Pokládka podlahových krytin - Havlíčkův Brod

Dřevo je stále velmi oblíbeným prvkem podlahové krytiny. Přináší do našich domovů kus přírody, sálá z něj teplo a každému interiéru dodá útulnou atmosféru a komfort. Dřevěnou podlahu si můžete nechat po čase renovovat nebo povrchově upravit. Poradíme jak!

Současná moderní doba přináší stále větší požadavky na komfort bydlení. Mnozí z nás si pamatujeme dobu, kdy byla oblíbenost dřevěných podlah minimální. A proč? V první řadě šlo o složitou údržbu a náročné drátkování parket.** Krytiny** se navíc musely pečlivě a opakovaně voskovat, proto lidé raději volili** pokládku koberce či linolea**. Dnes je vše jinak!

Pokládka podlahových krytin - Havlíčkův Brod

Jste-li z** okolí Havlíčkova Brodu** a potřebujete pomoc s výběrem a pokládkou nové podlahy, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Martina Šrámka. Pan Martin Šrámek nabízí renovace a broušení dřevěných podlah a parket, prodej a pokládku nových parket a plovoucích podlah. Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na kvalitu. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Martina Šrámka kontaktovat.

MARTIN ŠRÁMEK

telefonní číslo : +420775513677

email :*** *postele.postele@seznam.cz

**Pokládka podlahy
**

Dřevěná podlaha, korková podlaha, plovoucí podlahy

Dřevěná podlaha zásadně ovlivňuje celý design místnosti. Určuje jeho styl a vkus majitele. Navíc dřevo je přírodní a krásný materiál, který dodá celému prostoru osobité kouzlo a charakter. Podlahy ze dřeva jsou dnes především lákavé díky výborným tepelně technickým vlastnostem. Ty se cenily již od nepaměti. Dnešní trhový výběr nabízí velké množství podlahových krytin. Pokud se raději rozhodnete pro podlahu laminátovou, určitě nic nepokazíte!** Mezi materiály budoucnosti patří korek** a neméně oblíbenými jsou také** podlahy plovoucí**. Více než padesát let jsou využívány i PVC (linoleum), které jsou stále jedním z nejlevnějších podlahových materiálu.

Masivní dřevěné podlahy, pokládka Havlíčkův Brod

Pokud se rozhodnete pro podlahu z masivního dřeva, věřte, že oslníte nejen sebe, ale každého, kdo k Vám příjde na návštěvu. Tyto podlahy jsou opravdu překrásné a nadčasové. Váš interiér vynikne svou prudkou elegancí! Masivní podlahy se nejčastěji vyskytují v restauracích, tělocvičnách, reprezentativních halách, ale převážně v domácnostech. Jsou vysoce příjemné na dotek a vyrábějí se z kvalitního masivního (mnohdy exotického) dřeva. Jestli si necháte dřevěnou podlahu správně povrchově upravit, její údržba se pro Vás stane mimořádně snadná. Důležité jsou speciální nátěry. Ty** podlahu** chrání před poškozením a estetickými vadami. Dřevěná masivní podlaha** vyžaduje pokojovou teplotu 18-22** stupňů Celsia a je potřeba udžovat i vlhkost vzduchu (40-60%).

Laminátové podlahy Havlíčkův Brod - praktické a odolné podlahy

Z hlediska tvrdosti jsou laminátové podlahy mnohem odolnější oproti dřevěným a lamelovým podlahám. Jejich životnost a kvalita je v dnešní době zaručeně vysoká. Vyznačují se především svými antialergickými a antistatickými vlastnostmi, snadnou údržbou, dlouhou životností a nízkou cenou.

Slovo "laminate" znamená v překladu vrstvení.** Laminování proto představuje vrstvení**, lisování a následné skládání jednotlivých vrstev něčeho, co můžeme chápat jako prkno - lamelu. Mnohé laminátové podlahy jsou díky svému dekoru takřka k nerozeznání od dřevěné podlahy a klient má díky dlouhé záruční době i jistotu trvalé investice.Pokládka podlahy

Povrchová úprava laminátových podlah

Technologie povrchových úprav podlah je skutečně mnohem vyspělejší než před několika lety a jde stále dopředu. I na laminátové podlaze lze vytvořit a imitovat kresbu dřeva, a to hned několika způsoby. Do interiéru můžeme po dohodě s odborníky zvolit:

  • imitaci ručně drásaného povrchu
  • gravírovanou povrchovou úpravu
  • strukturovaný laminát

Doplňkem podlahy, který jistě oceníte, je také** akustická vrstva. Ta výrazně tlumí hluk podlahy při nášlapu a lze ji kombinovat s tepelně izolační podložkou.**

Renovace staré podlahy Havlíčkův Brod

Renovaci staré podlahy je lepší svěřit do rukou odborníků. Specializované firmy se postarají nejen o přebroušení a zhotovení podlahy, ale poradí Vám také se správným výběrem laků, vosků a olejů. V neposlední řadě Vás seznámí s údržbou.

