Pokrývačské práce Chomutov a okolí

Pokud máte starší rodinný dům, je velmi důležitá rekonstrukce stávající střechy, neboť nezaizolovanou střechou uniká velké množství tepla. Nová střecha zajistí minimální tepelné ztráty a navíc umožňuje vznik obytných místností v podkroví.

Pokrývačské práce - Chomutov a okolí

Výběr střechy a její správné provedení musí být v každém případě v souladu s celkovým provedením stavby. Své o tom ví firma pana Tomáše Maleckého, která se vždy snaží zákazníkovi pomoci vybrat nejvhodnější a nejlepší střešní materiály, se kterými bude absolutně spokojen. Firma pana Tomáše Maleckého provádí pokrývačské, klempířské a tesařské práce, zabývá se také výrobou a montáží klempířských prvků, montáží střešních oken a jiných střešních doplňků, mezi které patří mimo jiné komínové lávky, volská oka či montáže hromosvodů. V zimním období můžete firmu pana Tomáše Maleckého oslovit v případě potřeby sundání sněhu a námrazy ze střech, k čemuž disponuje potřebnou technikou a zkušenostmi. Navíc pracovníci této firmy pracují se všemi druhy krytin a vždy vám objektivně navrhnout nejvhodnější řešení pro váš dům.

Firmu můžete kontaktovat buď telefonicky za použití telefonního čísla: +420 739 435 357, emailem přes adresu: TomasMalecky74@seznam.cz nebo osobně v sídle firmy: Borová 5159, Chomutov 430 04.

Pokrývačské práce Chomutov a okolí

  • Tomáš Malecký
  • +420 739 435 357
  • TomasMalecky74@seznam.cz

Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny v Chomutově

Střecha je dosti složitou konstrukcí na to, aby ji dokázal postavit amatér bez zkušeností, praxe a vzdělání. Někdo z vás možná pomáhal svému známému při stavbě střešní konstrukce, při pokládce střešní krytiny a při izolaci střechy a tudíž má za to, že zvládne zpravit i svou střechu. Je potřeba si uvědomit, že každá střecha je jiná, vyžaduje jiný přístup, jiný materiál a jiné pracovní postupy a její výstavba nebo oprava či kompletní rekonstrukce vyžaduje práci odborného pokrývače. Pokrývačské prácePrací pokrývače není jen znalost v praktické činnosti, ale také schopnost vyznat se v technické dokumentaci, v zákonných normách a v dalších dokumentech, které jsou pro práci pokrývače potřebné, aby byla práce provedena kvalitně a opravdu profesionálně.

K práci pokrývače neodmyslitelně patří odborná znalost norem a technické dokumentace nutné pro pokládku střešní krytiny a opravu této krytiny, orientace a dokonalá znalost všech dostupných současných i starších pokrývačských materiálů, včetně jejich vlastností, složení a manipulace s nimi, pokládání střešní krytiny, opravy střech vyrobených z různých střešních krytin, dále si zkušený pokrývač poradí z rozebírání a skládáním krytiny střech, s řezáním střešních krytin a upevňování nejen krytin, ale také izolačních materiálů a s dalšími pracemi, které vedou ke vzniku kompletní a bezchybné střechy. Pokrývačské firmy vám na vaše přání dodají střechu na klíč, která v sobě bude zahrnovat jak projektové práce, výběr materiálu, cenový rozpočet, až po samotnou realizaci stavby střechy a předání.

Střešní krytiny betonové, pálené, plechové, asfaltové, plastové

V současné době se na našem trhu nachází velké množství různých druhů střešních krytin, které se liší vlastnostmi, materiálem, rozměry, váhou, barvami, povrchovou úpravou, cenou a dalšími faktory důležitými pro její výběr. Střešní krytiny se vyrábějí betonové, pálené, plechové, asfaltové, plastové, kamenné a jiné. Každý druh má jiné materiálové vlastnosti, má jinou technologii pokládky a liší se i délkou životnosti. Střešní krytinaPři výběru střešní krytiny záleží na typu střechy. Jiná krytina se hodí pro střechy ploché, jiná pro šikmé. Pokud si vyberete pokrývačskou firmu, která pracuje se všemi druhy střešních krytin, můžete si být jisti, že vám vždy doporučí takovou, která bude opravdu vyhovovat vám, vašim požadavkům a zejména stavbě, na kterou bude krytina pokládána.

