílou a černou, které působí velmi moderně. Vybíráme-li obklady do koupelny pak bychom mohli sáhnout také po obkladech skleněných, které je navíc možné kombinovat s mozaikou, která celý prostor ještě oživí.

Koupelnovou dlažbu vybíráme podle svých představ a také podle toho, do jakého prostoru ji budeme usazovat. Moderní koupelnová dlažba skvěle celý prostor doladí a na druhou stranu je také velmi praktická. Pod dlažbu můžeme položit podlahové topení a pravdou je, že jde dlažba velmi lehce udržovat.

Pokládání obkladů a dlažeb

pokládání obkladů a dlažeb je velmi důležité volat vždy odborníka, který jako jediný zná všechny postupy a také Vám dokáže poradit, jaký druh obkladů a dlažeb se na dané místo hodí nejvíce. Základem k pokládce je dokonale připravený podklad, který musí být v první řadě vyrovnaný a také vyčištěný, což je rozhodující pro konečnou funkci obkladů a dlažeb. Potřebujeme-li podklad předem vyrovnat, používáme k tomu vyrovnávací maltu a to na stěny i podlahu. Musíme-li k vyrovnání přikročit, provádíme k tomu rychle tuhnoucí malty. Je-li podklad porézní, pak je nutné natřít jej penetračním či spojovacím nátěrem, který podkladovou vrstvu zpevní a omezí také její nasákavost, přičemž na sebe naváže volné prachové částice. Podklad, který je takto připraven nenasaje vodu obsaženou v lepidle a to má tak možnost dostatečně dozrát.rekonstrukce

Máme-li připraven podklad, můžeme přistoupit k samotné pokládce. Obkládaná místa, u kterých počítáme s tím, že budou vystaveny vodě a to obklad v koupelně jistě je, pak je velmi důležité použít hydroizolaci, která zabrání promáčení zdiva. Chceme-li izolovat vodu od zdiva, použijeme na to elastické izolační tekuté fólie, nanášející se válečkem, štětkou či hladítkem. Tyto fólie je nutno provádět nejméně ve dvou vrstvách a nanášejí se do kříže. Na takto izolovanou stěnu či podlahu používáme flexibilní lepidlo, které přilne dokonale k nenasákavým povrchům.

Také podklad určený na podlahu s podlahovým vytápěním je potřeba připravit a je důležité zkontrolovat, zda jsou betony dokonale oddilatované od zdí. Dilatační lišty, které jsou uloženy v dlažbě nesmí vyhnout ze směru lišt v betonu. Pokud se nám stane, že dojde k porušení dilatační vazbě musíme počítat s tím, že nám dlaždice budou praskat. A právě proto je na nutno, aby tuto složitou práci vyžadující znalosti vykonával odborník.

Miroslav Hříbek

Adresa: 6. května 46, Opava - Zlatníky, 74707


Emailové spojení: miro.h.1@seznam.cz

Telefonní kontakt: *** +420 607 234 389 ***

Rekonstrukce střech a střechy na klíč

Opravy a rekonstrukce střech – to je stále aktuální téma. Čas od času doslouží vše, co nás obklopuje, a pak musíme takovou věc vyměnit. Opravy a renovace se týkají i střech. Zajímá Vás rekonstrukce střech? Jímá Vás při pomyšlení na rekonstrukci střechy Vašeho domu hrůza? Děsíte se složitého shánění spolehlivých řemeslníků, velkých výdajů a omezení provozu ve vlastním domě? Svěřte vše do rukou odborníků.

Firma pana Miroslava Hříbka nabízí osobní přístup ke každému zákazníkovi. Pan Hříbek zajišťuje opravy i kompletní rekonstrukce střech včetně klempířských prvků. V jeho nabídce naleznete jak ploché střechy, tak střechy sedlové, výměnu nebo oprav u ** okapových svodů a žlabů**, oplechování komínů, čištění okapů, atd. Firma pana Hříbka nabízí také provedení revize stavu střech a klempířských prvků včetně návrhu vhodných oprav či údržbových prací. Nabízí nátěry střešních krytin i klempířských prvků. Provádí také opravy komínového zdiva, přespárování, případně ubourání komínů pod úroveň střechy.

rekonstrukce

Firma pana Miroslava Hříbka zajišťuje na základě svých dosavadních zkušeností kompletní řešení a realizaci střech tzv. střechy na klíč. Realizace střech na klíč je prováděna přesně podle Vašeho přání a představ. Svým zákazníkům zajistí kompletní dodávku střech na klíč zahrnující pokrývačské, klempířské a tesařské práce.

Než započne realizace provede se u zadavatele audit zahrnující zaměření. Poté následuje vypracování cenové kalkulace střechy na klíč. Na základě požadavků se zajistí pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Posledním krokem je předání střechy na klíč zadavateli.

Každá realizace střech ať se jedná o rekonstrukci či opravu nebo o střechu na klíč,** podléhá přesnému plánování** z tohoto důvodu je rychlá a kvalitně odvedená.

Zednické práce

Zednické práce provádějí zedníci, kteří pracují zejména se dřevem, maltou, cihlou a podobně. Pravdou je, že dnes musí zedníci zvládat obory, které dřív k zednictví vůbec nepatřily jako je například obkladačství a omítkářství. A zase na druhou stranu spolu s novými stavebními materiály vznikají nové zednické obory a tím nejznámějším z nich je sádrokartonářství. Dnes pracují zedníci buďto sami, nebo jako větší skupina, kde jsou rozděleny úkoly a vede je stavbyvedoucí. Jelikož je zednictví velmi náročným oborem, pomáhají zedníkům na stavbách tzv. přidavači neboli pomocní stavební dělníci, kteří jsou zedníkům k ruce a pomáhají jim například míchat maltu či beton a vozí cihly, tvárnice apod. Také mohou přidavači provádět bourací práce a další pomocné stavební práce.

Základem k tomu, aby byl zedník dokonalým profesionálem je dostatečné vzdělání a dlouhá praxe. Jsou to totiž zkušenosti, které naučí zedníka jak správně postupovat a jaký materiál k práci používat. Každý z nás dá přece přednost řemeslníkovi, který má výborné reference a ty mu mohou dát pouze spokojení zákazníci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13113 (magazinpodnikani.cz#996)


Přidat komentář