Jak renovace podlah probíhá?

Než k Vám firma přijede, je** důležité kompletně vystěhovat celou místnost,** ve které se bude renovace provádět. Řemeslníci začínají broušením celé plochy podlahy. Odstraní se všechny přechody mezi podlahovými prvky a také zašlé nečistoty a nerovnosti. Broušení probíhá několika kotouči, které se mění podle potřeby od nejdrsnějších po nejjemnější. Poté** následuje tmelení a vyplnění spárů.** Je důležité vyčkat pečlivého zatvrdnutí tmelící hmoty, abychom mohli dále pokračovat lakováním.** Lakování probíhá** na kompletně očištěném a vybroušeném povrchu. Nejprve firma na podlahu nanese základní vrstvu laku, poté se pokračuje na přání zákazníka aplikace závěrečných laků. Je zde možnost volby speciálních olejů a vosků. Můžete si sami zvolit barvu laku (matný, lesklý, pololesklý), a to podle typu Vašeho nábytku a vybavení.

Pokládka podlahy

MARTIN ŠRÁMEK

telefonní číslo : +420775513677

email :*** *postele.postele@seznam.cz

Další typy podlahové krytiny

S laminátovou a dřevěnou podlahou jsme Vás již seznámili. Za zmínku však stojí i další volby podlahových krytin. Výběr je skutečně bohatý. Záleží především na tom, co se Vám líbí a čemu dáváte přednost. Vše se odvíjí od zažitého komfortu bydlení.Vzorník podlah

Linoleum a jeho pokládka Havlíčkův Brod

Možná si řeknete,** jaký je rozdíl mezi linoleem a PVC? Linoleum** je zde příkladem čistě přírodního původu, kdežto PVC je chemicky upravované. Linoleum, jak ho známe, se vyrábí převážně z lněných olejů, pryskyřic, korkové nebo dřevité moučky, vápence a juty. Je vysoce hygienické a nenáročné na údržbu. Stačí ho jemně přetřít vlhkým hadrem a jednou za čas převoskovat.

Pokládka PVC podlah Havlíčkův Brod

PVC je vysoce odolné, hygienické a spolehlivě vodě odolné. Tento druh materiálu objevíme především v hygienických zařízeních (nemocnice, zdravotní střediska apod.). Podlaha se vybírá také podle budoucího zatížení a cena PVC se odvíjí tloušťky vrstvy a typu podkladu. Nášlapní vrstva je dobře chráněna speciální povrchovou úpravou a je vhodná pro vytváření dezénu. PVC se pokládá podobně jako koberec.

Pokládka koberců

Koberce můžeme položit nejen do místností, ale také na schody. Vyrábějí se z nylonu nebo polyesteru.** Koberce z vlny** jsou určeny výhradně pro luxusní kusové záležitosti a náročné klienty. Vybíráme je nejen podle pohledu, ale dbáme také na dotekovou příjemnost. Dnes si smíme zvolit koberec vyrobený z příměsí bavlny, juty, sisalu a dokonce i papíru. Výběr závisí i na typu koberce z nízkého či vysokého vlasu.** Pokládka** je docela náročná na přesnost. Důležitý je rovný, suchý a pevný podklad. Zkontrolujte si také silnost a pevnost izolační gumové vrstvy. Konce koberce se lepí oboustrannou lepící páskou.

Pokládka korkových podlah Havlíčkův Brod

Korkové podlahy jsou oblíbené díky skvělým vlastnostem - pružnost, tvarová stálost, lehká údržba! Podlahy z korku dokonale zateplí Váš dům. Mechanicky však příliš odolné nejsou a nelze je renovovat. Pořídíte je však velice levně!

Firmy specializující se na podlahářství a pokládku Vám poradí s každým problémem i přáním. Nabídnou Vám správný materiál a seznámí s údržbou Vaší nové podlahy. Svěřte svůj dům odborníkům a nebudete litovat!

Pokládka podlahy

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id13284 (magazinpodnikani.cz#1373)


Přidat komentář