Tesařské práce Chomutov a okolí

Tesaři se zabývají stavebními konstrukcemi ze dřeva, výrobou krovů a dalších dřevěných prvků. Pro tuto práci je nutné, aby byl ten, kdo práci provádí, řádně v oboru vyučen. Tesařina je namáhavé řemeslo, zejména po fyzické stránce, neboť vyžaduje značkou fyzickou sílu a dále přesné počítání nosnosti a pevnosti stavby. Na tesařích především záleží, zda bude dřevěná stavba plně funkční a bezpečná, zda bude splňovat požadované vlastnosti na základě přesně vypočítaných parametrů. Tesaři pracují velmi často ve výškách, např. při stavbě střechy nebo dřevného domu, což je také dosti náročné a nemůže toto řemeslo vykonávat kdokoli. Rozhodně ne ten, kdo má strach z výšek. Tesařské práce

Klempířské práce Chomutov a okolí

Klempířské práce se využívají jak u novostaveb, tak u starých domů. Klempířské práce jsou potřeba všude tam, kde chce majitel zabránit tomu, aby do domu střechou zatékalo, a chce-li mít jistotu, že dešťová voda bude ze střechy odtékat do kanalizace nebo do jímky. I u této práce se vyžaduje, aby ji prováděl odborník se všemi důležitými znalostmi norem a postupu práce. Někteří klempíři nejenže klempířské prvky montují, ale také je vyrábí, což může být pro vás velkou výhodou. Neboť výrobce klempířského prvku nejlépe ví, jak se s tímto produktem manipuluje, jak s ním zacházet, z čeho přesně je vyroben a co vše takový materiál snese, apod.

Co patří mezi klempířské práce?

Klempíř dokáže vyrobit a namontovat okapy, oplechování komína nebo okenní parapety. Poradí si také s úžlabím, montáží hromosvodů a dalších klempířských prvků, které jsou naprosto samozřejmou součástí každého objektu. Klempířské práce

Montáž střešních oken na Chomutovsku

Střešní okna jsou nedílnou součástí každé střechy, pod kterou se skrývá obytné podkroví. Výběr střešních oken, jejich velikost a počet je stejně důležitý jako odborná montáž těchto oken. Tyto práce přenechejte odborníkům, jinak se může stát, že budete mít v podkroví tmu z důvodu špatného výběru oken, že okna nebudou těsnit a bude jimi unikat teplo, a další nepříjemné a zbytečné situace, ke kterým by nedošlo, kdyby okna montoval od počátku odborník. Díky střešním oknům se dostane světlo i do tmavých místností. Střešní oknaDnešní doba klade náročné požadavky na tepelné ztráty a na údržbu oken. Na výběr máte ze střešních oken dřevěných nebo plastových. Odborná montáž střešních oken je důležitá, aby byla okna kvalitně zaizolována a nedocházelo tak k tepelným ztrátám.

Komínové lávky, zajištění přístupové cesty ke komínu

Komínové lávky zajišťují bezpečný přístup ke komínu, který se v posledních letech příliš neřešil z toho důvodu, že k tomu nebyl žádný zásadní důvod. Doba ale pokročila a s ní i nutnost pravidelných návštěv kominíka. Vzhledem k tomu, že kominík není ani horolezec, ani žádný akrobat, ale pouze řemeslník, který vám přišel zkontrolovat a opravit komín, je nutné zajistit bezpečnost přístupové cesty ke komínu.** Komínové lávky** neslouží pouze pro kominíky, ale také pro vás nebo pro firmy a to k zajištění přístupu ke komínu, kdykoliv to bude nutné. Navíc pokud chcete, aby byla revize provedená na váš komín kladná, je nutné zajistit ke komínu bezpečný přístup. Bezpečný přístup ke komínu je jednou ze základních věcí, které revizní technik komínů při prováděné revizi hodnotí. Bez zajištění přístupu ke komínu budete muset takovou závadu odstranit, aby byla revize s pozitivním výsledkem. Naštěstí existují firmy, které vedle oplechování komínu a dalších klempířských prvků provádí i komínové lávky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13704 (magazinpodnikani.cz#2677)


Přidat komentář